Produkty
Výrobcovia

AMC

Spoločnosť AMC Baltic existuje od januára 2008 a zaoberá s výrobou reproduktorov a elektroniky. Pred vznikom spoločnosti AMC Baltic bola spoločnosť AMC známa v audio priemysle už od roku 2000. V súčastnosti sa jedná o modernú a flexibilnú spoločnosť, ktoré existuje vo vysoko konkurenčnom medzinárodnom prostredí.

Medzi produkty značky AMC patria:
* Skrinkové reproduktory
* Stropné reproduktory
* Nízko impedančné stropné reproduktory
* Ozvučnicové reproduktory (horn)
* Sférické reproduktory
* Stĺpové reproduktory
* Profesionálne reproduktory
* Sobwoofery
* Zmiešavací zosilňovače
* Inštalačné zosilňovače
* Profesionálne koncové zosilňovače
* Hudobné prehrávače
* Zmiešavacie predzosilňovače
* Zónové mixpulty
* Bezdrôtové mikrofóny
* Mikrofóny
* Ovládače hlasitosti
* Reproduktorové káble

Hlavným cieľom spoločnosti je dodávať na distribučný trh spoľahlivé, jednoduché, kvalitné a cenovo prístupné produkty, ktoré obstoja aj v tvrdej konkurencii. Hlavnou oblasťou záujmu spoločnosti sú trhy typu PA (public address) a VE (voice evacuation), ktoré predstavujú trhy s veľkou potrebou množstva a rýchlej dodávky produktov. Vďaka veľkej skladovej zásobe produktov je spoločnosť AMC schopná prakticky okamžite zásobiť svojich zákazníkov svojimi produktami.

V súčastnosti spoločnosť distribuuje do 25 krajín po celom svete. Medzi zákazníkmi sú známe spoločnosti ako Honeywell, Hedcom, Imlight Showtechnic, Starfelt, Karadag Electronics, Norsk Lydteknikk, ABISS, Proeling, Linearic , Digitalemotions , Prodytel , Novar, Esistemas, DLP Audio, Audiologic.

Vďaka písmenám AMC na tele reproduktorov veľmi ľahko rozpoznáte tieto produkty na mnohých prestížnych stavbách po celom svete.

web: www.amcpro.eu
PREDAJ/INFO 0903 382 794
Produkty
Výrobcovia
PRO SOUND s.r.o.
Sklárska 170/7
914 41 Nemšová

0903 382 794