Produkty        Výrobcovia

Stredo-výškové reproduktory
NEXO

NEXO AlphaE-F Full Range celopásmový modul

NEXO AlphaE-F Full Range celopásmový modul

Výrobca:NEXO
Kategória:Array systémy NEXO
Podkategória:Stredo-výškové reproduktory

AlphaE je vyvinutý so zdokonalenými materiálmi, vysoko výkonným meničom, pokročilým zvukom a hutný systémom, ktorý robí Alpha systém svetovým štandardom pri koncertnom ozvučovaní. Dizajn zdôrazňuje jednoduchosť prevádzky, všestrannosť a účinnosť, kvalitu, ktorá robí AlphaE správnou voľbou pre široké spektrum turné a inštalačných zvukových aplikácií; od klubov a divadiel pre veľké vystúpenia a všetky inštalácie, kde je potrebný ľahko ovládateľný systém, spoľahlivosť a dokonalejší výkon sú dôležité pre každý úspešný projekt.
AlphaE Series je dostupný v dvoch formách; AlphaE-F celopásmový kabinet alebo AlphaE-M stredo-výškový kabinet s B1-18 basovým boxom, ktoré spolu dokazujú identické vlastnosti v AlphaE-F v dvoch boxoch konfigurovaných pre maximálnu flexibilitu. Komponenty Alpha-E série sú ergonomický vyvinuté pre postavenie alebo zavesenie boxov, použitím voliteľného integrovatelného závesného hardwaru pre Crossbow závesný systém alebo štandardné lietacie kovanie. Ako všetky NEXO produkty, AlphaE Series súčiastky sú vyvinuté pre prácu s pokrokovými elektronickými procesormi, garantujúcich súdržný výkon a spoľahlivosť najvyššieho štandardu.

AlphaE-F poskytuje kombinovanú krivku, zloženú sústavu reproduktorov zahŕňajúcu 18-palcový driver pre nízke frekvencie, exponenciálny 10-palcový stredo-frekvenčný driver a konštantne smerový 3-palcový driver pre vysoké frekvencie dodávajúci 75° x 30° rozptyl.
Dvojpásmový aktívny s pasívnym HF crossoverom pre účinnosť systému alebo trojpásmový aktívny pre maximálny výkon a kontrolu, AlphaE-F má frekvenčnú odozvu 39Hz-19kHz. AlphaE-F ponúka výnimočný výkon ako kompaktný systém alebo flexibilný near/side-fill doplnok pre Alpha systémy.

Technická špecifikácia
-Tvar: 22,5° lichobežník
-Materiál: preglejka z baltskej brezy
-Prevedenie: tmavošedý koberec
-Frekvenčná odozva: 40Hz – 19kHz (± 3dB)
-Použiteľné pásmo na ±6dB: 38Hz – 20kHz
-Citlivosť: 107dB SPL nominálna
-Maximálne SPL na 1m: LF: 142dB špička, MF/HF: 140dB špička
-Nominálna impedancia: LF: 6Ω (4.7 min), MF/HF: 8Ω (7.5 min)
-Rozptyl šírenia: 75° x 30°
-Konektory: 2x NL8MP Speakon 8-pólové (In, Loop Through)
-Odporúčaný zosilňovač: 900 - 1400W LF v impedancii 6Ω, pasívny MF/HF: 700 - 1000W; aktívny: 500 - 700W MF, 200 - 300W HF v impedancii 8Ω
-Reproduktor: LF: 1x 18" (46 cm) driver (6Ω), MF: 1x 10" (25 cm) driver (8Ω), HF: 1x 3" keramický driver s titánovou membránou
-Úchyty pre zavesenie, nastavenie rôznych uhlov
-Elektronický kontrolér: NEXO NX242 Digital TDcontroller - poskytuje pokročilú ochranu
-Rozmery: 1200 x 689 x 754 mm
-Hmotnosť: 98 kg

NEXO AlphaE-F Full Range celopásmový modul

Nakupujte audio techniku bez rizika

     Nákup na splátky cez Quatro     
Nákup na splátky cez Homecredit