Produkty        Výrobcovia

Stredo-výškové reproduktory
NEXO

NEXO GEO T4805 vertikálny array modul

NEXO GEO T4805 vertikálny array modul

Výrobca:NEXO
Kategória:Array systémy NEXO
Podkategória:Stredo-výškové reproduktory

Vyvinuté v spojení s vedúcimi PA nájomnými spoločnosťami a celosvetovým testovaním, GEO T Series predefinovala vysokovýkonné zvukové zariadenie. S jedinečným kardioidným dvojpólovým midbassom, rovnako dobrým ako GEO Hyperboloid Reflective Wavesource™, GEO T predstavuje dnes najrozvinutejšiu, najschopnejšiu a najprecíznejšiu audio technológiu.
Použité v roku 2005 pre najväčšie open-air festivaly zahŕňajúce Glastonbury, AcaFest (Mexico), Fleadh (London), S'olidays (Paris) a Carling Weekend (Reading/Leeds UK), GEO T je teraz meradlo pre vertikálne array systémy.
T4805 vertikálny Tangent Array modul je doposiaľ najrozvinutejší výraz NEXO patentovanej GEO technológie. Spája Hyperboloid Reflective Wavesource™, Configurable Directivity Flange™, Directivity Phase Device™ a jedinečnú DSP-riadiacu kardioidnú LF (nízkofrekvenčnú) sekciu. Viacnásobná T4805 a T2815 kombinácia zaručuje jednoduchý zdroj veľmi vysokého výkonu koherentného akustického výkonu. GEOSoft, kompilátor matičných aplikácií, ľahko určí zakrivenie polvlny, ktorá určuje vhodný prichádzajúci výkon do všetkých oblastí ozvučovania bez závislosti na priestore.
Zvukový inžinieri objavujú, že GEO technológia doručuje všetky detaily mixáže publiku. S vyrovnaným akustickým tlakom od predných po zadné ozvučované zóny, dynamika výkonu je rovnomerná.

Technická špecifikácia
-Tvar: 5° lichobežník
-Materiál: preglejka z baltskej brezy v čiernom štruktúrovanom prevedení, šedý kovový box na zadnej strane
-Čelná úprava: polyuretánová obruba, šedý kovový poťah
-Frekvenčná odozva: 67Hz – 19Hz (± 3dB)
-Použiteľné pásmo na -6dB: 60Hz – 20kHz
-Citlivosť: 109dB SPL nominálna
-Maximálne SPL na 1m: konfigurovateľné
-Rozptyl: konfigurovateľný - 90°
-Nominálna impedancia: 32Ω
-Konektory: 2x AMPHENOL EP6 (In, Through)
-Prechodná frekvencia: 250Hz & 1,3kHz aktívna
-Reproduktor: 2x 8" neodýmiovo tienený driver pre nízke frekvenčné pásmo v sériovom zapojení, čelný (16Ω) + 2x 8" neodýmiový driver pre nízke frekvenčné pásmo v sériovom zapojení, zadný (16Ω) + 1x 3" driver pre vysoké frekvencie + 1,4" tweeter (16Ω)
-Odporúčaný zosilňovač: 3000W v ~3Ω/6 boxov, stredné a basové frekvencie - 6000W mostík mono v ~6Ω/6 boxov, vysoký frekvencie - 6000W mostík mono v ~6Ω/6 boxov
-Array dizajn
-Úplný závesný systém
-Nastavenie uhla zavesenia: 0,125° - 5°
-Elektronický kontrolér: NX242 Digital TDcontrolleru
-Konfigurácia rozptylu: CDD je konfigurovaný pre 120°
-Rozmery: 286 x 903 x 627 mm
-Hmotnosť: 52 kg

NEXO GEO T4805 vertikálny array modul

Nakupujte audio techniku bez rizika

     Nákup na splátky cez Quatro     
Nákup na splátky cez Homecredit