Produkty        Výrobcovia

Subbasové reproduktory
NEXO

NEXO ALPHA B1-15 Bass basový modul

NEXO ALPHA B1-15 Bass basový modul

Výrobca:NEXO
Kategória:Array systémy NEXO
Podkategória:Subbasové reproduktory

NEXO R&D vytvorilo nové myšlienky vo všetkých aspektoch vysokého výkonu array systémov: patentované dvojkruhové viacpočetné zástrčky, co-axial HF a LF horny, ako materiál použité ľahké zliatiny, ergonomické boxy a dizajn závesného systému. Ako so všetkým NEXO systémom, elektronika je kopletne integrovaná v systéme prostredníctvom NX242 TDcontroller.
Úspešnosť ALPHA systému v aplikáciách náročných profesionálov môže byť odmeraná platnosťou najvyššej úrovne koncertného ozvučenia, ozvučenia štadiónov, inštalácií do tanečných klubov a iných náročných inštaláciách. ALPHANet je globálna sieť ALPHA systému, ktorá má užívateľov vo viac ako sto krajinách sveta, ktorí sú držiteľmi Alpha systému.
ALPHA System ponúka moduly B1 Bass, M3 Mid/Hi a M8 medium-Q Mid/Hi. S2 subbas poskytuje optimálne rozšírenie nízkofrekvenčného pásma do 32Hz. Súčiastky ALPHA systému sú ergonomiky vyvinuté pre postavenie boxov alebo zavesenie, použitím voliteľného integrovateľného závesného hardwaru pre Crossbow závesné systém. NEXO pokročilé elektronické spracovanie zaručuje súdržný výkon spoľahlivosť pre najvyšší štandard.

ALPHA B1-15 môže byť postavený alebo zavesený spoločne v array systéme s ALPHA M3, M8 a S2 reproboxami. B1-15 využíva jeden NEXO špecifikovaný vysoko výkonný 15-palcový driver pre nízkofrekvenčné pásmo poskladaný z inovatívnych súčiastok vyrobených z robustných zliatin.
Vysoká účinnosť ponúka extrémne nízke skreslenie, koherentný basový výstup vo frekvenčnom pásme 42 - 190 Hz. B1-15 je kompletne schopný prevádzky bez prídavného Alpha S2 Subbass modelu v aplikáciách, kde nie je požadovaný výkon extrémne nízkych frekvencií.

Technická špecifikácia
-Tvar: 22,5° lichobežník
-Materiál: preglejka z baltskej brezy
-Prevedenie: tmavošedý koberec
-Frekvenčná odozva: 42Hz – 190Hz (± 3dB)
-Použiteľné pásmo na -6dB: 39Hz – 600Hz
-Citlivosť: 106dB SPL nominálna
-Maximálne SPL na 1m: 140dB špička
-Nominálna impedancia: 6Ω (4.7 min)
-Rozptyl šírenia: 75° x 30°
-Konektory: 2x NL4MP Speakon 4-pólové (In, Loop Through)
-Odporúčaný zosilňovač: 900 - 1200W v impedancii 6Ω
-Reproduktor: 1 x 15” (38cm) driver (6Ω), súdržná krivka
-Úchyty pre zavesenie, nastavenie rôznych uhlov
-Elektronický kontrolér: NEXO NX242 Digital TDcontroller - poskytuje pokročilú ochranu
-Rozmery: 600 x 689 x 754 mm
-Hmotnosť: 51 kg

NEXO ALPHA B1-15 Bass basový modul

Nakupujte audio techniku bez rizika

     Nákup na splátky cez Quatro     
Nákup na splátky cez Homecredit