Produkty        Výrobcovia

Subbasové reproduktory
NEXO

NEXO AlphaE B1-18 Bass basový modul

NEXO AlphaE B1-18 Bass basový modul

Výrobca:NEXO
Kategória:Array systémy NEXO
Podkategória:Subbasové reproduktory

AlphaE je vyvinutý so zdokonalenými materiálmi, vysoko výkonným meničom, pokročilým zvukom a hutný systémom, ktorý robí Alpha systém svetovým štandardom pri koncertnom ozvučovaní. Dizajn zdôrazňuje jednoduchosť prevádzky, všestrannosť a účinnosť, kvalitu, ktorá robí AlphaE správnou voľbou pre široké spektrum turné a inštalačných zvukových aplikácií; od klubov a divadiel pre veľké vystúpenia a všetky inštalácie, kde je potrebný ľahko ovládateľný systém, spoľahlivosť a dokonalejší výkon sú dôležité pre každý úspešný projekt.
AlphaE Series je dostupný v dvoch formách; AlphaE-F celopásmový kabinet alebo AlphaE-M stredo-výškový kabinet s B1-18 basovým boxom, ktoré spolu dokazujú identické vlastnosti v AlphaE-F v dvoch boxoch konfigurovaných pre maximálnu flexibilitu. Komponenty Alpha-E série sú ergonomický vyvinuté pre postavenie alebo zavesenie boxov, použitím voliteľného integrovatelného závesného hardwaru pre Crossbow závesný systém alebo štandardné lietacie kovanie. Ako všetky NEXO produkty, AlphaE Series súčiastky sú vyvinuté pre prácu s pokrokovými elektronickými procesormi, garantujúcich súdržný výkon a spoľahlivosť najvyššieho štandardu.

AlphaE B1-18 môže byť postavený alebo zavesený spoločne v array systéme s ALPHA M3, M8 a S2 a AlphaE-M reproboxami. B1-18 využíva jeden NEXO špecifikovaný vysoko výkonný 18-palcový driver pre nízkofrekvenčné pásmo poskladaný z inovatívnych súčiastok vyrobených z robustných zliatin.
Vysoká účinnosť ponúka extrémne nízke skreslenie, koherentný basový výstup vo frekvenčnom pásme 40 - 230 Hz. B1-18 je kompletne schopný prevádzky bez prídavného Alpha S2 Subbass modelu v aplikáciách, kde nie je požadovaný výkon extrémne nízkych frekvencií.

Technická špecifikácia
-Tvar: 22,5° lichobežník
-Materiál: preglejka z baltskej brezy
-Prevedenie: čierny polyuretánový nástrek
-Frekvenčná odozva: 40Hz – 230Hz (± 3dB)
-Použiteľné pásmo na ±6dB: 38Hz – 600Hz
-Citlivosť: 107dB SPL nominálna
-Maximálne SPL na 1m: 142dB špička
-Nominálna impedancia: 6Ω (4.7 min)
-Rozptyl šírenia: 75° x 30°
-Konektory: 2x NL4MP Speakon 4-pólové (In, Loop Through)
-Odporúčaný zosilňovač: 900 - 1400W v impedancii 6Ω
-Reproduktor: 1x 18" (46 cm) driver (6Ω)
-Úchyty pre zavesenie, nastavenie rôznych uhlov
-Elektronický kontrolér: NEXO NX242 Digital TDcontroller - poskytuje pokročilú ochranu
-Rozmery: 800 x 689 x 754 mm
-Hmotnosť: 70 kg

NEXO AlphaE B1-18 Bass basový modul

Nakupujte audio techniku bez rizika

     Nákup na splátky cez Quatro     
Nákup na splátky cez Homecredit