Produkty        Výrobcovia

Subbasové reproduktory
NEXO

NEXO CD12 kardioidný dvojpólový subbasový modul

NEXO CD12 kardioidný dvojpólový subbasový modul

Výrobca:NEXO
Kategória:Array systémy NEXO
Podkategória:Subbasové reproduktory

Kým sa oblúkové vertikálne array systémy sú najrozvinutejšie dostupné reproduktorové systémy, najviac vertikálne array systémy vytvárajú postranné negatívne účinky, a to, že nespracúvajú nadmerné množstvo nízkych frekvencií na pódiu. Nanešťastie, tieto nízke frekvencie nemôžu byť ekvalizované z mikrofónu vedúceho speváka, pokiaľ je spevák a mikrofón stacionárny.
Riešenie tohto problému je použitie NEXO výkonných CD12 a CD18 subbasov, inovatívnej metódy pre ovládanie LF (nízkofrekvenčného) pásma. CD technológia aplikuje kardioidný mikrofónový dizajn "spätne" pre produkciu kardioidných, superkardioidných alebo hyperkardioidných vzoriek z dvoch wooferov v protismere.
Pokrokový signál spracovania algotirmov, z NX242 TDcontroller, je tiež aplikovaný samostatne do každého dvojbránového woofera, pre produkciu podstatného spätného zosilnenia a viac ako 15dB tlmenia. Týmto NEXO CD SubBass systém má priamy LF výkon, keď je potrebné, smerom k publiku, a preč od otvorených mikrofónov a dozvukovej hladiny.
Doteraz, priama kontrola veľmi nízkych frekvencií mohla byť dokonalá iba s obrovskými vlnovodmi alebo multi-box array systémami. Ale NEXO R&D využíva akustické princípy založené na kardioidných mikrofónoch pre produkciu hyperkardioidného subbassu. CD12 sa spolieha na rozvinutý DSP algoritmus NX242 Digital TDcontroller-a pre poskytnutie ovládacej vzorky v oboch využitiach - vertikálnom aj horizontálnom, s -12dB útlmom.
Aj keď dva 12" ďaleko vysielajúce neodýmiové drivery žiaria v opačnom smere, podstatná časť zosilnenia je realizovaná. Táto charakteristika robí z CD12 vhodného partnera pre celopásmové Tangent Array moduly S805 a S830. Tiché pódiá a priveľmi redukovaná rezonancia subbasových frekvencií sú uprostred medzi prínosom inovatívnej technológie obsiahnutej v CD12.

Technická špecifikácia
-Tvar: obdĺžnik
-Materiál: preglejka z baltskej brezy v čiernom štruktúrovanom prevedení
-Frekvenčná odozva: 42 Hz – 200 Hz (± 3dB)
-Použiteľné pásmo na -6dB: 39 Hz – 250 Hz
-Citlivosť: 102dB SPL nominálna
-Maximálne SPL na 1m: 131 - 134 dB špička (500 - 1200W RMS zosilňovač)
-Nominálna impedancia: 2x 6Ω
-Rozptyl šírenia: hyperkardioidná vzorka 120° x 120°
-Konektory: 2x NL4MP Speakon 4-pólové (In, Through)
-Prechodná frekvencia: 150Hz aktívna
-Reproduktor: 2x 12" neodýmiový subwoofer s ďalekým dosahom
-Odporúčané zosilňovače: dva kanály zosilňovača sú požadované pre hyperkardioidnú prevádzku, vzájomný pomer od 1500W do 3000W v impedancii 4Ω na kanál, viac ako 2 kompletné CD12 na kanál môžu byť zapojené do dvoch kanálov zosilňovača
-Kompletný závesný systém
-Elektronický kontrolér: NX241 Digital TDController
-Rozmery: 400 x 600 x 754 mm
-Hmotnosť: 36 kg

NEXO CD12 kardioidný dvojpólový subbasový modul

Nakupujte audio techniku bez rizika

     Nákup na splátky cez Quatro     
Nákup na splátky cez Homecredit