Produkty        Výrobcovia

Subbasové reproduktory
NEXO

NEXO CD18 kardioidný dvojpólový subbasový modul

NEXO CD18 kardioidný dvojpólový subbasový modul

Výrobca:NEXO
Kategória:Array systémy NEXO
Podkategória:Subbasové reproduktory

Kým sa oblúkové vertikálne array systémy sú najrozvinutejšie dostupné reproduktorové systémy, najviac vertikálne array systémy vytvárajú postranné negatívne účinky, a to, že nespracúvajú nadmerné množstvo nízkych frekvencií na pódiu. Nanešťastie, tieto nízke frekvencie nemôžu byť ekvalizované z mikrofónu vedúceho speváka, pokiaľ je spevák a mikrofón stacionárny.
Riešenie tohto problému je použitie NEXO výkonných CD12 a CD18 subbasov, inovatívnej metódy pre ovládanie LF (nízkofrekvenčného) pásma. CD technológia aplikuje kardioidný mikrofónový dizajn "spätne" pre produkciu kardioidných, superkardioidných alebo hyperkardioidných vzoriek z dvoch wooferov v protismere.
Pokrokový signál spracovania algotirmov, z NX242 TDcontroller, je tiež aplikovaný samostatne do každého dvojbránového woofera, pre produkciu podstatného spätného zosilnenia a viac ako 15dB tlmenia. Týmto NEXO CD SubBass systém má priamy LF výkon, keď je potrebné, smerom k publiku, a preč od otvorených mikrofónov a dozvukovej hladiny.
NEXO R&D používa rozvinutú DPS schopnosť digitálneho NX242 TDcontroller-a pre dosiahnutie extrémne kompaktnej a vysoko účinnej metódy pre ovládanie rozptylu veľmi veľkých akustických vĺn.
CD18 využíva pár ďaleko žiariacich neodýmiových 18-palcových driverov, dva zosilňovacie kanály a dva kanály DSP spracovania pre generovanie kardioidnej alebo superkardioidnej vzorky s viac ako -15dB útlmom v pozadí. Naviac box nie je väčší ako je vyžadované pre správne zaťaženie meniča.
CD18 dodáva vysoko údernú kontrabasovú energiu pre obecenstvo, kým zadržuje prúdenie veľmi nízkych frekvencií preč od otvoreného mikrofónu a odrazovej plochy. Konečný výsledok je oveľa lepšie kontrolovaný a koherentne založený pre mixovanie, než u štandardných subwooferoch.

Technická špecifikácia
-Tvar: obdĺžnik
-Materiál: tmavošedý koberec
-Frekvenčná odozva: 32 Hz – 80 Hz (± 3dB)
-Použiteľné pásmo na -6dB: 29 Hz – 180 Hz
-Citlivosť: 105dB SPL nominálna
-Maximálne SPL na 1m: 145 dB špička
-Nominálna impedancia: 2x 8Ω
-Rozptyl šírenia: kardioidná a hyperkardioidná cez čisto použiteľné pásmo
-Konektory: 2x NL4MP Speakon 4-pólové (In, Through)
-Prechodná frekvencia: 80Hz aktívna
-Reproduktor: 2x 18" neodýmiový subwoofer s ďalekým dosahom
-Odporúčané zosilňovače: dva kanály zosilňovača sú požadované pre hyperkardioidnú prevádzku, vzájomný pomer od 1500W do 3000W v impedancii 4Ω na kanál, viac ako 2 kompletné CD18 na kanál môžu byť zapojené do dvoch kanálov zosilňovača
-Kompletný závesný systém
-Elektronický kontrolér: NX241 Digital TDController
-Rozmery: 750 x 1200 x 750 mm
-Hmotnosť: 116 kg

NEXO CD18 kardioidný dvojpólový subbasový modul

Nakupujte audio techniku bez rizika

     Nákup na splátky cez Quatro     
Nákup na splátky cez Homecredit