Produkty        Výrobcovia

FireWire
Steinberg

Steinberg MR816 CSX FireWire Interface pre Cubase

Steinberg MR816 CSX FireWire Interface pre Cubase

Výrobca:Steinberg
Kategória:Audio prevodníky, karty, rozhrania Steinberg
Podkategória:FireWire

MR816 X je plne vybavené FireWire zvukové rozhranie so vstavanou DSP efektovou jednotkou budúcej generácie, integrovanej do jedného výkonného prostredia. Vysoký stupeň prepojenia medzi hardwérom a softwérom ponúka vysokú flexibilitu a výkon v renomovanom sekvencery Cubase. Produkt bol vyvinutý v spolupráci Steinberg a Yamaha.

Aké sú hlavné vlastnosti MR816 CSX a MR816 X? Kvalitné zvukové vlastnosti, flexibilné zapojenie vstupov a výstupov, možnosť priradenia VST3 DSP v Cubase behom mixu a predovšetkým veľmi inteligentná architektúra, ktorá odráža možnosti Cubase do hardwérového zariadenia.

Verze MR816 CSX naviac od verzie MR816 X obsahuje Sweet Spot Morphing Channel Strip s kompresorom a ekvalizérom.

Systém využívá True Integrated Monitoring™, ktorý poskytuje profesionálny monitoring VST3 DSP efektov najvyššej kvality. Impozantné sily DSP jednotky MR816 X môžu byť využité taktiež behom mixu vďaka plug-inu REV-X.

Vysoký stupeň integrácie taktiež umožňuje jednoduché ovládanie hardwéru, vrátane úplného prístupu ku všetkým funkciám, priamo z Cubase. Dynamické odrážanie hardwérových a softwérových funkcií umožňuje výnimočne prispôsobivé pracovné prostredie podporujúce vlastnosti ako okamžité presmerovanie audio vstupov na kanály Cubase. Jednoduchá inštalácia a skutočné plug-and-play zaručuje bleskurýchle nastavenie, s automatickým priradením vstupov a výstupov v Cubase, bez akéhokoľvek náročného ručného nastavovania.

Ide o revolučnú a jedinečnú kombináciu fyzického I/O najvyššej kvality, vstavaného DSP s najužšou možnou integráciou v softwére. To ponúka nielen množstvo výhody počas práce, ale taktiež vynikajúci pomer cena výkon.


Základné vlastnosti v bodoch:
* True Integrated Monitorin™ ponúka monitoring bez latencie, DSP-FX a dynamické odrážanie 1:1 hardwéru a softwéru Cubase.
* Plne integrované rozhranie Cubase: priamy prístup z Cubase bez nutnosti použitia ďalšieho softwéru alebo externých okien
* Osem prvotriednych "D-Pre" mikrofónnych predzosilňovačov s kombinovaným XLR/TRS konektorom pre analógové vstupy, otočný ovládač gainu, phantómové napájanie a -26dB prepínač pre každý kanál.
* Rýchle zapojenie: nová generácia plug-and-play, rovnako ako smerovanie signálu do jednotlivých kanálov Cubase z hardwéru v priebehu práce pomocou jediného tlačítka
* DSP jednotka pre Cubase: vstavaný VST3 DSP efekt reverb REV-X. Všetko je k dispozícii v Cubase aj pri miešaní.
* Okamžité nastavenie: Cubase automaticky detekuje MR hardwér, nastaví pripravené šablóny a automaticky nakonfiguruje vstupy a výstupy
* Úplná flexibilná konektivita: osem analógových vstupov, jeden ADAT®, jeden S/PDIF a koaxiálny I/O vstup a výstup.
* Rozšíriteľný systém s možnosťou reťazenia do počtu až troch jednotiek, ktoré potom poskytují až 24 analógových vstupov a výstupov.
* Súčasťou je Cubase AI4: odľahčená verzia pre záznam a tvorbu hudby svetovo najpopulárnejšieho hudobno produkčného softwéru.
* Podpora pre Apple Mac OS X 10.4/10.5 a Windows XP/Vista: obsahuje ASIO a CoreAudio ovládače rovnako ako externý softwér mix a editor plug-inov pre použitie audio softwéru ďalších firiem.


Ocenenie:
Jeden z najväčších webových portálov venujúcich sa produktom a technológiám okolo počítačov Apple Macintosh – MacsimumNews – vyhodnotili MR816 CSX ako najlepší produkt vystavovaný na NAMM 2008.Steinberg MR816 CSX FireWire Interface pre Cubase

Nakupujte audio techniku bez rizika

     Nákup na splátky cez Quatro     
Nákup na splátky cez Homecredit