Produkty        Výrobcovia

FireWire
Steinberg

Steinberg MR816 X FireWire Interface pre Cubase

Steinberg MR816 X FireWire Interface pre Cubase

Výrobca:Steinberg
Kategória:Audio prevodníky, karty, rozhrania Steinberg
Podkategória:FireWire

MR816 X je plne vybavené FireWire zvukové rozhranie so vstavanou DSP efektovou jednotkou budúcej generácie, integrovanej do jedného výkonného prostredia. Vysoký stupeň prepojenia medzi hardwérom a softwérom ponúka vysokú flexibilitu a výkon v renomovanom sekvencery Cubase. Produkt bol vyvinutý v spolupráci Steinberg a Yamaha.

Aké sú hlavné vlastnosti MR816 CSX a MR816 X? Kvalitné zvukové vlastnosti, flexibilné zapojenie vstupov a výstupov, možnosť priradenia VST3 DSP v Cubase behom mixu a predovšetkým veľmi inteligentná architektúra, ktorá odráža možnosti Cubase do hardwérového zariadenia.

Verze MR816 CSX naviac od verzie MR816 X obsahuje Sweet Spot Morphing Channel Strip s kompresorom a ekvalizérom.

Systém využívá True Integrated Monitoring™, ktorý poskytuje profesionálny monitoring VST3 DSP efektov najvyššej kvality. Impozantné sily DSP jednotky MR816 X môžu byť využité taktiež behom mixu vďaka plug-inu REV-X.

Vysoký stupeň integrácie taktiež umožňuje jednoduché ovládanie hardwéru, vrátane úplného prístupu ku všetkým funkciám, priamo z Cubase. Dynamické odrážanie hardwérových a softwérových funkcií umožňuje výnimočne prispôsobivé pracovné prostredie podporujúce vlastnosti ako okamžité presmerovanie audio vstupov na kanály Cubase. Jednoduchá inštalácia a skutočné plug-and-play zaručuje bleskurýchle nastavenie, s automatickým priradením vstupov a výstupov v Cubase, bez akéhokoľvek náročného ručného nastavovania.

Ide o revolučnú a jedinečnú kombináciu fyzického I/O najvyššej kvality, vstavaného DSP s najužšou možnou integráciou v softwére. To ponúka nielen množstvo výhody počas práce, ale taktiež vynikajúci pomer cena výkon.


Základné vlastnosti v bodoch:
* True Integrated Monitorin™ ponúka monitoring bez latencie, DSP-FX a dynamické odrážanie 1:1 hardwéru a softwéru Cubase.
* Plne integrované rozhranie Cubase: priamy prístup z Cubase bez nutnosti použitia ďalšieho softwéru alebo externých okien
* Osem prvotriednych "D-Pre" mikrofónnych predzosilňovačov s kombinovaným XLR/TRS konektorom pre analógové vstupy, otočný ovládač gainu, phantómové napájanie a -26dB prepínač pre každý kanál.
* Rýchle zapojenie: nová generácia plug-and-play, rovnako ako smerovanie signálu do jednotlivých kanálov Cubase z hardwéru v priebehu práce pomocou jediného tlačítka
* DSP jednotka pre Cubase: vstavaný VST3 DSP efekt reverb REV-X. Všetko je k dispozícii v Cubase aj pri miešaní.
* Okamžité nastavenie: Cubase automaticky detekuje MR hardwér, nastaví pripravené šablóny a automaticky nakonfiguruje vstupy a výstupy
* Úplná flexibilná konektivita: osem analógových vstupov, jeden ADAT®, jeden S/PDIF a koaxiálny I/O vstup a výstup.
* Rozšíriteľný systém s možnosťou reťazenia do počtu až troch jednotiek, ktoré potom poskytují až 24 analógových vstupov a výstupov.
* Súčasťou je Cubase AI4: odľahčená verzia pre záznam a tvorbu hudby svetovo najpopulárnejšieho hudobno produkčného softwéru.
* Podpora pre Apple Mac OS X 10.4/10.5 a Windows XP/Vista: obsahuje ASIO a CoreAudio ovládače rovnako ako externý softwér mix a editor plug-inov pre použitie audio softwéru ďalších firiem.


Ocenenie:
Jeden z najväčších webových portálov venujúcich sa produktom a technológiám okolo počítačov Apple Macintosh – MacsimumNews – vyhodnotili MR816 CSX ako najlepší produkt vystavovaný na NAMM 2008.

Steinberg MR816 X FireWire Interface pre Cubase

Nakupujte audio techniku bez rizika

     Nákup na splátky cez Quatro     
Nákup na splátky cez Homecredit