Produkty        Výrobcovia

Audio riešenia
ART Pro Audio

ART Pro Audio PS4x4 napäťový distribútor

ART Pro Audio PS4x4 napäťový distribútor

Výrobca:ART Pro Audio
Kategória:Audio technológie ART Pro Audio
Podkategória:Audio riešenia

PS4x4 je vybavený podsvieteným lineárnym metrom na monitorovanie vstupného napätia, ktorý dáva používateľovi známy pocit analógového štýlu pri čítaní monitorovacieho napätia z napájacieho zdroja. Podsvietený lineárny AM meter zobrazuje aktuálne zaťaženie v ampéroch. Tento meter dodáva analógový vzhľad sily, ktorú používate. Zatiaľčo pridružený voltmeter zostáva relatívne stabilný a nepatrne sa líši v line napätí a vedení, Am meter sa líši vo väčšej miere, ako je spotrebovávaná energia. Ako príklad možno uviesť: ak je jednotka v racku s digitálnym príslušenstvom a predzosilňovačmi, môže sa dosť líšiť. Avšak ak je v racku s jedným alebo viacerými power zosilňovačmi, indikátor metra môže poskakovať dookola - a poskytovať skvelú indikáciu na výstupe.

PS 4x4 disponuje distribúciou "4x4" na zadnej strane jednotky - štyri z ôsmich zadných výstupov sú 1.25" veľkosti. Umožňujú používateľovi pripojiť široké napájacie káble a všestranné zariadenia pri stálom zachovaní celkovo ôsmich napájacích vývodov na výber.

Zabudovaná ochrana pred prepätím a hrotmi pre ochranu napájacieho prislušenstva od škodlivých elektrických zdrojov a klinov. Jednotka taktiež obsahuje RFI a EMI filtrovanie, 15amp ističom a celkovou kapacitou výkonu 1800W. SP 4x4 disponuje prepínačom on/off na prednom panely, ktorý pri zapnutí svieti, a resetový spínač obvodu. Pevný celokovový plášť o veľkosti 1U a určený pre inštaláciu do škondardných 19" rackov.

Použitia PS 4x4: Live Sound systémy/PA, Permanentné alebo Pevné inštalácie, Kostoly, Kluby a Praktické PA systémy, DJ systémy, Domáce a Projketové nahrávacie štúdiá a Monitorové systémy.


Technická špecifikácia:
Ammeter meranie: Aktuálne, Lineárne merané
Istič: 15 Amp, Umiestnený na prednom panely
Konštrukcia: Celokovová
Filtrovanie: EMI & RFI
Výkon: 1800W
Výkonové vývody: osem zadných vývodov
Prepínač Umiestnený na prednom panely - On/Off
Osvetlenie prepínača: Áno - pri pozícii "on"
Ochranný obvod: Prepätie a klinová ochrana
Rozmery: 1U
Meranie napätia: Vstupné napätie, Lineárne merané


ART Pro Audio PS4x4 napäťový distribútor

Nakupujte audio techniku bez rizika

     Nákup na splátky cez Quatro     
Nákup na splátky cez Homecredit