Produkty        Výrobcovia

Audio riešenia
ART Pro Audio

ART Pro Audio PS4x4 napäťový distribútor

ART Pro Audio PS4x4 napäťový distribútor

Cena bez DPH:
€111,29
Cena s DPH:
€133,55

 4.023,33 Sk
 3.472,00 Kč

Výrobca:ART Pro Audio
Kategória:Audio technológie ART Pro Audio
Podkategória:Audio riešenia

PS4x4 je vybavený podsvieteným lineárnym metrom na monitorovanie vstupného napätia, ktorý dáva používateľovi známy pocit analógového štýlu pri čítaní monitorovacieho napätia z napájacieho zdroja. Podsvietený lineárny AM meter zobrazuje aktuálne zaťaženie v ampéroch. Tento meter dodáva analógový vzhľad sily, ktorú používate. Zatiaľčo pridružený voltmeter zostáva relatívne stabilný a nepatrne sa líši v line napätí a vedení, Am meter sa líši vo väčšej miere, ako je spotrebovávaná energia. Ako príklad možno uviesť: ak je jednotka v racku s digitálnym príslušenstvom a predzosilňovačmi, môže sa dosť líšiť. Avšak ak je v racku s jedným alebo viacerými power zosilňovačmi, indikátor metra môže poskakovať dookola - a poskytovať skvelú indikáciu na výstupe.

PS 4x4 disponuje distribúciou "4x4" na zadnej strane jednotky - štyri z ôsmich zadných výstupov sú 1.25" veľkosti. Umožňujú používateľovi pripojiť široké napájacie káble a všestranné zariadenia pri stálom zachovaní celkovo ôsmich napájacích vývodov na výber.

Zabudovaná ochrana pred prepätím a hrotmi pre ochranu napájacieho prislušenstva od škodlivých elektrických zdrojov a klinov. Jednotka taktiež obsahuje RFI a EMI filtrovanie, 15amp ističom a celkovou kapacitou výkonu 1800W. SP 4x4 disponuje prepínačom on/off na prednom panely, ktorý pri zapnutí svieti, a resetový spínač obvodu. Pevný celokovový plášť o veľkosti 1U a určený pre inštaláciu do škondardných 19" rackov.

Použitia PS 4x4: Live Sound systémy/PA, Permanentné alebo Pevné inštalácie, Kostoly, Kluby a Praktické PA systémy, DJ systémy, Domáce a Projketové nahrávacie štúdiá a Monitorové systémy.


Technická špecifikácia:
Ammeter meranie: Aktuálne, Lineárne merané
Istič: 15 Amp, Umiestnený na prednom panely
Konštrukcia: Celokovová
Filtrovanie: EMI & RFI
Výkon: 1800W
Výkonové vývody: osem zadných vývodov
Prepínač Umiestnený na prednom panely - On/Off
Osvetlenie prepínača: Áno - pri pozícii "on"
Ochranný obvod: Prepätie a klinová ochrana
Rozmery: 1U
Meranie napätia: Vstupné napätie, Lineárne merané


ART Pro Audio PS4x4 napäťový distribútor

Sledujte nás na

Nakupujte audio techniku bez rizika

     Nákup na splátky cez Quatro     
Nákup na splátky cez Homecredit

Adresa prevádzky
VRM Computers
M.R.Štefánika 6670/19
911 01 Trenčín
 
tel/fax
tel: 032-743 22 79
fax: 032-743 24 93

 
e-mail

 
otváracie hodiny
pondelok - piatok
09.00 - 17.00