Produkty        Výrobcovia

DI-boxy
ART Pro Audio

ART Pro Audio SPLITCOMPRO delič mikrofónového signálu

ART Pro Audio SPLITCOMPRO delič mikrofónového signálu

Výrobca:ART Pro Audio
Kategória:Audio technológie ART Pro Audio
Podkategória:DI-boxy

SPLITCom je možné použiť na rozdelenie alebo na kombináciu nízko impedančných mikrofónových signálov.

Ako splitter: SPLITCom Pro poskytuje jeden priamy, zdvojený výstup a jeden izolovaný výstup pre samostatný mikrofón. Medzi rozsah použitia patrí posielanie priameho výstupu na hlavný alebo predný mixpult, a zasielanie izolovaným výstupom na monitorovací alebo nahrávací mixpult. Hlavný mikrofónovým výstupom prechádza phantómové napájanie z hlavného mixpultu na hlavný mikrofónový vstup pre použitie s kondenzátorovým mikrofónom. Phantómové napájanie je blokované pre prechod na izolovaný mikrofónový výstup.

Ako kombinátor: SPLITCom Pro poskytuje jeden výstup z dvoch mikrofónových vstupov. Prepínač fázy môže byť použitý na obrátenie relatívnej fázy izolovaného mikrofónového vstupu. Medzi aplikácie patrí snímanie perkusií, chórov a nástrojových zosilňovačov. Phantómové napájanie prechádza cez každý výstup na ich príslušný vstup, (hlavný na hlavný, izolovaný na izolovaný), avšak phantómové napájanie je blokované pri prechode medzi Hlavnou a Izolovanou signálovou cestou. Len audio prechádza medzi Hlavnými a Izolovanými signálovými cestami (na všetkých vstupoch a výstupoch).

* Nízkde skreslenie si širokou frekvenčnou odozvou
* Dve funkcie v jednej krabici - kombinuje a/alebo rozdeľuje
* Prepínanie obrátenia fázy pre subtraktívne kombinovanie
* Galvanická izolácia na blokovanie phantómového napájania medzi kanálom
* Prepínanie uzemnenia na redukciu hluku spôsobeného uzemňovacími slučkamiART Pro Audio SPLITCOMPRO delič mikrofónového signálu

Nakupujte audio techniku bez rizika

     Nákup na splátky cez Quatro     
Nákup na splátky cez Homecredit