Produkty        Výrobcovia

Ekvalizéry
ART Pro Audio

ART Pro Audio EQ-351 jednokanálový ekvalizér

ART Pro Audio EQ-351 jednokanálový ekvalizér

Výrobca:ART Pro Audio
Kategória:Audio technológie ART Pro Audio
Podkategória:Ekvalizéry

ART 315 jednokanálový 31 pásmový 1/3 oktávový grafický ekvalizér s konštantnými Q obvodmi s 3% presnosťou stredovej frekvencie, 20mm stredovými zarážkovými slidermi, voliteľným boost/cut rozsahom 6dB alebo 12dB, aktívne vyváženými a nevyváženými vstupmi a výstupmi, nastaviteľným high pass a low pass filtrom, rozmanitým ovládaním vstupnej úrovne, indikátormi úrovne vystrihnutia (clip), prepínačom uzemnenia, vnútorným napájaním a voliteľnám prepínačom line napätia. Ovládací prepínač rozsahu poskytuje natavenie maximálneho boost alebo cut pre každý kanál ekvalizácie. High pass filter vytláča nižšie frekvencie, čo je užitočné pre zníženie nízko frekvenčného šumu alebo hrmotu od signálu. Jeho rozsah je nastaviteľný od 10Hz - 250Hz. Frekvencie pod týmto nastavením sú vytláčané, zatiaľčo frekvencie nad sú nedutknuté. Low pass filter vytláča vyššie frekvencie, čo je užitočné pre redukciu syčania od signálu. Jeho rozsah je nastaviteľný od 3kHz až po 40kHz. Pevná celokovová konštrukcia púzdra o veľkosti 1U je určená pre inštalácie v štandardných 19" rackoch.

Viacnásobné vstupné a výstupné pripojenia poskytujú jednoduchosť použitia. XLR a 1/4" TRS konektory využívajú aktívne vyvážené, nízko hlukové obvody. Obidva XLR aj 1/4" TRS konektory môžu byť použité v nevyváženej konfigurácii. RCA jacky sú nevyvážené. 351 je navrhnutý pre prácu s rozličnými úrovniami signálu. Ovládanie vstupnej úrovne pokrýva široký rozsah a môže jednoducho ovládať -10 a +4 úrovne signálu. LED indikujúce vystrihnutie bude svietiť keď 5dB úroveň signálu sa vyskytne pred vystrihnutím.

351 môže byť použitý v rozličných aplikáciách, akými sú Live zvuk, nahrávacie štúdiá, nástrojové racky ako aj akékoľvek bežné fixné inštalačné prostredia. Použite 341 ekvalizér všade tam, kde je potrebná modifikácia frekvenčného obrysu zvuku. Grafický ekvalizér 351 je výkonný prístroj pre vyriešenie množstva audio problémov a vytvorenie zaujímavých zvukových textúr. Pripojte ekvalizér medzi mixovaciu konzolu a power zosilňovače pre lepšie zladenie s prostredím, medzi monitorovím mixom a monitorovými power zosilňovačmi na pomoc pri odstraňovaní výskytu spätnej väzby na frekvenciách.

* Jednokanálový 31 pásmový grafický ekvalizér
* Konštantné Q filtrovanie
* Vyvážený XLR, aktívne vyvážený 1/4" a nevyvážený RCA vstupné a výstupné pripojenia
* +/-6dB alebo +/-12dB upravenie úrovne
* 20mm slidery stredovej frekvenčnej skupiny
* Nezávislé ovládania Úrovne a Bypass na kanál
* Navrhnutý na dlhé roky nepretržitého a spoľahlivého používania
* Pevná celokovová konštrukcia


Technická špecifikácia:
Separácia kanála: >50dB
Ovládače: Power On/Off prepínač; Prepínač rozsahu filtra; Bypass prepínač; Ovládanie úrovne; AC prepínač napätia; Prepínač uzemnenia
Typ filtra: Konštantné Q - 3% stredovej presnosti
Frekvenčná odozva: 20Hz - 20kHz, +0.5dB
Indikátory_: 6dB/12dB rozsahové LED; Bypass a Vystrihnutie (Clip) LED
Vstupná impedancia: 20kOhm (vyv), 15kOhm (nevyv)
Pripojenia: Aktívne vyvážené XLR a 1/4" TRS, nevyvážené RCA
Max vstupná úroveň: +22dBm
Max výstupná úroveň: +18dBm (vyv), +22dBm (nevyv)
Výstupná impedancia: <150Ohm
Napájanie (prepínateľné): 95-130VAC, 50/60Hz
Spotreba energie: 12W
Rozsah: +/-6dB alebo +/-12dB voliteľný
Odstup signál šum: -94dB
Celkové harmonnické skreslenie: 0.01%
Rozmery: 4.45 x 48.26 x 21.59cm
Hmotnosť: 2.5kg


ART Pro Audio EQ-351 jednokanálový ekvalizér

Nakupujte audio techniku bez rizika

     Nákup na splátky cez Quatro     
Nákup na splátky cez Homecredit