Produkty        Výrobcovia

Ekvalizéry
ART Pro Audio

ART Pro Audio XL231 grafický ekvalizér

ART Pro Audio XL231 grafický ekvalizér

Výrobca:ART Pro Audio
Kategória:Audio technológie ART Pro Audio
Podkategória:Ekvalizéry

Nový ART XL231 duálny 31 pásmový, 1/3 oktávový profesionálny ekvalizér bol navrhnutý a skonštruovaný na prekročenie extrémne vysokých štandardov pre audio výkon a funkčnosť. Tento inovatívny, vysoko kvalitný ekvalizér je skvelám pre prakticky všetky audio aplikácie, kde je najvyššou prioritou precízne ladenie frekvencie, spoľahlivý výkon, pevný dizajn a extrémne tiché spracovanie.

Sekcie aktívnych filtrov:
XL231 disponuje aktívnymi filtrovacími sekciami, ktoré obsahujú konštantný Q dizajn. Tento konštantný Q dizajn spolu s presnými a precíznymi stredovými frekvenciami zaisťujú, že rozsah pásma každého samostatného filtra bude dostatočne úzky na to aby sa predišlo nechceným interakciám medzi priľahlími filtrami a zároveň vytvorenie ekvalizačnej krivky dostatočne širokej na produkovanie presného a precízneho procesingu audio frekvencií, ktoré používateľ potrebuje. Filtrové obvody zahŕňajú vysoko kvalitné nízko hlukové komponenty vrátane 1% rezistorov a precíznych vysoko výkonných 2% kondenzátorov.

Rozšírený Cut Mód:
XL231 ponúka rozšírený cut mód, ktorý umožňuje užšie filtre a hlbší cut o -18dB. To napomáha pr isnahe znížiť rezonanciu a minimalizovať celkové spektrálne zmeny.

Precízne pocuvné potenciometre:
XL231 využíva 45mm posuvné potenciometre. Tieto vycentrované kovové potenciometre sú graficky umietnené na ISo stredných frekvenciách medzi 20Hz - 20kHz.

Hi a Low otočné krokové potenciometre
Tieto jedinečné ovládače umožňujú mierne pridanie alebo zníženie z celkovej frekvenčnej odozvy. Obidva ovládače vysia v strede spektra a umožňujú jemné zmeny na celkovom zvuku bez potreby prispôsobiť viacero bežcov.

Rozmanité Low Cut filtrovanie
Pomáha udržať basy pod kontrolou - XL231 grafický ekvalizér obsahuje rozmanitý Low Cut filter.

Ďalšie ovládače a indikátory
XL231 grafický ekvalizér obsahujerozmanitý ovládač výstupnej úrovne, 10 segmentový bar úrovne s peak hold, idndikátorom úrovne strihu (clip) a voliteľné line napätie. Aktívne vyvážené a nevyvážené vstupné/výstupné konektory a RFI filtrovanie. Prepínač Bypass na prednom panely umožňuje priame porovnanie medzi ekvalizovaným a neekvalizovaným signálom pre každý kanál.

Precíznosť a kvalita
Pri zvážení kvality ekvalizácie XL-231 grafického ekvalizéra dospejeme k záveru, že sa jedná o vynikajúcu voľbu. Poskytuje extrékne precíznu, vysoko flexibilnú a skvelo znejúcu ekvalizáciu s kvalitami a spoľahlivosťou potrebnou pre audio výkon najvyšších nárokov.

Medzi klasickú výbavu ekvalizérov ART patrí tlačidlo Bypass, ovládanie úrovne signálu a plynule nastaviteľný Low-Cut filetr (10-250 Hz). Pri modeli XL231 pribudli naviac ovládače Hi a Lo Trim, ktoré menia pomer výsokých, respektíve nízkych frekvencií voči zvyšku, nemusíte teda nastavovať veľké množstvo potenciometrov, pokiaľ chcete napr. celkovo ubrať nižšie frekvencie. Vstupy a výstupy sú osadené konektormi XLR, TRS ¼“ Jack a konektorom Euroblock.

Vlastnosti:
• Dvoukanálový 31-pásmový grafický ekvalizér
• 1/3 na oktávu
• 45mm slidery
• Plynule nastavitelný Low-cut filtr (rozsah 10-250Hz)
• Potenciometr úrovně signálu a Bypass
• Přepínač +/- 6dB a +/- 12db korekce
• Enhanced Cut Mode pro efektivnější vyříznutí frekvencí
• Hi a Lo Trim

* Dynamický rozsah vyšší ako 123dB
* Ultra nízky šum a vysoký výstup
* 40V vnútorné obvody
* Otočné krokové ovládače (Trim) pre jemnú úpravu celkového zvuku potom čo bola nastavená ekvalizácia
* Rozšírený Cut mód: až -18dB
* 10 segmentové LED metre úrovne s "Peak-Hold" a indikáciou vystrihnutia (clipping)
* Konštantný Q dizajn
* Zabudované RFI potlačenie
* 45mm kovové posuvné potenciometre
* Prstencový transformátor


Technická špecifikácia:
Počet kanálov: 2
Pripojenia: XLR, ¼" TRS Jack a Euroblock
Dynamický rozsah: 123dB
Frekvenční rozsah: 17Hz - 50kHz (-1 dB)
THD <0.005%
SNR -99 dB
Napájanie: 230V
Rackový formát (2U)
Hmotnost: 5,4 kg


ART Pro Audio XL231 grafický ekvalizér

Nakupujte audio techniku bez rizika

     Nákup na splátky cez Quatro     
Nákup na splátky cez Homecredit