Produkty        Výrobcovia

Predzosilňovače
ART Pro Audio

ART Pro Audio HEADAMP6 PRO slúchadlový predzosilňovač

ART Pro Audio HEADAMP6 PRO slúchadlový predzosilňovač

Výrobca:ART Pro Audio
Kategória:Audio technológie ART Pro Audio
Podkategória:Predzosilňovače

ART HeadAmp6PRO je šesť kanálový stereo slúchadlový zosilňovač, ktorý obsahuje šesť kanálovú aux vstupnú sekciu, ktorá môže byť použitá pre poskytnutie populárnej funkcie "More-Me" na každý slúchadlový mix. Každý výstupný kanál taktiež disponuje dvojitou funkciou ovládania vyváženia, ktoré bude sledovať medzi ľavými a pravými stranami hlavnej signálovej zbernice alebo bude regulovať mix medzi hlavnou signálovou zbernicou a aux vstupom pre konkrétny kanál.

Ovládače basov a výšok sú dostupné na každom výstupnom kanály pre správne naladenie tónu. Výstupy disponujú prednými aj zadnými stereo 1/4" TRS jackmi pre jednoduchú inštaláciu a rýchle pokrytie. Dva tlačidlá MONO na každom kanáli volia medzi prevádzkovými módmi pre všestranné monitoringové riešenia:
1) Stereo
2) Mono Left
3) Mono Right
4) Mono Both (Left & Right)

Hlavnými výstupmi na každý kanál slúchadlového zosilňovača sú na zadnej strena upevnené TRS jacky a sú prepojené v paralele s príslušnými výstupnými jackmi na prednom panely. Výstupy na prednom, zadnom alebo na obidvoch paneloch môžu byť použité súčasne pre napájanie slúchadiel alebo ako napájanie ďalších slúchadlových zosilňovačov v audio sieti.

Vstupné možnosti zahŕňajú XLR a 1/4" TRS vyvážené vstupy so zhodnými "Thru" jackmi pre prepojenie viacerých jednotiek. Navyše na prednom panely sa nachádza stereo 1/4" TRS Direct In jack pre rýchle prekrytie vstupov zadného panela. Hlavný ovládač hlasitosti nastavuje hlavnú úroveň signálovej zbernice. Osem segmentový LED úrovňový meter na hlavnej zbernici a štvorsegmentová indikácia na každý výstupný kanál poskytuje vizuálnu spätnú väzbu úrovne signálu na všetkých kľúčových bodoch.


* Šesť kanálov so samostatnými ovládaniami Basov a Výšok
* Výstupné jacky na prednom a zadnom panely
* XLR a 1/4" TRS vyvážené vstupy
* Pracuje v stereo, mono (ľavý zdroj), mono (pravý zdroj) alebo spojené mono ( ľavý a pravý zdroj)
* Samostatný Aux vstupný zdroj
* 8 segmentový LED indikátor úrovne na všetkých kanáloch a zberniciach


ART Pro Audio HEADAMP6 PRO slúchadlový predzosilňovač

Nakupujte audio techniku bez rizika

     Nákup na splátky cez Quatro     
Nákup na splátky cez Homecredit