Produkty        Výrobcovia

Predzosilňovače
ART Pro Audio

ART Pro Audio TPS II mikrofónový predzosilňovač

ART Pro Audio TPS II mikrofónový predzosilňovač

Cena bez DPH:
€174,17
Cena s DPH:
€209,00

 6.296,33 Sk
 5.434,00 Kč

Výrobca:ART Pro Audio
Kategória:Audio technológie ART Pro Audio
Podkategória:Predzosilňovače

Dvojkanálový elektrónkový predzosilňovač.

Navrhnutý ako ideálny predzosilňovač pre akúkoľvek aplikáciu, elektrónkou riadený TPS II a DPS II pridáva teplo a štruktúru akémukoľvek zdroju zvuku. Tieto dvojkanálové vysoko výkonné predzosilňovače využívajú ručne voliteľnú 12AX7A elektrónku v nízko hlukovom vstupnom obvode. Technológia V3™ (Variable Valve Voicing) v kombinácii s rozličnou vstupnom impedanciou umožňuje TPS II a DPS II dodávať neuveriteľný výkon z nízko nákladového jednorackového zariadenia.

V3™ Technology
V3™ poskytuje optimalizované referenčné body pre začatie nahrávacieho procesu. V3™ presety súvytvorené a naladené niektorými z najlepších štúdiových a koncertných zvukárov. V3™ technológia umožňuje voľbu medzi viacelektrónkovými prednastaveniami pre gitary (elektrické a akustické), klávesy, basgitaru, bicie, vokály a ďalšie.

Rozličná vstupná impedancia:
Rozličná vstupná impedancia zvyšuje sonický potenciál TPS II & DPS II. Poskytuje úplne novú sonickú štruktúru a tón pomocou vstupnej impedancie predzosilňovača. Vytvára široký rozsah nových sonických možností s mnohými modernými alebo vintage kondenzátorovými alebo dynamickými mikrofónmi.

Extrémne široký akustický rozsah:
DPS II a TPS IIprijíma až +20dB vrchy pri udržaní 120dB dynamického rozsahu s neuveriteľne nízkym skreslením. Vstupné LED meranie monitoruje úroveň signálu vstupného zosilňovača, takže maximálny zisk môže byť dosiahnutý bez pripojenia predzosilňovača na vstup.

OPL™ (Output Protection Limiter)
ART technológia OPL™, ktorá presne a precízne ovláda a udržiava vrcholný výstupný signál. OPL™ obvody sú rozhodujúce pri ochrane signálovej reťaze, pretože na rozdiel od analógových ústrižkov, ktoré znejú hudobne a niekedy príjemne, digitálne ústrižky sú protivné a často fatálne pre Vaše výškové reproduktory monitorov.

Všestranná insertová slučka na každom kanály poskytuje prístup pre ďalší signálový procesing alebo priamy prístup na vysoko kvalitný A/D konvertor. Samostatné ovládanie zisku na analógových a digitálnych výstupoch umožňuje optimalizovať jednotku pre súbežné použitia.

* Rozmanitá vstupná impedancia
* Zdokonalené V3™ zvukové presety
* LED vstupný meter s výstupným analógovým metrom
* Zdôraznená ART Tube Technológia (elektrónka) pridáva teplo
* Automatické prepínanie medzi nástrojovým a mikrofónovým predzosilňovačom
* Široká frekvenčná odozva(5Hz/50kHz)
* Posilnená OPL™ (Output Protection Limiter) technológia


ART Pro Audio TPS II mikrofónový predzosilňovač

Sledujte nás na

Nakupujte audio techniku bez rizika

     Nákup na splátky cez Quatro     
Nákup na splátky cez Homecredit

Adresa prevádzky
VRM Computers
M.R.Štefánika 6670/19
911 01 Trenčín
 
tel/fax
tel: 032-743 22 79
fax: 032-743 24 93

 
e-mail

 
otváracie hodiny
pondelok - piatok
09.00 - 17.00