Produkty        Výrobcovia

Predzosilňovače
ART Pro Audio

ART Pro Audio TPS II mikrofónový predzosilňovač

ART Pro Audio TPS II mikrofónový predzosilňovač

Výrobca:ART Pro Audio
Kategória:Audio technológie ART Pro Audio
Podkategória:Predzosilňovače

Dvojkanálový elektrónkový predzosilňovač.

Navrhnutý ako ideálny predzosilňovač pre akúkoľvek aplikáciu, elektrónkou riadený TPS II a DPS II pridáva teplo a štruktúru akémukoľvek zdroju zvuku. Tieto dvojkanálové vysoko výkonné predzosilňovače využívajú ručne voliteľnú 12AX7A elektrónku v nízko hlukovom vstupnom obvode. Technológia V3™ (Variable Valve Voicing) v kombinácii s rozličnou vstupnom impedanciou umožňuje TPS II a DPS II dodávať neuveriteľný výkon z nízko nákladového jednorackového zariadenia.

V3™ Technology
V3™ poskytuje optimalizované referenčné body pre začatie nahrávacieho procesu. V3™ presety súvytvorené a naladené niektorými z najlepších štúdiových a koncertných zvukárov. V3™ technológia umožňuje voľbu medzi viacelektrónkovými prednastaveniami pre gitary (elektrické a akustické), klávesy, basgitaru, bicie, vokály a ďalšie.

Rozličná vstupná impedancia:
Rozličná vstupná impedancia zvyšuje sonický potenciál TPS II & DPS II. Poskytuje úplne novú sonickú štruktúru a tón pomocou vstupnej impedancie predzosilňovača. Vytvára široký rozsah nových sonických možností s mnohými modernými alebo vintage kondenzátorovými alebo dynamickými mikrofónmi.

Extrémne široký akustický rozsah:
DPS II a TPS IIprijíma až +20dB vrchy pri udržaní 120dB dynamického rozsahu s neuveriteľne nízkym skreslením. Vstupné LED meranie monitoruje úroveň signálu vstupného zosilňovača, takže maximálny zisk môže byť dosiahnutý bez pripojenia predzosilňovača na vstup.

OPL™ (Output Protection Limiter)
ART technológia OPL™, ktorá presne a precízne ovláda a udržiava vrcholný výstupný signál. OPL™ obvody sú rozhodujúce pri ochrane signálovej reťaze, pretože na rozdiel od analógových ústrižkov, ktoré znejú hudobne a niekedy príjemne, digitálne ústrižky sú protivné a často fatálne pre Vaše výškové reproduktory monitorov.

Všestranná insertová slučka na každom kanály poskytuje prístup pre ďalší signálový procesing alebo priamy prístup na vysoko kvalitný A/D konvertor. Samostatné ovládanie zisku na analógových a digitálnych výstupoch umožňuje optimalizovať jednotku pre súbežné použitia.

* Rozmanitá vstupná impedancia
* Zdokonalené V3™ zvukové presety
* LED vstupný meter s výstupným analógovým metrom
* Zdôraznená ART Tube Technológia (elektrónka) pridáva teplo
* Automatické prepínanie medzi nástrojovým a mikrofónovým predzosilňovačom
* Široká frekvenčná odozva(5Hz/50kHz)
* Posilnená OPL™ (Output Protection Limiter) technológia


ART Pro Audio TPS II mikrofónový predzosilňovač

Nakupujte audio techniku bez rizika

     Nákup na splátky cez Quatro     
Nákup na splátky cez Homecredit