Produkty        Výrobcovia

TL Audio A2 Discrete Class A elektrónkový stereofónny procesor

TL Audio A2 Discrete Class A elektrónkový stereofónny procesor

Výrobca:TL Audio
Kategória:Audio technológie TL Audio
Podkategória:Predzosilňovače

K dispozícii posledný kus! TL Audio ukončilo svoje pôsobenie na trhu.

Discrete Class A“, série Ebony, je novinkou od známeho výrobcu profesionálnej štúdiovej techniky TL Audio. Táto séria sa skladá z troch zariadení, v ktorých je nanovo navrhnuté ovládanie pre elektrónkové zasielanie, kde ste schopní si pomocou potenciometra nastaviť tak „teplejší“ aj „chladný“ zvuk. Ebony séria je kompletne vyrobená v Anglicku v podobnom prevedení ako ostatné produkty tohoto výrobcu. Zmena je len vo farbe zariadenia, ktorá je čierna, dáva nový moderný výraz, a v použití výrazných, vysoko lesklých chrómovaných ovládacích gombíkov.

Série Ebony má kvalitu, ktorú očakávate od výrobkov TL Audio, vrátane symetrických vstupov a výstupov, kompletných možností nastavenia vstupného signálu, analógové VU metre a veľmi presné nastavovanie všetkých parametrov. Všetky nové produkty sú kompatibilné s digitálnou kartou DO-2, ktorá umožňuje digitálne prepojenie a vysokú kvalitu spracovávaného zvuku. Kombinácia vrcholnej kvality, perfektného zvuku, štýlového prevedenia – ponuka procesorov pre analógové spracovanie použité v digitálnom svete.

Prečo Class-A?

Elektronické okruhy pri tejto sérii sú navrhnuté tak, že cez všetky tranzistory preteká stály prúd, ktorý postačuje k tomu, aby riadil špičkový a optimálny výkon každého bloku. Tento prúd zaisťuje to, že každý tranzistor je udržovaný v optimálnom pracovnom bode, ktorý je nezávislý na vnútorných teplotách zariadenia a tým eliminuje nežiadúce skreslenie, ktoré je typické pre zosilňovacie okruhy triedy AB. Vzhľadom k použitiu stáleho prúdu, sú stratové výkony vyššie než býva štandardné pri obvodoch v tejto triede. Tým je taktiež možné navrhnúť oddelený tranzistorový okruh, ktorý sa vyznačuje zlepšeným dynamickým rozsahom. Táto vysoká technická kvalita, jedinečná pre TL Audio, sa odráža v technickej špecifikácii novej série a to hlavne nízkym šumom, malým skreslením a širokým frekvenčným rozsahom.

Hlavné parametre

• samostatný v A triede elektrónkový stereo procesor
• symetrické vstupy a výstupy
• stereo operácia
• Switchable rúra stupeň s rotorem riadi riadenie
• 3 pásmový EQ s parametrickými stredmi
• kompresor s nastaviteľným pomerom, prah kompresie, nábeh, dobeh, orezanie a úprava citlivosti
• EQ prepínateľný pred a po kompresore
• analogický štýlový VU meriaci pre úroveň/kompresiu
• +10dB pre indikáciu pri použití DAW
• Kompatibilný pre použitie DO-2 SPDIF digitálneho výstupu

Rozmery: 483 x 88 x 200 mm

TL Audio A2 Discrete Class A elektrónkový stereofónny procesor

Nakupujte audio techniku bez rizika

     Nákup na splátky cez Quatro     
Nákup na splátky cez Homecredit