Produkty        Výrobcovia

Bezdrôtové komplety
Shure

Shure PGX14E bezdrôtový gitarový systém

Shure PGX14E bezdrôtový gitarový systém

Výrobca:Shure
Kategória:Bezdrôtové systémy Shure
Podkategória:Bezdrôtové komplety

Aktuálne zlacnené všetky systémy rady PGX !

Systém pozostáva z:
* WA302 nástrojového kábla,
* PGX1 bodypack vysielača a
* PGX4 diverzitného prijímača.

Robustný systém pre gitary a bass gitary, poskytuje čistý zvuk bezý ohľadu na štýl hrania.


PGX4E
Bezdrôtový prijímač strednej cenovej kategórie, pracujúci v pásme UHF. Pri rade PGX je použitý nový patentovaný systém zvukovej kompresie a nasledujúcej expanzie signálu Audio Reference Companding známy aj z profesionálnej bezdrôtovej rady SLX. Tento systém zaisťuje oproti bežným systémom bezdrôtového prenosu omnoho väčšie zachovanie prirodzenej dynamiky signálu a v neposlednej rade taktiež kryštálovo čistý zvuk. Systém PGX je možné naladiť až na 90 rôznych vysielacích frekvencií v rozsahu 18 MHz. Zariadenie je schopné automaticky vyhľadať najvhodnejšiu voľnú frekvenciu a naladiť sa na ňu.

Synchronizácia vysielacej frekvencie medzi prijímačom a vysielačom prebieha automaticky, pomocou IR prenosu a vyžaduje len minimálny zásah zo strany užívateľa. Vďaka širokému spektru využiteľných frekvencií je systém PGX predovšetkým vhodný pre aplikácie, kde sa využíva väčšie množstvo bezdrôtových prístrojov naraz, alebo tam, kde hrozí prípadné VF rušenie. Diverzitný (dvojsystémový) prijímač automaticky vyberá anténu s najlepším vysokofrekvenčným príjmom, zvolená anténa je indikovaná pomocou LED diódy. Celá sekcia diverzitného prijímu je riadená prostredníctvom mikroprocesoru. Prijímač je vybavený automaticky nastaviteľným systémom Squelch (vysokofrekvenčný Gate), ktorý automaticky ztlmí výstupný signál v prípade, keď úroveň prenášaného signálu poklesne pod určitú úroveň.Vďaka tomu nieje systém náchylný na rôzne šumy, brumy, rušenia apod. Celková koncepcia zariadenia je navrhnutá tak, aby bola užívateľsky prívetivá a umožnila bezproblémové používanie všetkých funkcií aj menej skúseným zákazníkom. Súčasťou dodávky je plastový transportný kufrík.

Technické údaje vysokofrekvenčného prenosu:
* Frekvencia: laditeľná (rozsah 18 MHz)
* Dosah: 100 m
* Frekvenčný rozsah audio signálu: 45 Hz - 15 kHz (+/- 2 dB)
* THD: 0,5%
* SNR: 100 dB
* Dynamický rozsah: >100 dB (pri záťaži A)
* Citlivosť: -105 dBm @ 12 dB SINAD

Technické údaje prijímača PGX4:
* Konštrukcia: diverzitná (mikroprocesorom riadená)
* Indikátor diverzitného prijímu
* Indikátor prebudenia
* Číslicový indikátor zvoleného kanála
* Automatická IR synchronizácia vysielacej frekvencie medzi vysielačom a prijímačom
* Automatická funkcia Squelch
* 1/4 vlnová anténa
* Konektor: XLR, TRS (Jack 6,3 mm)
* Impedancia: 200 Ohm/1kOhm (XLR/TRS)
* Napájanie: sieťový adaptér 12 - 18 V
* Rozmery: 40 x 181 x 104 mm
* Hmotnosť: 0,327 kg

PGX1
Bezdrôtový komplet strednej kategórie, pre gitaru, basgitaru, prípadne hlavové a klopové mikrofóny pracujúce v pásme UHF. Pri rade PGX je použitý nový patentovaný systém zvukovej kompresie a následnej expanzie signálu Audio Reference Companding známy aj z profesionálnej bezdrôtovej rady SLX. Tento systém zaisťuje oproti bežným systémom bezdrôtového prenosu omnoho väčšie zachovanie prirodzenej dynamiky signálu a v neposlednej rade taktiež kryštálovo čistý zvuk.
Systém PGX je možno naladiť až na 90 rôznych vysielacích frekvencií v rozsahu 18 MHz. Zariadenie je schopné automaticky vyhľadať najvhodnejšiu voľnú frekvenciu a naladiť sa na ňu. Synchronizácia vysielacej frekvencie medzi prijímačom a vysielačom prebieha automaticky, pomocou IR prenosu a vyžaduje len minimálny zásah zo strany užívateľa. Vďaka širokému spektru využiteľných frekvencií je systém PGX obzvlášť vhodný pre aplikácie, kde sa využíva väčšie množstvo bezdrôtových prístrojov naraz, alebo tam, kde hrozí prípadné VF rušenie. Vysielač je napájaný dvoma bežnými batériami AA, s ktorými má výdrž zhruba 8 hodín. Zariadenie je vybavené indikáciou zapnutia, stlmenia, uzamknutia systému a vybitia batérie.
Na bodypacku je možné nastaviť hodnotu vstupného zisku v rozsahu 30 dB. Vysielač je možné chrániť uzamknutím pred nechceným prepnutím prevádzkového stavu. Celá koncepcia zariadenia je navrhnutá tak, aby bola užívateľsky prívetivá a umožnila bezproblémové používanie všetkých funkcií aj menej skúseným zákazníkom. Súčásťou dodávky je plastový transportný kufrík.

Použitie:
* Gitara
* Basgitara
* Klopové mikrofóny
* Hlavové mikrofóny

Technické údaje vysokofrekvenčného prenosu:
* Frekvencia: laditeľná (rozsah 18 MHz)
* Dosah: 100 m
* Frekvenčný rozsah audio signálu: 45 Hz - 15 kHz (+/- 2 dB)
* THD: 0,5%
* SNR: 100 dB
* Dynamický rozsah: >100 dB (pri záťaži A)
* Citlivosť: -105 dBm @ 12 dB SINAD

Technické údaje vysielača PGX1:
* Prevedenie: bodypack
* Konektor: miniatúrny 4-pin
* RF výkon: 30 mW
* Napájanie: 2x AA batéria
* Životnosť batérie: 8 hod
* Rozsah vstupného zisku: 30 dB (trojpolohový prepínač +10/0/-10 dB)
* Automatická IR synchronizácia vysielacej frekvencie medzi vysielačom a prijímačom
* Vypínač systému
* Funkce Mute
* Indikátor zapnutia, uzamknutia prístroja, funkcia Mute a vybitie batérie
* Telo: plast
* Rozmery: 108 x 64 x 19 mm
* Hmotnosť: 0,081 kg

WA302
Nástrojový kábel spája T1, UT1, SC1, PG1, PGX1, SLX1, LX1, ULX1, UC1, UR1, UR1M a U1 bodypack vysielač na gitaru alebo iný nástroj.

- 2,5 palcový (0.75m) dlhý, s 1/4 palcovým plugom a 4-pin mini konektorom (TA4F). Dodávaný so nástrojovým systémom.Shure PGX14E bezdrôtový gitarový systém

Nakupujte audio techniku bez rizika

     Nákup na splátky cez Quatro     
Nákup na splátky cez Homecredit