Produkty
Výrobcovia

Crown

Crown má svoje isté miesto. Zosilňovače MACRO-TECH a MICRO-TECH im raz a navždy zaistili miesto v pomyselnej sieni slávy. Crown sú svetovo najrozšírenejšie zosilňovače v profesionálnej sfére. Výkonné. Robustné. Spoľahlivé. A naviac s výborným zvukom.
Po dlhé desaťročia bol recept na konštrukciu vynikajúceho zosilňovača v americkej firme Crown rovnaký: prevratná kombinácia skúseností, prelomových technológií, poctivého remesla a zápalu pre vec. Tento recept, ktorý sa znovu a znovu osvedčil, priniesol na svet rodinu slávnych zosilňovačov: DC-300, PSA-2, Micro-Tech, Macro-Tech, Studio Reference, sériu K a sériu CTS. Každý z nich bol vo svojej dobe špičkou a posunul výkonovú a kvalitatívnu latku o značný kus vyššie.
Filozofii známej oddanosti ku kvalite je podriadený i výrobný proces vo firme Crown. Počnúc starostlivým výberom materiálu konštrukcie po najmodernejšie foto-robotické testovanie obvodových dosiek, je každý zosilňovač vyrobený tak, aby podával výkon podľa najvyšších možných štandardov.

web: www.crownaudio.com
PREDAJ/INFO 0903 382 794
Produkty
Výrobcovia
PRO SOUND s.r.o.
Sklárska 170/7
914 41 Nemšová

0903 382 794