Produkty        Výrobcovia

Master keyboardy - MIDI keyboard kontroléry
M-AUDIO

M-Audio Oxygen 25 3RD GEN

M-Audio Oxygen 25 3RD GEN

Výrobca:M-AUDIO
Kategória:Keyboardy a kontroléry M-AUDIO
Podkategória:Master keyboardy - MIDI keyboard kontroléry

Nová rada riadiacich klaviatúr M-Audio® Oxygen prichádza v 3 prevedeniach: Oxygen 25, Oxygen 49 a Oxygen 61.

Čísla udávajú počet kláves jednotlivých modelov. Verzia so 49 a 61 klávesmi sa okrem počtu kláves (a v dôsledku toho aj rozmerov) nijako nelíšia. Verzia s 25 klávesami disponuje menším počtom ovládačov.

Oxygen 61 ponúka osem priraditeľných otočných ovládačov. Naviac je ešte k dispozícii 9 posuvných jazdcov. Ďalej sú k dispozícii tlačidlá pre pohyb v sekvenceri a tlačidlá pre výber stopy. DirectLink režim dokáže automaticky namapovať tieto ovládače na najpoužívanejšie funkcie DAW*, vrátane transport tlačidiel, mixu, nastavení panorámy stopy a parametrov plug-inov. Vstavané továrne presety ponúkajú podporu pre najpopulárnejšie virtuálne nástroje ihneď po vybalení z krabice, nez toho, aby bylo potrebné čokoľvek zložité inštalovať alebo nastavovať. Rýchlostne citlivá klaviatúra a elegantný, kompaktný dizajn završuje prenosné riadiace klaviatúry, ktoré sú ideálne ako pre produkciu, tak aj pre živé vystúpenie. Žiadny iný ovládač v tejto cenovej kategórii nemá toľko funkcií a zároveň tak jednoduché používanie.

DirectLink
S ôsmimi priraditeľnými otočnými ovládačmi, deviatimi jazdcami, transport ovládačmi a tlačidlami pre pohyb v stopách, máte úplnú kontrolu nad Vašim projektom. To Vám umožní zostať zapojený do tvorivého toku záznamu a miešania hudby. Nemusíte sa vôbec zastavovať, vracať sa ku klasickej QWERTY klávesnici a zase späť k MIDI ovládači. DirectLink režim automaticky mapuje ovládače Oxygen klaviatúr a priraďuje ich najpoužívanejším parametrom DAW. Továrne presety sú k dispozícii pre virtuálne nástroje ako sú Xpand!™2, Hybrid™, Velvet®, Strike®, Oddity, ImpOSCar, MiniMonsta a ďalšie.
Rozhranie medzi MIDI ovládačom a softwérom už nemôže byť jednoduchšie.

Profesionálna kvalita
M-Audio je priekopníkom v oblasti riadiacich klaviatúr a veríme, že bude aj naďalej najlepšie predávanou značkou na tomto poli. Je pravdou, že ovládače M-Audio používa viac profesionálnych producentov a muzikantov, ako akékoľvek iné značky na trhu. Vďaka trvalej inovácii v priebehu takmer desiatich rokov zistíte, že ovládače Oxygen sú solídne, spoľahlivé a vkladajú do rúk klávesových hráčov toľko muzikálnosti, koľko sa len prostredníctvom univerzálneho MIDI ovládača dá.

Kompatibilita s Pro Tools
Ovládače Oxygen ponúkajú integráciu do aplikácie Pro Tools – štandardu v oblasti softwérového záznamu do DAW v profesionálnych, osobných aj domácich štúdiách po celom svete. Vďaka DirectLink sú ovládače Oxygen okamžite namapované na najdôležitejšie parametre okien Mixer, Edit a Transport v Pro Tools, rovnako ako na obsiahle virtuálne nástroje vstavané v Pro Tools. Pro Tools a Oxygen poskytujú efektívne pracovné prostredie v impozantnom systému.


M-Audio Oxygen 25 3RD GEN

Nakupujte audio techniku bez rizika

     Nákup na splátky cez Quatro     
Nákup na splátky cez Homecredit