Produkty        Výrobcovia

Inštalačné mikrofóny
Audix

Audix ADX218 kondenzátorový mikrofón

Audix ADX218 kondenzátorový mikrofón

Výrobca:Audix
Kategória:Mikrofóny Audix
Podkategória:Inštalačné mikrofóny

Dopredaj!

Ak hľadáte mikrofónové riešenie založené na báze "husacieho krku" ste na správnom mieste. Audix ADX218 je profesionálny miniatúrny a pritom veľmi ohybný mikrofón navrhnutý pre pódiá, používanie na mítingoch, tele konferenciách a podobne. Je známy excelentnou kvalitou zvuku a jednoduchou manipuláciou. Mikrofón je schopný zaznamenávať zvuk zo vzdialenosti, ktorá je Vám pohodlná.

Medzi ďalšie vlastnosti patrí kardioidná polarizácia, schopnosť izolácie zvukov rečníka od okolitého hluku na pódiu a prítomnosť pred zosilňovacieho obvodu. Pripojenie je zabezpečené pomocou XLR konektora.

ADX218 je vybavený integrovaným predzosilňovacím obvodom zabudovaným v základni XLR a môže byť upevnený permanentne cez dodávaný lemový držiak alebo s voliteľnou základňou s interným šokovým držiakom (SMT1218R). Mikrofóny taktiež môžu byť použité na štandardných mikrofónovým stojanoch alebo v spojitosti s Audix ATS-10 stolovým stojanom s osvetleným on/off vypínačom.

Vyrábaný s veľmi vysokými štandardami a úzkou toleranciou, ADX 218 predstavuje opracované brasové telo, polovú premiestniteľnú kapsľu a rozličné voliteľné príslušenstvo. Pracuje na phantómovom zdroji 9 - 52 voltov.

Použitie:
- živé vystúpenia, nahrávanie
- pódiové produkcie
- divadlá
- ceremónie, svadby
- tele konferencie
- piano

Technická špecifikácia:
- Typ: prepolarizovaný, kondenzátorový
- Smerová charakteristika: kardioididná
- Frekvenčný rozsah: 40Hz - 18kHz
- Impedancia: 250 Ohm
- Maximálne SPL: 120 dB
- Citlivosť: pri 1k 24 mV / Pa
- Hmotnosť: 119 gramov

Audix ADX218 kondenzátorový mikrofón

Nakupujte audio techniku bez rizika

     Nákup na splátky cez Quatro     
Nákup na splátky cez Homecredit