Produkty        Výrobcovia

Kondenzátorové mikrofóny
Audix

Audix HT5BG-P kondezátorový hlavový mikrofón

Audix HT5BG-P kondezátorový hlavový mikrofón

Výrobca:Audix
Kategória:Mikrofóny Audix
Podkategória:Kondenzátorové mikrofóny

Značkový Audix HT5 je profesionálny hlavový mikrofón, s ktorým zažijete neuveriteľne čistý zvuk. Jeho široké možnosti použitia ocenia najmä herci v muzikáloch alebo divadlách, hráči na klávesové nástroje, bubeníci, speváci, inštruktori aerobiku a moderátori pri pódiových prezentáciách.

Ponúka excelentné potlačenie šumu mimo osu, čo je často zle dosiahnuteľné pri mikrofónoch tohto typu. Súčiastky sú vyrobené z kovového materiálu, ale napriek tomu je set veľmi ľahký. Mikrofón je odolný voči vlhkosti. V káblovom prevedení s fantómovým napájaním alebo

Navrhnutý pre použitie s Audix R360. Charakterizovaný jednotne ovládanou vše smerovou polárnou charakteristikou, je navrhnutý na zachytenie vokálov z pohodlnej vzdialenosti 6-10 centimetrov od osi. So širokým frekvenčným rozsahom 20 Hz - 20KHz, pracuje z vysokou úrovňou zvukového tlaku väčšou ako 140 dB bez skreslenia.

Jednoducho sa nastavuje, je ľahký vyrábaný s vysokým štandardom a úzkou toleranciou. Odolná konštrukcia vrátane gumenného plášťa na oceľovom zliatinovom ráme.

Hlavový mikrofón, guľová charakteristika, maximálne SPL 135 dB, verzia s phantomovým adaptérom. Mikrofón je odolný proti vlhkosti. HT 5 môže byť použitý s bezdrôtovým vysielačom, alebo ako samostatný káblový mikrofón s phantomovým napájaním. Telová farba

Použitie:
-vokálne sóla
-hovorené slovo
-prezentácie

Technické špecifikácie:
Typ: kondenzátor
Smerová charakteristika: všesmerová
Frekvenčný rozsah: 20Hz - 20kHz
Impedancia: 1000 Ohm
Citlivosť: @1k 7.2 mV/Pa
Farba: Telová

Audix HT5BG-P kondezátorový hlavový mikrofón

Nakupujte audio techniku bez rizika

     Nákup na splátky cez Quatro     
Nákup na splátky cez Homecredit