Produkty        Výrobcovia

Aktívne reproduktory a reprosústavy
RCF

RCF NX M12-A aktívny reproduktor

RCF NX M12-A aktívny reproduktor

Výrobca:RCF
Kategória:Reproduktory a reprosústavy RCF
Podkategória:Aktívne reproduktory a reprosústavy

Rada NX prvý krát uvedená na trh na frankfurtskom hudobnom veľtrhu v marci 2008 je celkom novým členom rodiny aktívnych reproboxov RCF. Spojuje v sebe optimálnu kombináciu kvalitného zvuku, vysokého akustického výkonu, ľahkého transportu a jednoduché inštalácie, to všetko korunované atraktívnou a dostupnou cenou. je teda atraktívnym "pracovným nástrojom" pre často vystupujúcich bubeníkov a ešte osloví aj menšie a stredne veľké spoločnosti zaoberajúce sa ozvučovaním a prenájmom zvukovej techniky či realizáciou audiovizuálnych prestavení.

U novej série je k výnimočnej dokonalosti dotiahnutá zrozumiteľnosť hovoreného slova, čo je vlastnosť, ktorá systém predurčuje k využitiu v roly vykrývacích reproboxov v produkčných štúdiách a na rozličných prezentáciach. Tiež si výborne poradí s požiadavkom na vysoký akustický tlak pri ozvučovaní hudobných vystúpení a to ako v kombinácii so subwoofermi, tak samostatne. Užívatelia vždy ocenia jednoduchý "Plug & Play" dizajn, ktorý nevyžaduje žiadne kompromisy v oblasti výkonu ani mobility.
Kľúčovým prvkom v konštrukcii sú legendárne meniče (reproduktory) RCF, kombinované s vyspelými digitálnymi zosilňovačmi. Oba tieto základné elementy aktívnych boxov sú vzájomne dokonale optimalizované tak, aby bolo možné reproduktory vybudiť k maximálnemu možnému výkonu, bez negatívneho vplyvu na kvalitu zvuku, spoľahlivosť alebo vzájomnú kompatibilitu jednotlivých zariadení.

Súčasťou výrobkov série NX je tiež široká škála montážneho hardvéru, ktorý umožňuje prakticky ľubovolné umiestnenie boxov v priestore pri fixných inštaláciach a dovoľuje tiež rýchlu a pohodlnú manipuláciu pri mobilných použitiach.

Model M12-A predstavuje univerzálny kompaktný reprobox, ktorý vo svojej rozmerovej a hmotnostnej kategórii poskytuje maximálny výkon. Je využiteľný v roly pódiového monitoru aj ako súčasť hlavného FOH systému.
750W BiAmp digitálny zosilňovač poskytuje 500W výkonu pre prémiový 12" woofer s cievkou o priemeru 3". 250W napája 1" tlakový driver osadený 1,75" cievkou a hornou s konštantou smerovosťou 90°x40°.
Procesor používaný aj u špičkovej rady TT + sa stará o spracovanie signálu na vstupe XLR/TRS Combo konektore, zaisťuje jeho delenie pre obe časti zosilňovača a zabezpečuje dynamickú limitáciu a ochranu reproduktorov.


Akustické špecifikácie:
Frekvenčný rozsah: 50Hz-20kHz
Maximálny akustický tlak SPL: 130dB
Citlivosť 1w/1m: -
Uhol pokrytia: 90x40
Vysokofrekvenčný driver: 1" s neodýmiovým magnetom - 1.75" kmitacia cievka
Menič nízkych kmitočtov: 12" s neodýmiovým magnetom - 3" kmitacia cievka

Vstupná sekcia:
Vstupný signál - Impedancia: -
Vstupný konektor: XLR/jack combo
Výstupný signál konektor: XLR
Vstupná citlivosť: +4dBu
Mic vstupná citlivosť: -

Procesorová sekcia:
Deliaci kmitočet: 1500Hz
Voliteľný high pass výstup: -
Ochrana: tepelná, výkonová
Limiter: soft peak
Ovládač citlivosti: áno
Master volume: -
Fázový prepínač: -
Music/Voice eq: -
Remote control option: -
Ovládače: side/floor, contour

Zosilňovač:
Výkon: 750W
Vysoké frekvencie: 250W
Stredné frekvencie: -
Nízke frekvencie: 500W
Chladenie: štandardné
Prepojenie: Powercon in/out

Rozmery:
Výška: 646mm
Šírka: 385mm
Hĺbka: 375mm
Váha: 21.2Kg
Cabinet: baltická breza
Hardware: 6x fly track
Rúčky: 2 postranné
Príruba na statív 36mm: áno
Farba: -


RCF NX M12-A aktívny reproduktor

Nakupujte audio techniku bez rizika

     Nákup na splátky cez Quatro     
Nákup na splátky cez Homecredit