Produkty        Výrobcovia

Príslušenstvo pre reproduktory a reprosústavy
KRK Systems

KRK Systems ERGO korekcia miestnosti

KRK Systems ERGO korekcia miestnosti

Výrobca:KRK Systems
Kategória:Reproduktory a reprosústavy KRK Systems
Podkategória:Príslušenstvo pre reproduktory a reprosústavy

Profesionálna analýza miestnosti s následnou korekciou od KRK Systems.

Svetový výrobca štúdiových posluchových monitorov KRK Systems prichádza na trh s novým výrobkom ERGO, ktorý slúži k digitálnej analýze posluchových miestností a následnej korekcii rušivých frekvencií.

ERGO (Enhanced Room Geometry Optimization) je možné prepojiť so všetkými záznamovými a monitorovacími systémami a vytvoriť tak skutočný svet bez korekčných a akustických problémov.

ERGO uskutoční analýzu vašej miestnosti, uloží všetky informácie a môže potom pracovať tak s počítačom ako aj bez neho. Znamená to, že ERGO môže byť použitý v analógových posluchových systémoch samostatne len ako jednotka pre korekciu miestnosti.

Technické systémy ERGO obsahujú tisíce nastaviteľných filtrov pre dokonalé ovládanie vášho audio prostredia. Dokáže sa prispôsobiť akýmkoľvek priestorom pre mixovanie hudby, ako domácim, tak aj profesionálnym aj pracujúcim s digitálnym signálom.

ERGO ponúka možnosť prepínania vašich posluchových monitorov a hlavné nastavovanie hlasitosti. Umožňuje pripojiť dva nezávislé páry monitorov, kedy každý má uložené svoje nastavenie a okrom toho ešte tretí pár so subwooferom. Tento výber je možné robiť jednoduchým prepnutím na hlavnom paneli.

ERGO poskytuje 4 vstupy, 6 výstupov a výstup na slúchadlá. Na pripojeniu k PC alebo MAC slúži firewire rozhranie. Poskytuje veľmi dobré parametre v prenose zvuku, odstup 120 dB SNR, digitálne aj analógové konvertory a fázovo presné signálové spracovanie. Umožňuje firewire a S/PDF vstup pre digitálne pripojenie. ERGO je vyrobený z masívneho hliníka a je veľmi odolný proti poškodeniu

Pri používaní zistíte, že vám zaznie v rozdielnych priestoroch pravdivý a zrovnateľný zvuk, ktorý je jednou z najlepších ciest k mixovaniu vašich projektov.


Mechanizmy:
* Osvetlené ovládače
* Meranie výstupu
* Slúchadlový výstup

Spracovanie:
* 400MHz Blackfin DSP
* RoomPerfect Algorithm ,Sample Rate - 96KHz
* Izbová korekcia frekvencií 20-500Hz
* 1024 tap FIR filter pre korekciu miestnosti

Rozmery:
* ERGO: 180mm (7") x 55mm (2.2") x 107mm (4.2")
* Dĺžka mikrofóna: 197mm (7.75")

Systémové požiadavky:
* PC - Windows XP 32-Bit (SP2 alebo neskorší) alebo Windows Vista 32-Bit, 1GB RAM, 10MB hard disk space, 800x600 rozlíšenie monitora (alebo vyššie), 4 alebo 6-pin FireWire port (6-pin port vyžadovaný pre FireWire napájací zdroj ERGO) AC outlet (pre ERGO napájanie ak nieje napájaný cez FireWire).
* Mac – Minimum Mac OSX 10.5.x, 1GB RAM, 10MB hard disk space, 800x600 rozlíšenie monitora (alebo vyššie), 4 alebo 6-pin FireWire port (6-pin port vyžadovaný pre FireWire napájanie), AC outlet (pre ERGO napájanie ak nieje napájaný cez FireWire).

Audio Spec
* A/B Speaker Select/Control
* Stereo Audio-inl
* S/PDIF In (32KHz-96KHz)
* 118db SNR, THD+N -100dB
KRK Systems ERGO korekcia miestnosti

Nakupujte audio techniku bez rizika

     Nákup na splátky cez Quatro     
Nákup na splátky cez Homecredit