Produkty        Výrobcovia

IK Multimedia AmpliTube 3 Pedal

IK Multimedia AmpliTube 3 Pedal

Výrobca:IK Multimedia
Kategória:Software IK Multimedia
Podkategória:Balíky - hardware a software

Po predstavení produktu AmpliTube 3 od firmy IK Multimedia, prichádza AmpliTube 3 Pedal. Ten kombinuje SW pre modelovanie gitarových krabičiek a aparátov AmpliTube 3 a zvukovú kartu s nožným pedálom StelthPedal.


Podrobnosti v bodoch:
* Viac ako 160 zariadení (takmer 100 nových).
* 51 samostatných stompbox efektov, 31 zosilňovačov, 46 kabinetov, 15 mikrofónov a 17 rackových efektov.
* 30 úplne nových modelov.
* 70 prepracovaných a rozšírených modelov z balíkov ako AmpliTube Metal a AmpliTube Jimi Hendrix.
* Nová kolekcia basových modelov.
* Možnosť rozšírenia ďalšími balíkmi ako AmpliTube Fender, Ampeg SVX a ďalšími.
* Nový správca presetov a kľúčových slov umožňuje jednoduchú organizáciu a rýchle vyhľadávanie v obrovskej zvukovej knižnici.


StelthPedal™ je prvé gitarové USB audio zariadenie/softwérový ovládač v kompaktnom prevedení v štýle Wah pedálu, umožňujúcom užívateľovi záznam, prehrávania a riadenia obsiahnutého "Powered by Amplitube" softwéru, alebo akéhokoľvek iného softwéru, ktorý môže byť riadený pomocou MIDI príkazov. Pocit z ovládania je rovnaký ako keď používate klasický gitarový pedál.

StelthPedal™ umožňuje komukoľvek zaznamenať gitaru alebo basu na svojom Mac/PC vo vysokej kvalite s pomocou 24-bitového A/D a D/A prevodníka s vzorkovacou frekvenciou 44,1kHz alebo 48kHz. Dva samostatné vstupy je možné použiť pre Hi-Z (pre gitaru alebo basu) alebo linkový zdroj signálu. K dispozícii sú taktiež dva nezávislé výstupy plus slúchadlový výstup.

StelthPedal™ funguje taktiež ako nožný ovládač pre softwér. Zabudovaný Expression pedál a prepínač môže byť nasmerovaný na ľubovoľný parameter softwéru postavenom na Amplitube ("Powered by Amplitube"), alebo akémukoľvek inému softwér modelujúcemu zosilňovač a efekty, ktorý je schopný byť ovládaný pomocou MIDI príkazov. Ovládanie StelthPedal™ môže byť rozšírené pomocou ďalšieho pridaného Expression pedálu a dvoch ďalších prepínačov. Tak je možné vybudovať malú nožnú jednotku s možnosťou ovládania softwéru pri živom hraní alebo v štúdiu. Užívatelia niesú nijako obmedzeni v možnosti ovládania softwéru. Ovládať je možné všetky efektové plug-iny, virtuálne nástroje alebo DAW s možnosťou riadenia pomocou MIDI.


IK Multimedia AmpliTube 3 Pedal

Nakupujte audio techniku bez rizika

     Nákup na splátky cez Quatro     
Nákup na splátky cez Homecredit