Produkty        Výrobcovia

Balíky - hardware a software
Native Instruments

Native Instruments Traktor Kontrol X1

Native Instruments Traktor Kontrol X1

Výrobca:Native Instruments
Kategória:Software Native Instruments
Podkategória:Balíky - hardware a software

Traktor Kontrol X1 je hardvérový ovládač vhodný pre všetkých užívateľov aplikácií Traktor (Traktor Pro aj Traktor Scratch), ktorí chcú tento softwér ovládať pohodlne špecializovaným hardvérom. Okrom užívateľov Traktor môžu ovládač využiť aj používatelia ďalších DVS a DJ-ských softvérov, ktoré pracujú s MIDI alebo time codom.

Jedná sa o prvý špecifický ovládač pre Traktor od firmy Native Instruments. Ovládat je možné všetky pokročilé parametre aplikácie, bez toho aby ste sa museli dotýkať notebooku (na živé vystúpenie) alebo stolného počítača (v štúdiu). Traktor Kontrol X1 je plne integrovaný do Traktor Pro a používa proprietárny protokol. Hardvér je ľahko prenosný, tenký a je možné ho dobre integrovať do súčasnej sady zariadení. K dispozícii je kompletná vizuálna kontrola, ktorá vám umožňuje sústrediť sa len na váš výkon.

Hardvérová špecifikácia:
Veľmi tenký a ľahučký mobilný ovládač ponúka zrkadlenie všetkých funkcií DJ aplikácií Traktor. K dispozícii je 28 tlačidiel, 8 otočných ovládačov a 4 otočné ovládače kombinované s tlačidlom. Ďalšie tlačidlá sú fyzicky zhodné s tými, ktoré sú použité na NI Maschine.

Efektovú sekciu Traktor Kontrol X1 tvorí 8 otočných ovládačov s veľkou citlivosťou a 8 tlačidiel. Táto sekcia umožňuje simultáne ovládať všetky parametre 2 efektových jednotiek. V režime Chained je to celkom kontrola až nad 3 efektovými jednotkami na každý deck. Tlačidlá efektových jednotiek sú naprogramované tak, aby ponúkali priamy prístup až k 3 najobľúbenejším efektovým prestom.

Jediným stlačením tlačidla na čelnom panely je možné sa prepnúť do prechádzania v playliste a načítania trackov. Stačí jednoducho otočiť ovládačom, nájsť potrebný track a stisnúť ovládač pre načítanie do príslušného decku. Akonáhle sa track načíta, rovnaký ovládač sa prepne do režimu prechádzania medzi stopami.

Táto sekcia umožňuje intuitívne ovládanie funkcií slučiek v Traktor. Ponúka jasnú vizuálnu spätnú väzbu o stave slučky pomocou LED diód. Sekcia umožňuje priradenie automatických slučiek, manuálnych slučiek rovnako ako funkcie pre editáciu slučiek ako veľkosť slučky a pozície – oboje v hrubom aj jemnom nastavení.

Transportná časť poskytuje priamy prístup k základným ovládačom pre prehrávanie, rovnako ako prístup k 8 sekundárnym funkciám pre každý deck. Sú tu všetky potrebné tlačidlá ako Play, Sync, Cue + Cup. Prepnutím do režimu Hotcue dostanete ďalších 16 tlačidiel. Naviac tlačidlo CUP bliká v rytme hlavného decku, takže máte aj vizuálnu kontrolu nad nastavením BPM.

Obsah balení
Balenie okrom samotného hardvéru Kontrol X1 obsahuje softvér Traktor LE, z ktorého je možné následne za zvýhodnenú cenu upgradovať na Traktor Pro. Naviac sú zadarmo k dispozícii zvukové knižnice vybrané Kore Sound Pack a prehrávač Kore Player. Súčasťou je aj $10 darček na nákup na hudobnom e-shopu Beatpor.


Balenie neobsahuje tašku.

Native Instruments Traktor Kontrol X1

Nakupujte audio techniku bez rizika

     Nákup na splátky cez Quatro     
Nákup na splátky cez Homecredit