Produkty        Výrobcovia

Notačný a výukový software
Sibelius

Sibelius S_Rock & Pop notačný softwér

Sibelius S_Rock & Pop notačný softwér

Výrobca:Sibelius
Kategória:Software Sibelius
Podkategória:Notačný a výukový software

Sada zvukov pre rockovú a populárnu hudbu.


Rock & Pop súbor zvukov obsahuje 108 hudobných nástrojov určitej výšky a 20 bicích sád (ponúka množstvo perkusných zvukov od hudby Disco až po World Music). Je možné použiť až 32 zvukov súčasne. Nájdete tu všetky zvuky (hudobné nástroje), ktoré potrebujete pre tvorbu rockovej a populárnej hudby, od gitár, klávesových nástrojov a bicích sád po horny, slákové nástroje a dokonca aj Hammond B3 orgán.

Táto zbierka nástrojov bola vytvorená v spolupráci s firmami Sonic Implants a Native Instruments, ktoré sú na prvých svetových pozíciách v oblasti vzorkovania (samplovania) zvukov. K dispozícii sú veľmi známe hudobné nástroje, ako napr. gitara Fender Stratocaster, basgitara Rickenbacker a pre mnoho nástrojov sú k dispozícii viacnásobné vzorky v rôznych štýloch zvukových farieb.

Objavte zvuk, ktorý práve hľadáte!
Rock & Pop zbierka hudobných nástrojov je dodávaná pre program Sibelius4 so špeciálnou verziou známeho programu Kontakt Player od firmy Native Instruments, ktorý vám umožní používať až 32 zvukov (hudobných nástrojov) súčasne a ponúka mnoho nastaviteľných parametrov – reverb, brightness (jas), tuning (ladenie) a množstvo ďalších audio charakteristík. Každý nástroj je možné ovládať samostatne. Dokonca je možné exportovať partitúru ako audio súbor a vytvoriť CD vašej hudby alebo spraviť konverziu do formátu MP3.

Hudobné nástroje (zvuky):
Ďalej máte k dispozícii zoznam všetkých zvukov s možnosťou posluchu niektorých z nich. Doporučujeme použiť k posluchu kvalitné slúchadlá, poprípade nie menej kvalitné počítačové reproduktory.

Sibelius S_Rock & Pop notačný softwér

Nakupujte audio techniku bez rizika

     Nákup na splátky cez Quatro     
Nákup na splátky cez Homecredit