Produkty        Výrobcovia

IK Multimedia StealthPedal kontrolér

IK Multimedia StealthPedal kontrolér

Výrobca:IK Multimedia
Kategória:Software IK Multimedia
Podkategória:Príslušenstvo pre software

StelthPedal™ je prvý gitarové USB audio zariadenie/softvérový ovládač v kompaktnom prevedení v štýlu Wah pedálu, umožňujúci používateľovi záznam, prehrávanie a riadenie obsiahnutého "Powered by Amplitube" softvéru, alebo akéhokoľvek iného softvéru, ktorý môže byť riadený pomocou MIDI príkazov. Pocit z ovládania je rovnaký ako keď používate klasický gitarový pedál.

StelthPedal™ a StelthPedal™ Deluxe sa líšia v softvérovom vybavení, ktoré sa s hardvérom dodáva.

StealthPedal™ umožňuje komukoľvek zaznamenať gitaru alebo basu na svojom Mac/PC vo vysokej kvalite s pomocou 24-bitového A/D a D/A prevodníku so vzorkovacou frekvenciou 44,1kHz alebo 48kHz. Dva samostatné vstupy je možné použiť pre Hi-Z (pre gitaru alebo basu) alebo linkový zdroj signálu. K dispozícii sú taktiež dva nezávislé výstupy plus slúchadlový výstup.

StelthPedal™ funguje taktiež ako nožný ovládač pre softvér. Zabudovaný Expression pedál a prepínač môže byť nasmerovaný na ľubovoľný parameter zo softvéru postavenom na Amplitube ("Powered by Amplitube"), alebo akémukoľvek inému softvéru modelujúcemu zosilňovače a efekty, ktorý je schopný byť ovládaný pomocou MIDI príkazov. Ovládanie StelthPedal™ môže byť rozšírené pomocou ďalšieho pridaného Expression pedálu a dvoch ďalších prepínačov. Tak je možné vybudovať malú nožnú jednotku s možnosťou ovládania softwéru pri živom hraní alebo v štúdiu. Používatelia nie sú nijako obmedzení v možnosti ovládania softvéru. Ovládať je možné všetky efektové plug-iny, virtuálne nástroje alebo DAW s možnosťou riadenia pomocou MIDI.

StelthPedal™ je kompaktný robustný kovový pedál v štýle klasického Wah pedálu. K dispozícii je ovládač hlasitosti a tri LED indikátory, ktoré fungujú pre zobrazovanie statusu, ladičky alebo úrovne signálu, pokiaľ je StelthPedal™ použitý s ľubovoľným "Powered by AmpliTube" softvérom.

Obvody SteltPedal™ sú odvodené od vysoko kvalitného ovládača IK StompIO, ktoré zaisťujú najvyššiu presnosť pri záznamu gitary a basy s voliteľnou vstupnou úrovňou, 109dBA nízkošumovým vstupom a optimalizáciou kvality zvuku v celom zvukovom spektre.

StelthPedal™ taktiež prichádza so softvérom AmpliTube 2 Live (softvér pre modelovanie efektov a zosilňovačov pre gitary a basy), stand-alone a plug-in AmpliTube X-Gear pre možnosti ďalšieho rozšírenia so všetkými "Powered by Amplitube" softvérmi, ale aj Sonoma Riffworks™ T4 pre okamžitý záznam a komponovanie vrátane možnosti online zdieľania pre počítače Mac a PC. StelthPedal™ a obsiahnuté plug-iny sú taktiež kompatibilné so všetkými populárnymi softvérovými DAW podporujúcimi ASIO a Core Audio ovládače na Mac a PC.

To všetko robí zo StelthPedal™ najpohodlnejšie, kompletné a rozšíriteľné riešenie na trhu pre záznam a prehrávanie gitár a basgitar s pomocou počítača.


StelthPedal
* zvuková karta
* MIDI kontrolér
* wah pedál

StelthPedal Deluxe
* zvuková karta
* MIDI kontrolér
* wah pedál
* balík gitarových a basových aparátov


IK Multimedia StealthPedal kontrolér

Nakupujte audio techniku bez rizika

     Nákup na splátky cez Quatro     
Nákup na splátky cez Homecredit