Produkty        Výrobcovia

Steinberg USB Key ochranný kľúč pre Steinberg software

Steinberg USB Key ochranný kľúč pre Steinberg software

Výrobca:Steinberg
Kategória:Software Steinberg
Podkategória:Príslušenstvo pre software

Ochranný USB kľúč firmy Steinberg proti neoprávnenému používaniu aplikácií.
Steinberg ochranný USB kľúč je veľmi dôležité zariadenie pre ochranu programov firmy Steinberg proti neoprávnenému používaniu. Ďalšou dôležitou vecou je to, že cena daného programu je v podstate v tomto ochrannom kľúči. Toto plynie zo skutočnosti, že pokiaľ vám bude tento kľúč ukradnutý alebo ho stratíte, nie je možné poskytnúť jeho náhradu a je nutné znovu daný program zakúpiť. Náhradu je možné riešiť iba pri fyzickom poškodení alebo zistení nefunkčnosti kľúča. V prípade požiaru alebo iných živelných pohrôm je možné použiť poistenie pre úhradu nákladu na poriadenie nového programu alebo je potrebné predložiť zápis o šetrení od polície.

Vlastníkom kľúča je automaticky každý užívateľ, ktorý má legálne zakúpenú niektorú z verzií týchto programov:
- Nuendo
-Cubase
-WaveLab

Ostatný software je predávaný bez kľúča a pokiaľ zákazník kľúč nevlastní, musí si ho zakúpiť ako zvláštnu položku. Zakúpený kľúč bude slúžiť do budúcnosti na ochranu všetkých (aj neskoršie zakúpených) produktov firmy Steinberg a teraz už aj IK Multimedia.
Poriadenie tohoto kľúča je tiež potrebné pre prípad použitia nových Steinberg VST nástrojov uvedených na trh po 1. januári roku 2005, pretože tieto aplikácie už neobsahujú svoj špecifický ochranný kľúč. Užívatelia, ktorí už vlastnia tento USB kľúč nemusia kupovať ďalší.

Hmotnosť 112 g.

Steinberg USB Key ochranný kľúč pre Steinberg software

Nakupujte audio techniku bez rizika

     Nákup na splátky cez Quatro     
Nákup na splátky cez Homecredit