Produkty        Výrobcovia

Virtuálne nahrávacie štúdiá
M-AUDIO

M-Audio NRV10 interFX Pro Upgrade

M-Audio NRV10 interFX Pro Upgrade

Výrobca:M-AUDIO
Kategória:Software M-AUDIO
Podkategória:Virtuálne nahrávacie štúdiá

interFX Pro umožňuje využiť FireWire mixážny pult naozaj naplno. Táto aplikácia rozširuje možnosti použitia Mac/PC ako flexibilné externé efektové jednotky NRV10.

Zatiaľčo bežne dodávaná interFX štandardná verzia pridáva len 2 VST a 2 vstavané softwérové efekty pre každý kanál NRV10, verzia interFX Pro má ďalšie možnosti:
* Do každého kanála je možné vložiť až 8 efektov. Je možné použiť zvukové banky populárnych gitarových programov inTone|Guitar (k stiahnutiu na http://www.audiffex.com/EN/preset_database.html).

* Plne podporuje MIDI. K ovládaniu parametrov efektov je možné použiť ľubovoľný MIDI ovládač. Ovládať je možné smerovanie MIDI nôt a kontrolórov, vrstvenie alebo delenie klaviatúry či tvoriť viacnásobné priradenia, atď.

* V každom kanále je možné otvoriť akýkoľvek virtuálny nástroj, (VSTi) a ich zvuk prípadne doplniť ďalšími VST efektami. Je plne podporované vrstvenie, zóny na klaviatúry a transpozície.

* K zvuku zo vstupov je možné primiešavať výstup z Track Playeru - prehrávača audio súborov s možnosťou zmeny tempa pri zachovaní ladenia.

* Rovnako tak je možné pridať zvuk z ReWire aplikácií ako Ableton Live alebo Reason. interFX Pro obsahuje ovládanie transportu pre ReWire aplikácie. K zvukovému mixu zo vstupov NRV10 sa takto môže pridať prehrávanie slučiek a ľubovoľného počtu MIDI a audio stôp.

* interFX Pro umožňuje nahrávanie buď z individuálneho kanála alebo celého mixu (masteru). Súbory prehrávané TrackPlayerom a výstup ReWire sú zahrnuté do nahrávky.


NRV10 a interFX Pro môžu výborne využiť malé kapely.
NRV10 spolu s interFX Pro môže dobre poslúžiť taktiež ako kompletné centrum klávesovému hráčovi.


M-Audio NRV10 interFX Pro Upgrade

Nakupujte audio techniku bez rizika

     Nákup na splátky cez Quatro     
Nákup na splátky cez Homecredit