Produkty        Výrobcovia

Virtuálne nástroje a knižnice
IK Multimedia

IK Multimedia CSR pluginy

IK Multimedia CSR pluginy

Cena bez DPH:
€124,17
Cena s DPH:
€149,00

 4.488,77 Sk
 3.874,00 Kč

Výrobca:IK Multimedia
Kategória:Software IK Multimedia
Podkategória:Virtuálne nástroje a knižnice

Classik Studio Reverb (CSR) prináša sadu 4 vysoko kvalitných reverbových plug-inov - PLATE, HALL, ROOM a INVERSE, ktoré modelujú populárne klasické reverby toho istého názvu.

CSR bol vytvorený pre jednoduché používanie s rozšírenými možnosťami editácie. ponúka 2 módy: Easy (jednoduchý) a Advanced (rozšírený), ktoré dohromady ponúkajú editáciu viac ako 100 parametrov, Modulation/Matrix, LFO a Macro kontroléry, takže máte všestranný nástroj pre vytvorenie naozaj kvalitného reverbu vo vašej nahrávke.

CSR ponúka prednosť úplnej editácie parametrov reverbu a vďaka tomu je možné ho využiť pre akúkoľvek hudbu alebo audio nahrávku. Je tak omnoho viac flexibilnejší ako súčasná generácia impulse-based reverbov. CSR sa dokáže prispôsobiť mnohým druhom situácií pri úprave a mixovaní zvuku, s ktorými sa typicky stretávate v štúdiu. Napriek tomu impulsné reverby získali mnoho popularity, chýbajú im mnohé konkrétne možnosti a schopnosti nastavenia, ktoré ponúkajú práve štúdiové digitálne reverby ako CSR.

CSR podporuje všetky populárne plug-in platformy na Windows XP aj Mac OSX obsahujúce VST, RTAS, AU a DX. TDM verzia pre Pro Tools® systémy je vo vývoji.


IK Multimedia CSR pluginy

Sledujte nás na

Nakupujte audio techniku bez rizika

     Nákup na splátky cez Quatro     
Nákup na splátky cez Homecredit

Adresa prevádzky
VRM Computers
M.R.Štefánika 6670/19
911 01 Trenčín
 
tel/fax
tel: 032-743 22 79
fax: 032-743 24 93

 
e-mail

 
otváracie hodiny
pondelok - piatok
09.00 - 17.00