Produkty        Výrobcovia

Virtuálne nástroje a knižnice
IK Multimedia

IK Multimedia CSR pluginy

IK Multimedia CSR pluginy

Výrobca:IK Multimedia
Kategória:Software IK Multimedia
Podkategória:Virtuálne nástroje a knižnice

Classik Studio Reverb (CSR) prináša sadu 4 vysoko kvalitných reverbových plug-inov - PLATE, HALL, ROOM a INVERSE, ktoré modelujú populárne klasické reverby toho istého názvu.

CSR bol vytvorený pre jednoduché používanie s rozšírenými možnosťami editácie. ponúka 2 módy: Easy (jednoduchý) a Advanced (rozšírený), ktoré dohromady ponúkajú editáciu viac ako 100 parametrov, Modulation/Matrix, LFO a Macro kontroléry, takže máte všestranný nástroj pre vytvorenie naozaj kvalitného reverbu vo vašej nahrávke.

CSR ponúka prednosť úplnej editácie parametrov reverbu a vďaka tomu je možné ho využiť pre akúkoľvek hudbu alebo audio nahrávku. Je tak omnoho viac flexibilnejší ako súčasná generácia impulse-based reverbov. CSR sa dokáže prispôsobiť mnohým druhom situácií pri úprave a mixovaní zvuku, s ktorými sa typicky stretávate v štúdiu. Napriek tomu impulsné reverby získali mnoho popularity, chýbajú im mnohé konkrétne možnosti a schopnosti nastavenia, ktoré ponúkajú práve štúdiové digitálne reverby ako CSR.

CSR podporuje všetky populárne plug-in platformy na Windows XP aj Mac OSX obsahujúce VST, RTAS, AU a DX. TDM verzia pre Pro Tools® systémy je vo vývoji.


IK Multimedia CSR pluginy

Nakupujte audio techniku bez rizika

     Nákup na splátky cez Quatro     
Nákup na splátky cez Homecredit