Produkty        Výrobcovia

Virtuálne nástroje a knižnice
IK Multimedia

IK Multimedia TOTAL Workstation 2 Bundle

IK Multimedia TOTAL Workstation 2 Bundle

Výrobca:IK Multimedia
Kategória:Software IK Multimedia
Podkategória:Virtuálne nástroje a knižnice

Total Workstation 2 zahŕňa kompletnú kolekciu 5 IK virtuálnych nástrojov a workstation plug-inov v jednej krabici (SampleTank 2.5 XL, Miroslav Philharmonik, Sonik Synth 2, SampleMoog a SampleTron). K dispozícii je celkom ohromujúcich 14000 zvukov v 28GB samploch. Výsledná cena je o 72% nižšia, ako cena všetkých nástrojov kupovaných samostatne.


SampleTank® 2.5 XL obsahuje všetky zvuky, ktoré potrebujete pre vytvorenie profesionálnych hudobných skladieb:

Špecifikácie:
* plug-in, stand-alone aplikácie
* 16 partový multitimbrálny sound workstation s vrstviteľnými partami
* 3 synth výkonné jadrá: nový STRETCH™, Pitch-shift/Time-stretch, Resampling
* 33 vstavaných DSP efektov, 5 efektov na part (Send efektů) a 5 Master efektov
* synchronizácia slučiek a time/pitch úpravy
* vylepšená práca so zónami - Range
* Import WAV, AIFF, SDII, AKAI® S-1000/3000, SampleCell® a natívnych zvukov
* 2 DVD, 6.5 GB zvukového materiálu s viac ako 1.700 jednotlivými zvukmi
* Možnosť rozšírenia zvukovej banky vďaka titulom Expansion Tank alebo Sonik Capsules


Miroslav Philharmonik je výkonný workstation implementujúci kolekciu legendárnych orchestrálnych a chórových zvukov od Miroslava Vitouše do jedinečného plug-in nástroja.

Hlavné rysy:
* Miroslav Philharmonik plug-in je postavený na rozšírenej verzii SampleTanku a v mnohých funkciách z neho vychádza. Jednou z nich je prehľadné zoradenie 16 multi-timbrálnych partov s jednoduchou kontrolou hlasitosti, panorámy, polyfónie a priradenia výstupného stereo páru.

* Na každý z 16 multi-timbrálnych partov môže byť načítaný jeden z viac ako 1.200 nástrojov obsiahnutých vo zvukovej knižnici Philharmonika. Všetky nástroje sú prehľadne zoradené do zložiek podľa jednotlivých kategórií.

* Priradenie nástrojov k jednotlivým partom společne s celkovým nastavením je možné jednoducho uložiť ako preset, takže si môžete vytvoriť vlastné sady nástrojov a tie potom jediným kliknutím otvoriť.

* Na každý part je možné "nasadiť" až 4 insert efekty. Philharmonik obsahuje celkom 20 kvalitných efektov používaných pre orchestrálne nahrávky.

* Naviac, každý part ponúka viac ako 50 nastavení rôznych vlastností zvuku, čo robí z Philharmonika veľmi flexibilný nástroj.

* Miroslav Philharmonik obsahuje taktiež Master Effects sekciu so samostatným sendom. Aj tu máte výber z 20 vstavaných efektov.

* Ďalšou unikátnou vlastnosťou Miroslav Philharmoniku je to, že medzi 20 efektami nájdete aj prvotriedny Classik Studio Reverb od IK Multimedia. Všetky efekty obsiahnuté v Philhramoniku vychádzajú z technológií produktov T-RackS a AmpliTube, čím získávajú teplo lampového EQ a kompresora. Tým sú efekty perfektné pre vytvorenie príjemného zvuku orchestra.


Sonik Synth 2 vznikol za spolupráce firmy IK Multimedia a tvorcu prvotriednych zvukov Sonic Reality za účelom vytvoriť kvalitnú kolekciu rôznych syntetizátorov a synth zvukov a zlúčiť ich do jedného výkonného programu. Kvalitné zvuky v kombinácii so skvelou úpravou zvuku robia zo Sonic Synth 2 naozaj silný virtuálny nástroj.

Kvalitný zvukový materiál spracovávaný viac ako 10 rokov firmou Sonic Reality prináša vyčerpávajúci rozsah synth zvukov, filmových a vokálnych podkladov, živých analógových basov, atmosférických padov, dynamických pián, výborných keyboardov, gitár, pôsobivých bubnov a mnoho ďalších ...

Hlavné rysy:
* Kombi/Part editácia
* 16 part multitimbrálny synth modul
* synth úpravy: STRETCH, Resampling
* Rozšírený výber a vyhľadávanie nástrojov
* Viac ako 5000 zvukov
* 8GB samplov na 2 DVD
* 32 zabudovaných efektov
* 5 efektov na part
* 256 polyfónie


Samlmoog:
Po prvýkrát sú unikátne autentické zvuky dlhotrvajúcej histoóie syntetizátorov Moog k dispozícii v jedinom softwérovom nástroji – SampleMoog.

Tento virtuálny nástroj postavený na bázi samplingu, pripravený v spolupráci s firmou Moog Music Inc®, využíva engin samplera SampleTank. SampleMoog ponúka širokú škálu bas, leadov a efektov od najrannejších Moog Modular systémov cez vzácne Minimoogy až po Turus Bass Pedaly, Polymoogy, Memorymoogy a mnoho ďalších. K dispozícii je celkom 1700 zvukových presetov.

SampleMoog Vás vráti do časiv analógových a uctievaných, do časov jedného z otcov syntetizátorov, Boba Mooga. Toto je pocta v podobe virtuálneho nástroja neuveriteľnému rozsahu nástrojov od Moog Theremin po najnovšie Minimoog Voyager.

Obsahuje tieto nástroje:
* Modular Moog® System 15
* Modular Moog® System 55 (921)
* Modular Moog® System 3C (901)
* Musonic Minimoog® (DK)
* RA Moog Minimoog® (SS)
* Minimoog® Model D
* Polymoog™
* Taurus I Pedals
* Taurus II Pedals
* Prodigy™
* Rogue™
* Realistic MG-1
* Opus 3™
* Liberation™
* MicroMoog™
* MultiMoog™
* Satellite™
* Sonic 6™
* Memorymoog™
* Theremin™
* Minimoog® Voyager®
* Little Phatty®

Základné vlastnosti:
* 16 násobný multitibrálny syntetizátor postavený na samploch
* Standalone a RTAS, VST, AU kompatibilita na PC aj Mac
* 2 synth enginey (Resampling a STRETCH®)
* Vstavaný multiefekt so štyrmi 32-bitovými efektami na každý part s možnosťou synchronizácie s tempom
* Až 50 ovládačov (2 LFO, 2 obálky, LBF, BPF, HPF, rozsahy a Macro ovládače)
* Zvuk môže byť použitý aj v SampleTank


SampleTron

Pokiaľ túžite po kolekcii vintage zvukov Mellotronov, Chamberlinov, Optiganov, Orchestronov a ďalších, SampleTron ich má všetky v sebe.

"Trony" boli pokrokové klávesové nástroje 60. rokov, ktoré predznamenali dnešné samplery svojou snahou o reprodukciu mnohých reálnych zvukov, ktoré boli nahrané na pásku alebo disk a následne spustené klávesou.

Zvuk flauty v piesni Strawberry Fields Forever od Beatles je príkladom, ako "Trony" znejú. SampleTron, od Dava Kerznera (CEO Sonic Reality) je unikátny virtuálny nástroj, ktorý obsahuje rarity medzi zvukmi z celého sveta. Dave samploval pri umelcoh ako Tom Waits, Crowded House, Smashing Pumpkins a mnoho ďalších.

SampleTron Vás prenesie späť do nostalgických zvukov 60. a 70. rokov. K dispozícii sú aj zvuky prototypov Chamberlin a osemstopového páskového rytmera pre funky.

SampleTron niesú len tradičné klasické a progresívne rockové zvuky, ktoré používal napríklad King Crimson, Genesis, Moody Blues, Yes a ďalší, ale sú tu taktiež neuveriteľne podivné zvuky pre dnešnú alternativnu scénu, rock, hip-hop a filmovú hudbu.

Všetko je postavené na engine SampleTank, takže nieste obmedzení vo svojej kreativite a máte k dispozícii omnoho väčšiu kontrolu.

Obsahuje:
* Mellotron® M400
* Mellotron® MK5
* Mellotron® MKII
* Mellotron® Powerhouse (8 Track Rhythm Machine)
* Novatron™
* Vako Orchestron®
* Optigan™
* Talentmaker™
* Chamberlin™ Music Master 600
* Chamberlin™ Music Master 400
* Chamberlin™ Model 200
* Chamberlin™ M1
* Chamberlin™ M4
* Chamberlin™ Rhythmate™
* 360 Systems® “Digital Tron”
* Roland® VP-330 (Choir)
* Stylophone®

IK Multimedia TOTAL Workstation 2 Bundle

Nakupujte audio techniku bez rizika

     Nákup na splátky cez Quatro     
Nákup na splátky cez Homecredit