Produkty        Výrobcovia

Virtuálne nástroje a knižnice
Propellerhead

Propellerhead Reason Pianos pianové zvuky pre Reason

Propellerhead Reason Pianos pianové zvuky pre Reason

Výrobca:Propellerhead
Kategória:Software Propellerhead
Podkategória:Virtuálne nástroje a knižnice

Reason Pianos je sada troch veľmi realistických simulácií akustických klavírov. Jedná sa o Steinway D klasické grand piano, Yamaha C7 klasické Jazz a Rock piano a Steinway K. Výsledný zvuk je obdivuhodne verný vďaka nahrávaniu samplov jednotlivých tónov šiestimi rôznymi mikrofónmi v rôznych uhloch a v dokonalom akustickom prostredí. Vďaka tomuto je tiež možné upravovať zvuk piana alebo prostredie v ktorom hrá. Pre komplexnejší popis funkcií odporúčame vzhliadnuť video o tomto plug-inu, kde je vyobrazená práca s ním.
Výber bol zvolený pre použitie v klasickej, popovej i rockovej hudbe. Steinway D je považovaný za najlepší klavír pre klasickú hudbu, Yamaha C7 je vyložene rock a jazz piano a Steinway K pianino s hlbokou farbou tónu.
Hypersampling je spôsob ako nazýva firma Propellerhead svoj systém samplovania. Ide o nahrávanie v rôznej dynamike, rôznymi mikrofónmi, v rozličnej vzdialenosti a uhloch a v rôznych priestoroch. Ide predovšetkým o vytvorenie prirodzeného zvuku s rozumným nárokom na pamäť aj hard disk.

Propellerhead Reason Pianos pianové zvuky pre Reason

Nakupujte audio techniku bez rizika

     Nákup na splátky cez Quatro     
Nákup na splátky cez Homecredit