Panel používateľa

HK Audio ELEMENTS E 115 Sub D

Pridané: 11.6.2021 09:00:00

11 Jún 2021

Nový systémový subwoofer prináša inovatívne rozšírenie modulárneho systému ELEMENTS, úplne nový zvukový zážitok a ponúka sieťovú konektivitu pre manažment interných DSP jednotiek.

HK Audio ELEMENTS E 115 Sub D

HK Audio ELEMENTS E 115 Sub D

Pred 10 rokmi stanovila spoločnosť HK Audio s radom ELEMENTS štandard v modulárnych ozvučovacích Line-systémoch. Od tej doby sa rodina ELEMENTS stala etablovaným celosvetovým štandardom s viac ako 100 000 predanými systémy. S novým systémovým subwooferom ELEMENTS E 115 Sub D teraz HK Audio nielen uspokojuje dopyt zákazníkov po zvýšenom basovom výkone a smart moderných funkciách, ako je sieťová prepojiteľnosť, softvérové diaľkové ovládanie a funkcie Plug'n'Play Cardioid , ale veľmi efektívne zlepšuje aj možnosti existujúcich systémov ELEMENTS.

elements subd

V porovnaní s predchádzajúcimi modelmi subwooferov radu ELEMENTS prináša nový 15-palcový vysoko výkonný basový reproduktor spoločne s výkoným zosilňovačom 1500 W znateľne vyšší akustický tlak a rozšírenú nízkofrekvenčné odozvu. Nový ELEMENTS E 115 Sub D je vybavený ďalším samostatným zosilňovačom 900 W , ktorý umožňuje jednoduché pripojenie až troch stĺpových satelitov E 835.

Stredobodom nového subwoofera systému ELEMENTS E 115 Sub D je integrovaný digitálny ovládač najnovšej generácie. V porovnaní s predchádzajúcimi analógovými filtrami ponúka extrémne efektívny a detailné spracovanie zvukových charakteristík v basovom aj středofrekvenčním rozsahu. To je obzvlášť pôsobivo počuť u osvedčených stĺpových jednotiek E 435 a E 835, ktoré pri prevádzke s ELEMENTS E 115 Sub D pokiaľ ide o frekvenčnú odozvu, rozlíšenie a žiarenia hrajú na úplne novej úrovni.

el1231el18927

Nový vysoko výkonný radič tiež poskytuje základ pre rad moderných a praktických funkcií. To zahŕňa plnú sieťovú kapacitu ovládanie pre niekoľko systémov ELEMENTS alebo aj prepojenie so systémami HK Audio LINEAR 7. Pomocou softvéru HK Audio DSP CONTROL dostupného pre MacOS a Windows je možné pohodlne a jednoducho ovládať i komplexné audio zostavy priamo z pozície FOH. Ponúka sa možnosť nezávislého nastavenia hlasitosti systému a linkových DSP výstupov , rovnako ako plne parametrický 10-tich pásmový EQ , nastaviteľné filtre pre horné a dolné priepusť , nastavenie dĺžky oneskorenia , limitéru a ďalších parametrov.

elements-asldkelements-alksjdfs

Ďalším skvelou funkciou je efektívne a ľahko použiteľný režim kardioidnou basov . Ak ho chcete použiť, jednoducho pripojte ďalšie aktívne subwoofer HK Audio LINEAR SUB 1500 A ku kardioidnímu výstupu subwoofera ELEMENTS E 115 Sub D . Výsledkom je silné zaostrenie smerovaného basového žiarenia sa zoslabením zadných basov ca. o 30 dB.

el-12424elements-124

Nový HK Audio ELEMENTS E 115 SUB D vyniká nielen svojim pôsobivú basovú reprodukciu, efektívne funkcie Plug'n'Play Cardioid , pokročilú sieťovú prepojiteľnosťou a profesionálnymi možnosťami ovládania - posúva tiež rozsah reprodukcie existujúcich systémov ELEMENTS na úplne novú úroveň, čo výrazne zvyšuje ich životnosť a udržania hodnoty.

elements-1242elements-asdfas

Parametre a vlastnosti:

  • Vysoko výkonný 15 "systémový subwoofer s celkovým výkonom 2400 Watt (1500 Watt pre subwoofer a 900 Watt pre až tri stĺpové satelity E 835)
  • Integrovaná, sieťovo ovládateľná DSP jednotka s priamym prístupom na 4 presety a Plug'n'Play Cardioid výstupom
  • Plná kontrola všetkých parametrov, EQ , limiter , delay , presety apod
  • HK Audio DSP CONTROL softvér je plne kompatibilný s modelovou radou LINEAR 7 a možno ju tak prevádzkovať súčasne na rovnakej sieti
  • Subwoofer je možné rozšíriť pomocou aktívneho subwoofera LINEAR SUB 1500 A, tiež v Cardioid móde
  • Perfektné rozšírenie existujúceho systému ELEMENTS vďaka kompatibilite so stĺpovými satelitmi E 835/435 a príslušenstvom EP-1/2 (prepojovacie tyče), EF-45 (stojanová základňa)
  • Extrémne jednoduchá manipulácia . Aj veľkú Cardioid zostavu s dvoma 15 "subwoofery a tromi stĺpovými satelity E835 možno prevážať v bežnom kombíku a zostavenie zvládne jedna osoba
  • Možnosť predĺženia záruky na 5 rokov po registrácii.

Diskusia

(0 komentárov)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info