Panel používateľa

Predstavenie HK Audio - POLAR 10

Pridané: 1.6.2021 09:30:00

01 Jún 2021

Postavte váš zvuk do prvého radu!

Predstavenie HK Audio - POLAR 10

HK Audio POLAR 10 je stĺpový systém od HK Audio, kompletný ozvučovací systém typu all-in-one pre náročných muzikantov, DJ, zabávača, firemné akcie, školy a kostoly. POLAR 10 ukazuje svoje prednosti, najmä v porovnaní s konkurenciou vo svojej triede: systém ponúka vynikajúcu dynamiku, ktorá je charakterizovaná veľkým, presvedčivým prejavom až do najnižších frekvencií a k pôsobivému zoznamu funkcií patrí okrem iného štvor-kanálový mixplut a Bluetooth 5.0.

hk audio polar 10

Všetky nastavenia okrem hlasitosťou samostatných kanálov a master sekcie možno uložiť až do 5 užívateľských predvolieb. Nový pripojovací systém EAS eliminuje potrebu prepojovacích káblov pre satelit, konštrukcia poskytuje pevný základ a montáž i demontáž je jednoduchá ako detská skladačka.

hk audio polar 10 back

Hlavná charakteristika

 • Plne vybavený aktívny stĺpový systém s širokým rozsahom využitia a jednoduchou obsluhou
 • Integrovaný 24-bitový DSP procesor pre homogénny zvuk bez skreslenia v celom frekvenčnom rozsahu: profesionálny zvuk a počúvanie bez únavy
 • Päť individuálnych užívateľských predvolieb na uloženie individuálnych nastavení zvuku pre každú situáciu
 • Špeciálne 10 "basový reproduktor s vysokým pracovným zdvihom zabezpečujúci hlboké a silné basy.
 • Koncový zosilňovač Class-D s výkonom 2000 W: veľká výkonová rezerva, perfektný dynamický výkon
 • Integrovaný mixážny pult so 4 kanály: univerzálne možnosti pripojenia, streamovanie zvuku pomocou Bluetooth 5.0
 • LCD Displej s vysokým kontrastem a automatickým nastavením jasu
 • Vrátane prepravných obalov

HK AUDIO POLAR 10 nájdete na našom E-shope

HK Audio POLAR 10


Postavte váš zvuk do prvého radu!


Nový stĺpový systém POLAR 10 je dokonale prispôsobený náročným požiadavkám hudobníkov a DJov, ako aj širokej škály audiovizuálnych aplikácií v obchode, školách, kostoloch a ďalších.

24-bitový DSP POLAR 10 a špičkové komponenty reproduktorov poskytujú mimoriadne čistý a prirodzený zvuk od 38 Hz do 20 kHz. Prémiový dizajn subwoofera a výkon 2 000 W zosilňovača vysokého výkonu zaisťujú zvukový zážitok XXL od tichého až po mohutný objem.

Široký uhol pokrytia 120 ° a vynikajúca odolnosť voči spätnej väzbe uľahčujú umiestnenie POLAR 10 na akékoľvek miesto. Môže byť dokonca umiestnený priamo za umelcom, čo znamená, že nie sú potrebné žiadne samostatné pódiové monitory. POLAR 10 poskytuje vysoké SPL na tanečnom parkete, plný, bohatý zvuk v prvých radoch a jemnú hlasitosť vhodnú pre konverzáciu v zadnej časti areálu.

Integrovaná 4-kanálová mixážna konzola ponúka dva mikrofónové / linkové kanály, samostatný nástrojový kanál, napr. Pre akustickú gitaru, a Aux kanál pre hudobné prehrávače, ako aj možnosti Bluetooth 5.0 Audio Streaming. Obľúbené nastavenia POLARu 10 môžu byť uložené v piatich individuálnych predvoľbách používateľa. Nový systém pripojenia EAS robí zastarané káble a zaručuje ľahké nastavenie, pričom zaručuje, že POLAR 10 bude bezpečne a stabilne sedieť na akomkoľvek mieste.

FAKTY A VLASTNOSTI

 • Plne vybavený a užívateľsky prívetivý poháňaný stĺpový systém celého rozsahu
 • Integrovaný 24-bitový DSP, ktorý poskytuje konzistentný zvukový obraz v celom frekvenčnom rozsahu a poskytuje bohatý zvuk s nízkym skreslením pre zážitok z počúvania bez únavy
 • Päť používateľských predvolieb prispôsobených na vytáčanie správneho zvuku pre každú situáciu a miesto konania
 • 10-palcový subwoofer pre silný, svižný a slabý basový výkon
 • 2 000 wattový výkonový zosilňovač triedy D s veľkou svetlou výškou a dokonalou dynamickou odozvou
 • Integrovaná štvorkanálová mixážna konzola s všestrannými možnosťami pripojenia, streamovaním zvuku Bluetooth 5.0 a vysoko kontrastným automatickým stmievaním
 • Lode s prenosnou taškou na stĺp a polstrovaným krytom pre subwoofer
 • Päťročná záruka HK Audio *
 • * pri registrácii na http://warranty.hkaudio.com

XXL AUDIO SKÚSENOSTI
24-bitový DSP, spárovaný s prémiovými reproduktormi, poskytuje mimoriadne priehľadný a prirodzený zvuk v celom frekvenčnom rozsahu, od dunivých hlbokých až po trblietavé výšky.
Veľkoryso určený 2 000-wattový zosilňovač poháňa 1 "klaksón, vysoko výkonné reproduktory stredného rozsahu a špeciálne vyvinutý basový basový reproduktor s dlhým dosahom umiestnený v akusticky upravenej drevenej skrini. Táto kombinácia ponúka zvukový zážitok XXL v každom scenári.
Môže ísť o čokoľvek, od pokojnej hudby na pozadí, ktorá sprevádza večeru, až po šantenie, šliapavý zvuk pre temperamentný vrchol udalosti.

polar10-1polar10-2

SLADKÝ ZVUK všade okolo
Vďaka svojmu expanzívnemu vzoru 120 ° a pozoruhodnej odolnosti voči spätnej väzbe ide POLAR 10 kamkoľvek chcete, či už na pódium alebo do miestnosti. V mnohých prípadoch sa zaobídete úplne úplne bez pódiového monitora. POLAR 10 sa dá ľahko nastaviť aj na vyvýšených pódiách a podobne, jednoduchým odstránením spodného prvku stĺpca - čo je rozpera -, aby jeho smernosť zostala zarovnaná s vašim publikom. Hlasný na tanečnom parkete, asertívny v prvých radoch a priateľský k rozhovorom v zadnej časti miestnosti, sa akustický tlak POLAR 10 postupne zužuje, aby každému v miestnosti doprial uspokojivý zvukový zážitok.

Obrázok A: Umiestnenie POLAR 10 na akékoľvek miesto je neuveriteľne jednoduché kvôli širokému uhlu rozptylu zvuku, jeho homogénnemu rozloženiu objemu a vynikajúcej odolnosti voči spätnej väzbe.polar10-3

Obrázok B: Keď je POLAR 10 položený na podlahe, subwoofer, rozpera a stredná / vysoká jednotka poskytujú ideálnu vertikálnu orientáciu pre stojace a / alebo sediace publikum. Pri postavení na vyvýšenom stolíku sa optimálna výška dosiahne odstránením rozpery.

polar10-4

VSTAVANÝ ŠTVORKANÁLOVÝ MIXPULT
Zabudovaný štvorkanálový mixážny pult poskytuje množstvo pripojení pre mnoho aplikácií - dva kanály pre mikrofón alebo linkové signály, špeciálny nástrojový kanál pre akustickú gitaru alebo podobne a Aux kanál pre vopred nahranú hudbu.

POLAR 10 tiež poskytuje bezdrôtový prenos zvukových tokov cez Bluetooth 5.0, ktoré má štvornásobný rozsah oproti predchádzajúcim verziám.

polar10-5

Tri zvukové režimy (hudba, reč a DJ) a semiparametrický hlavný ekvalizér umožňujú používateľom jednoducho a efektívne upravovať zvuk POLAR 10. Okrem toho je možné uložiť až päť zvukových nastavení ako používateľské predvoľby, ktoré je možné v prípade potreby vyvolať.

polar10-6polar10-7

Na udalosti v extrémne veľkých miestnostiach alebo vonku možno POLAR 10 pohodlne použiť ako oneskorený reproduktor. Pomocou integrovaného displeja môžu používatelia nastaviť vzdialenosť od hlavnej PA k systému POLAR 10 a DSP automaticky vypočíta vhodný čas oneskorenia.

polar10-8

 

Ovládanie hlasitosti pre štyri kanály, hlavná hlasitosť a subwoofer sú priamo dostupné vo všetkých prevádzkových situáciách. K nastaveniam, ktoré sú potrebné menej často, napríklad semiparametrický hlavný ekvalizér, sa dostanete pomocou otočného tlačidla a ľahko čitateľného displeja.

polar10-11

Novo vyvinutý systém EAS Connect spája pohodlné a bezpečné a bez kolísania tri hlavné komponenty POLAR 10; káble nie sú potrebné.

p1p12

POLAR 10 sa dodáva s polstrovanou koncertnou taškou pre dva stĺpové prvky a polstrovaným ochranným krytom pre subwoofer.

polar-10-123

Prirodzene, na konfiguráciu stereofónneho nastavenia môžete použiť dva systémy POLAR 10.

polar10-1245

KTORÝ SYSTÉM?

POLAR 10 poskytuje všetko, čo používatelia od stĺpového zvukového systému očakávajú. Vo svojej cenovej kategórii dokonca prekonáva mnoho 12 ″ systémov. Vďaka tomu je POLAR 10 správnou voľbou pre spevákov a skladateľov, sólových zabávačov, moderátorov a aplikácie v školách a kostoloch.

Vďaka väčšej skrinke a 12 ″ basovému reproduktoru poskytuje POLAR 12 ďalšiu pomoc v nízkych tónoch, ktorú tak milujú basoví nadšenci. Vďaka tomu je vynikajúcou voľbou pre DJ-ov, ktorí musia počas koncertu načerpať zvuk veľkého basu. Ale POLAR 12 podáva presvedčivý výkon aj v živých situáciách s bubnami. 12 "hlbokotónový reproduktor a 2,5" hlasová cievka zvládnu väčšie tepelné zaťaženie, aby poskytovali vyšší zvukový tlak a svetlú výšku aj pri špičkových úrovniach. POLAR 12 je tou pravou voľbou pre DJov a kapely, ktorí kladú dôraz na silnú a dynamickú basovú odozvu.

polar10-spec

 

HK AUDIO POLAR 10 nájdete na našom E-shope

Diskusia

(0 komentárov)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info