Panel používateľa

HK Audio PREMIUM PRO MOVE 8 - nová aktívna multifunkčné reprosústava

Pridané: 9.6.2021 09:00:00

09 Jún 2021

HK Audio rozširuje rad PREMIUM PR: O o nový multifunkčný aktívny reprobox s prevádzkou na batérie - MOVE 8 .

HK Audio PREMIUM PRO MOVE 8 - nová aktívna multifunkčné reprosústava

HK Audio rozširuje rad PREMIUM PR: O o nový multifunkčný aktívny reprobox s prevádzkou na batérie - MOVE 8 . Vďaka početným inovatívnym funkciám je MOVE 8 ideálnym partnerom na večierky pre DJs, hudobníkov a dokonca aj profesionálne ozvučenie , najmä ak nie je k dispozícii zdroj napájania a je vyžadovaná najvyššia kvalita zvuku a dlhá prevádzková doba .

Známy zvuk PREMIUM PR: O s vyváženou reprodukciou v celom rozsahu, vysokou zrozumiteľnosťou hovoreného slova a vynikajúcou dynamikou a výkonom .

move1move2

HK Audio MOVE 8 je skutočným mobilným PA repro-systémom s batériovým prevádzkou . Kvalita zvuku a funkcie systému spĺňajú aj náročné profesionálne požiadavky. Vďaka tomu je nový PREMIUM PR: O MOVE 8 prvou voľbou pre celý rad hudobných produkcií bez dostupného sieťového napájania.

Aktívny multifukčný reprobox ponúka prevádzku na batérie až 11h., 4 kanálový mixpult pre mikrofón, nástroje, Bluetooth streaming, EQ, Reverb, a možnosť ovládania cez bezplatnú aplikáciu pre iOS a Android

 

HK Audio PREMIUM PRO MOVE 8 - nájdete na našom E-shope

move4move5

Známa PREMIUM PR: O kvalita zvuku
MOVE 8 poskytuje známy transparentný zvuk PREMIUM PR: O v plnom rozsahu s vysokou zrozumiteľnosťou reči a počúvaním bez únavy. Vysoko efektívny 8 ″ basový / stredný reproduktor ponúka silný a pôsobivý výkon aj pri vysokej hlasitosti a súčasne dlhú výdrž batérie. 1 ″ menič s klaksónom poskytuje vynikajúci a vyvážený zvuk až do 20 kHz. Všetky komponenty sú zabudované do ľahkého a stabilného multifunkčného dreveného krytu, ktorý je možné umiestniť vertikálne na stojan reproduktorov vďaka prírube stojana reproduktora alebo horizontálne ako podlahový monitor.

move124

 

Neprerušovaná výmena batérie

To, čo robí MOVE 8 jedinečným v porovnaní s konkurenciou, je slot na duálnu batériu - slot, do ktorého sa zmestia dodávané batérie. Reproduktor môže byť napájaný jednou alebo obidvomi batériami súčasne. Vrchol - počas prevádzky je možné bez prerušenia vykonať výmenu batérie bez použitia náradia (funkcia „Hot Swap"). Zostane dokonca aj Bluetooth audio streaming.

move122413move982197

Integrovaný 4-kanálový mixér
Vďaka integrovanému 4-kanálovému mixážnemu pultu s moderným streamovaním zvuku Bluetooth 5.0, ovládaním Master a vstupom Aux je externý mixážny pult pre väčšinu aplikácií s mikrofónom, klávesnicou, akustickou gitarou alebo DJ nepotrebný. Mixér navyše ponúka priamy prístup k EQ a Reverb pre kanály 1 - 3. Vďaka prepínateľnej simulácii kabíny znejú autenticky gitarové pedále pripojené k vstupu nástroja.

move97281

Aplikácia na diaľkové ovládanie a funkciu karaoke

Bezplatná aplikácia MOVE 8 REMOTE nie je iba diaľkovým ovládaním vášho zariadenia MOVE 8 - pridáva tiež niekoľko sofistikovaných funkcií, vďaka ktorým je ešte zábavnejšia. Aplikáciu je možné použiť na ovládanie všetkých nastavení kanálov (EQ, reverb, hlasitosť), ako aj hlavnej hlasitosti. Okrem toho je pre kanál 4 (Aux / Bluetooth) k dispozícii 2pásmový ekvalizér a funkciu karaoke je možné aktivovať pre Bluetooth audio streaming a Aux In vrátane zrušenia hlasu a transpozície. Integrované efekty (chorus, tremolo a flange), ako aj 3 simulácie kabíny Celestion je možné zvoliť na kanáli 3 a možno ich použiť napríklad na optimalizáciu zvuku elektrickej gitary. Všetky nastavenia ekvalizéra je tiež možné uložiť a rýchlo vyvolať.

move17move1889921

move78182move8201

move678721move8970812

move9812move98121

Parametre a funkcie:

  • 4-kanálový mixážny pult so vstupmi pre mikrofón, linkové signály a hudobné nástroje, 2-pásmový EQ a Reverb pre každý kanál
  • Prepínateľné simulácie reproboxov od spoločnosti Celestion
  • Streamovanie zvuku Bluetooth 5.0
  • Bezplatná aplikácia pre iOS a Android pre ďalšie funkcie (karaoke a gitarové efekty) a použitie ako diaľkové ovládanie
  • Až 11 hodín prevádzky (s dodávanými dvoma batériami)
  • Funkcia Hot Swap , ktorá umožňuje neprerušovanú výmenu batérie a prakticky nekonečný zvukový zážitok
  • Robustný, ľahká a nízko rezonančné drevená skriňa v multifunkčnom formáte, ktorú možno využiť aj na repro stojanoch alebo ako odposluchový monitor na podlahe
  • 5 letá záruka (po registraci)

 

HK Audio PREMIUM PRO MOVE 8 - nájdete na našom E-shope

Diskusia

(0 komentárov)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info