Panel používateľa

HK Audio SONAR

Pridané: 13.4.2021 09:00:00

13 Apríl 2021

Nová rada aktívnych reprosústav SONAR - špičkové zvukové a progresívne funkcie vo svojej cenovej kategórii

HK Audio SONAR

HK Audio SONAR

Nová rada aktívnych reprosústav SONAR - špičkové zvukové a progresívne funkcie vo svojej cenovej kategórii

Už 40 rokov je St. Wendel v Nemecku domovom výroby ozvučovacích systémov, ktoré neustále nastavujú nové meradlá v oblasti akustiky, technológie a ekonomiky prevádzky. HK Audio prvýkrát rozširuje svoju ponuku na obľúbenú kategóriu aktívnych PA reprosústav s lisovanou plastovou ozvučnicou. Nová rada SONAR kombinuje kvalitu zvuku HK Audio s najmodernejšími funkciami v obzvlášť populárnom cenovom segmente.

Nový rad sa skladá z troch modelov: SONAR 110 XiSONAR 112 XiSONAR 115 Xi a subwoofera SONAR 115 Sub D .

hk-audio sonar

Širokopásmové modely SONAR sú vybavené 24-bitovou DSP jednotkou s farebným displejom, vďaka ktorému je možné pohodlne ovládať komplexné možnosti pripojenia a nastavenia. Patrí medzi ne dva kanály pre mikrofónny alebo linkové signály a kanál AUX pre hudobné signály. Luxusná 3-pásmový EQ v každom kanáli nielen prekračuje obvyklé štandardy v tejto produktovej triede - všetky nastavenia pre modely SONAR Xi možno dokonca pohodlne diaľkovo ovládať pomocou bezplatnej aplikácie SONAR REMOTE (pre iOS a Android). Prostredníctvom kanálu AUX možno signály tiež bezdrôtovo streamovať cez Bluetooth 5.0 . Režim Bluetooth TWS (True Wireless Stereo) je tiež možné využiť pri použití dvoch reproduktorov SONAR. aplikáciaSONAR Remote je k stiahnutiu na App Store a Google Play.

hk-audio sonar app

Aplikácia MOVE 8 REMOTE ponúka kompletné a pohodlné ovládanie HK Audio PREMIUM PRE Move 8 . Pomocou aplikácie je možné ovládať všetky nastavenia kanálov (EQ, reverb, hlasitosť) aj hlavný hlasitosť. Okrem toho je pre kanál 4 (Aux / Bluetooth) k dispozícii 2pásmový EQ a možno tu aktivovať funkciu karaoke pre Bluetooth audio streaming a Aux In vrátane Vocal Cancellation a Transpose. Na kanáli 3 možno zvoliť integrované gitarové efekty (chorus, tremolo a flange) a tiež 3 simulácie reproboxov Celestion, ktoré možno použiť na optimalizáciu zvuku elektrickej gitary a ďalších nástrojov. Všetky nastavenia EQ možno tiež uložiť a rýchlo vyvolať.


Kľúčové vlastnosti:
• Pohodlné bezdrôtové ovládanie reprosystémy PREMIUM PRE Move 8 napájaného z batérií
• Uloženie a vyvolanie obľúbených nastavení
• Ľahko použiteľné užívateľské rozhranie pre úplné diaľkové ovládanie všetkých funkcií mixu a DSP
• Ďalšie modely gitarových reproboxov Celestion® pre simuláciu na kanáli 3
• 2pásmový EQ na kanáli 4 (Aux / Bluetooth)
• Funkcia karaoke na kanála 4, vrátane potlačenia hlasu a transpozícia
• Modulačné efekty pre gitaru a ďalšie nástroje do kanála 3


Aby sme preskúmali funkcie PREMIUM PRO Move 8 a jeho vzdialenej aplikácie, je MOVE 8 REMOTE plne funkčné už v demo režime.

Subwoofer SONAR 115 Sub D je taktiež vybavený 24bit DSP jednotkou s displejom, ktorý umožňuje nastaviť parametre, ako je deliaca frekvencia, polarita a oneskorenia. Unikátny funkcií v tejto cenovej triede sú dve predvoľby pre kardioidnú prevádzku pri použití dvoch subwooferov. To znamená, že keď sú basy nasmerované na publikum, nežiaduce emisie nízkych frekvencií dozadu sa znateľne zníži.

"U SONAR bolo naším cieľom vyvinúť najlepšie vybavenú, najlepšie znejúce a najľahšie konfigurovateľnú rodinu reproduktorov v tomto cenovom segmente," hovorí senior produktový manažér HK Audio Rüdiger Forsa. "Mojou obľúbenou funkciou modelov SONAR Xi sú streamovanie hudby a diaľkové ovládanie cez Bluetooth 5.0. Tento nový štandard zaisťuje vyššiu rozsahy a výrazne stabilnejšie pripojenie. Aplikácia umožňuje nielen upraviť hlasitosť kanálov, ale ponúka aj ovládať ekvalizérmi kanála a to napr. Z priestoru publika. Týmto spôsobom je každý signál mikrofónu elegantne pod kontrolou. Subwoofer SONAR vyniká pôsobivú basovú odozvou a efektívnymi možnosťami kardiod zapojenia . Dokonca aj neprofesionálové môžu teraz vytváraťperfektne fungujúci kardiod nastavenie s redukciou nízkych frekvencií o viac ako 30 dB dozadu, všetko jednoduchým stlačením tlačidla bez predchádzajúcich znalostí. Hudobné skupiny alebo DJ'S , ktorí často musia hrať celé hodiny priamo za PA, túto funkciu určite veľmi ocenia ".

Produkty HK Audio rady Sonar nájdete na našom E-shope:

SONAR 110 Xi

SONAR 112 Xi

SONAR 115 Xi 

SONAR 115 Sub D

 

Diskusia

(0 komentárov)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info