Panel používateľa

Predstavenie HK Audio POLAR 12

Pridané: 7.6.2021 09:00:00

07 Jún 2021

Spoločnosť HK Audio s potešením predstavuje POLAR 12 , plnohodnotný aktívny širokopásmový PA systém pre hudobníkov, zabávača, DJ, prezentácie, školy a audiovizuálne aplikácie a veľkého brata svojho najpredávanejšieho modelu POLAR 10.

Predstavenie HK Audio POLAR 12

Rovnako ako jeho obľúbený brat POLAR 10, nový systém POLAR 12 kombinuje vynikajúcu kvalitu zvuku s jednoduchou manipuláciou a ponúka funkcie, ktoré sa doteraz vyskytovali len u ďaleko drahších systémov. Kým POLAR 10 dobre vyhovuje všetkým typickým aplikáciám pre stĺpové systémy, POLAR 12 vyniká v situáciách, keď sú pre nepretržitú prevádzku vyžadované výkonné basy aj pri špičkovom výkone. Unikátny dizajn subwoofera a zosilňovač vysokého výkonu poskytujú extra low-end, ktorý basový nadšenci tak milujú. S POLAR 12 môžete rozbehnúť každú párty a byť jeho súčasťou po celú noc!

Plne vybavený aktívny stĺpový systém s plným rozsahom a užívateľsky prívetivým ovládaním
Výkonový zosilňovač Class D s výkonom 2000W: vysoké rezervy výkonu, dokonalá dynamická odozva
1 "driver s CD hornou: zvuk vo vysokom rozlíšení až do 20 kHz a široký rozptyl 120 °
Stĺpový satelit v konfigurácii 6x 3 "vysoko výkonných neodymových reproduktorov: optimalizované pre výkonnú odozvu v strednom pásme
12 "basový reproduktor s vysokým pracovným zdvihom umiestnený v ozvučnici s mimoriadne veľkým objemom: POLAR tak využíva skutočnú fyziku skôr ako spoliehanie sa iba na elektronické zosilnenie
Ozvučnice subwoofera: nízko-rezonančnej drevená konštrukcia s elegantným vzhľadom a chytro navrhnutými držadlami
Integrovaná 24-bitová DSP jednotka zabezpečujúca homogénna zvukový zážitok s nízkym skreslením v celom frekvenčnom rozsahu: profesionálny zvuk zabezpečujúci počúvanie bez únavy
Päť individuálnych užívateľských predvolieb ponúka správne nastavenie zvuku pre každú situáciu
Integrovaný 4-kanálový mixpult s rozšírenými možnosťami pripojenia
Streamovanie zvuku cez Bluetooth 5.0, lepšia kvalita zvuku a ďalšie dosah
Prepravná taška pre stĺpové prvky a polstrovaný ochranný kryt pre subwoofer sú súčasťou dodávky

HK AUDIO POLAR 12 nájdete na našom E-shope

HK Audio POLAR 12


Postavte váš zvuk do prvého radu!


POLAR 12 kombinuje vynikajúci zvukový výkon s mimoriadne pohodlnou manipuláciou a poskytuje tak najjednoduchšiu cestu k najlepšiemu zvuku. Jeho 24-bitový DSP a vysoko kvalitné komponenty reproduktorov poskytujú mimoriadne čistý a prirodzený zvuk od 35 Hz do 20 kHz. Prémiový dizajn subwoofera a výkon 2 000 W zosilňovača vysokého výkonu zaisťujú zvukový zážitok XXL od tichého až po mohutný objem.

Široký uhol pokrytia 120 ° a vynikajúca odolnosť voči spätnej väzbe uľahčujú umiestnenie POLAR 12 na akékoľvek miesto. Môže byť dokonca umiestnený priamo za umelcom, čo znamená, že nie sú potrebné žiadne samostatné pódiové monitory. POLAR je možné postaviť bez dištančného stĺpika pre ešte flexibilnejšie možnosti polohovania, napr. Na vysokých pódiách.

Zatiaľ čo POLAR 10 vyhovuje všetkým typickým aplikáciám pre stĺpové systémy, POLAR 12 vyniká v situáciách, keď sú potrebné vysoko výkonné basy pre nepretržitú prevádzku po dlhšiu dobu. Vďaka väčšej skrinke a 12 ″ basovému reproduktoru poskytuje POLAR 12 ďalšiu pomoc v nízkych tónoch, ktorú tak milujú basoví nadšenci. Vďaka tomu je vynikajúcou voľbou pre DJ-ov, ktorí musia počas koncertu načerpať veľký basový zvuk. Na rozdiel od obvyklého zosilnenia basov pomocou elektronických filtrov, silné basy POLAR 12 produkuje fyzicky basový reproduktor s dlhou výbavou v akusticky optimalizovanej drevenej skrini. Preto basy POLAR 12 poskytujú vyšší zvukový tlak a priestor pre hlavu aj pri špičkových úrovniach, vďaka čomu udržujú stredné a vysoké frekvencie dokonalú rovnováhu pri vysokej hlasitosti.

Integrovaná 4-kanálová mixážna konzola ponúka dva mikrofónové / linkové kanály, samostatný nástrojový kanál, napr. Pre akustickú gitaru, a Aux kanál pre hudobné prehrávače, ako aj možnosti Bluetooth 5.0 Audio Streaming. Obľúbené nastavenia POLAR 12 užívateľom môžu byť uložené v piatich individuálnych predvoľbách používateľa.

Nový systém pripojenia EAS robí zastarané káble a zaručuje ľahké nastavenie, pričom zaručuje, že POLAR 12 bude bezpečne a stabilne sedieť na akomkoľvek mieste, a pribalená koncertná taška pre stĺpové prvky a kryt pre subwoofer uľahčujú manipuláciu.

FAKTY A VLASTNOSTI:

 • Plne vybavený aktívny stĺpový systém celého rozsahu s užívateľsky príjemnou obsluhou
 • 2 000 wattový výkonový zosilňovač triedy D: vysoké rezervy výkonu, dokonalá dynamická odozva
 • 1 ″ driver s CD klaksónom: zvuk vo vysokom rozlíšení až 20 kHz a široký rozptyl 120 °
 • Šesť 3 ″ vysokovýkonných neodýmových reproduktorov: optimalizované pre silnú strednú odozvu
 • 12-palcový basový reproduktor s dlhým exkurzom a mimoriadne veľkým objemom skrinky: POLAR využíva skutočnú fyziku skôr, ako by sa spoliehal na zosilnenie elektronického zvýraznenia basov
 • Kryt subwoofera: drevená konštrukcia s nízkou rezonanciou, elegantným vzhľadom a šikovne navrhnutými držadlami
 • Integrovaný 24-bitový DSP pre homogénny zvukový zážitok s nízkym skreslením vo všetkých frekvenčných rozsahoch: profesionálny zvuk a počúvanie bez únavy
 • Päť individuálnych predvolieb používateľa: správne nastavenie zvuku pre každú situáciu
 • Integrovaná 4-kanálová mixážna konzola s viacerými možnosťami pripojenia
 • Streamovanie zvuku Bluetooth 5.0
 • Zahŕňa prenosnú tašku pre stĺpové prvky a polstrovaný ochranný kryt pre subwoofer
 • Päťročná záruka HK Audio *
 • * pri registrácii na http://warranty.hkaudio.com

XXL AUDIO SKÚSENOSTI
24-bitový DSP, spárovaný s prémiovými reproduktormi, poskytuje mimoriadne priehľadný a prirodzený zvuk v celom frekvenčnom rozsahu, od dunivých hlbokých až po trblietavé výšky.
Veľkoryso určený 2 000-wattový zosilňovač poháňa 1 "klaksón, vysoko výkonné reproduktory stredného rozsahu a špeciálne vyvinutý basový basový reproduktor s dlhým dosahom umiestnený v akusticky upravenej drevenej skrini. Táto kombinácia ponúka zvukový zážitok XXL v každom scenári.
Môže ísť o čokoľvek, od pokojnej hudby na pozadí, ktorá sprevádza večeru, až po šantenie, šliapavý zvuk pre temperamentný vrchol udalosti.

polar12-ss1polar10-2

SLADKÝ ZVUK všade okolo
Vďaka svojmu expanzívnemu vzoru 120 ° a pozoruhodnej odolnosti voči spätnej väzbe ide POLAR 12 kamkoľvek chcete, či už na pódium alebo do miestnosti. V mnohých prípadoch sa zaobídete úplne úplne bez pódiového monitora. POLAR 12 sa dá ľahko nastaviť aj na vyvýšených pódiách a podobne, jednoduchým odstránením spodného prvku stĺpca - čo je rozpera -, aby jeho smernosť zostala zarovnaná s vašim publikom. Hlasný na tanečnom parkete, asertívny v prvých radoch a priateľský k rozhovorom v zadnej časti miestnosti, sa akustický tlak POLAR 12 postupne zužuje, aby každému v miestnosti doprial uspokojivý zvukový zážitok.

Obrázok A: Umiestnenie POLAR 12 na akékoľvek miesto je neuveriteľne jednoduché kvôli širokému uhlu rozptylu zvuku, jeho homogénnemu rozloženiu objemu a vynikajúcej odolnosti voči spätnej väzbe.polar10-3

Obrázok B: Keď je POLAR 12 položený na podlahe, subwoofer, rozpera a stredná / vysoká jednotka poskytujú ideálnu vertikálnu orientáciu pre stojace a / alebo sediace publikum. Pri postavení na vyvýšenom stolíku sa optimálna výška dosiahne odstránením rozpery.

polar10-4

VSTAVANÝ ŠTVORKANÁLOVÝ MIXPULT
Zabudovaný štvorkanálový mixážny pult poskytuje množstvo pripojení pre mnoho aplikácií - dva kanály pre mikrofón alebo linkové signály, špeciálny nástrojový kanál pre akustickú gitaru alebo podobne a Aux kanál pre vopred nahranú hudbu.

POLAR 12 tiež poskytuje bezdrôtový prenos zvukových tokov cez Bluetooth 5.0, ktoré má štvornásobný rozsah oproti predchádzajúcim verziám.

polar10-5

Tri zvukové režimy (hudba, reč a DJ) a semiparametrický hlavný ekvalizér umožňujú používateľom jednoducho a efektívne upravovať zvuk POLAR 12. Okrem toho je možné uložiť až päť zvukových nastavení ako používateľské predvoľby, ktoré je možné v prípade potreby vyvolať.

polar10-6polar10-7

Na udalosti v extrémne veľkých miestnostiach alebo vonku možno POLAR 12 pohodlne použiť ako oneskorený reproduktor. Pomocou integrovaného displeja môžu používatelia nastaviť vzdialenosť od hlavnej PA k systému POLAR 12 a DSP automaticky vypočíta vhodný čas oneskorenia.

polar10-8

 

Ovládanie hlasitosti pre štyri kanály, hlavná hlasitosť a subwoofer sú priamo dostupné vo všetkých prevádzkových situáciách. K nastaveniam, ktoré sú potrebné menej často, napríklad semiparametrický hlavný ekvalizér, sa dostanete pomocou otočného tlačidla a ľahko čitateľného displeja.

polar10-11

Novo vyvinutý systém EAS Connect spája pohodlné a bezpečné a bez kolísania tri hlavné komponenty POLAR 12; káble nie sú potrebné.

p1p12

POLAR 12 sa dodáva s polstrovanou koncertnou taškou pre dva stĺpové prvky a polstrovaným ochranným krytom pre subwoofer.

polar-10-123

Prirodzene, na konfiguráciu stereofónneho nastavenia môžete použiť dva systémy POLAR 12.

polar10-1245

KTORÝ SYSTÉM?

POLAR 10 poskytuje všetko, čo používatelia od stĺpového zvukového systému očakávajú. Vo svojej cenovej kategórii dokonca prekonáva mnoho 12 ″ systémov. Vďaka tomu je POLAR 10 správnou voľbou pre spevákov a skladateľov, sólových zabávačov, moderátorov a aplikácie v školách a kostoloch.

Vďaka väčšej skrinke a 12 ″ basovému reproduktoru poskytuje POLAR 12 ďalšiu pomoc v nízkych tónoch, ktorú tak milujú basoví nadšenci. Vďaka tomu je vynikajúcou voľbou pre DJ-ov, ktorí musia počas koncertu načerpať zvuk veľkého basu. Ale POLAR 12 podáva presvedčivý výkon aj v živých situáciách s bubnami. 12 "hlbokotónový reproduktor a 2,5" hlasová cievka zvládnu väčšie tepelné zaťaženie, aby poskytovali vyšší zvukový tlak a svetlú výšku aj pri špičkových úrovniach. POLAR 12 je tou pravou voľbou pre DJov a kapely, ktorí kladú dôraz na silnú a dynamickú basovú odozvu.

polar10-spec

 

HK AUDIO POLAR 12 nájdete na našom E-shope

Diskusia

(0 komentárov)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info