Panel používateľa

iEAST StreamAmp AM160

iEAST StreamAmp AM160

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

AKCIA VÝPREDAJ SKLADOM

Vytvára magický audio systém pre vás Pripája sa k vašim tradičným aktívnym reproduktorom alebo externým zosilňovačom. Pripojenie aktívnych reproduktorov, iEAST StreamAmp AM160 zmení vá

219,90 € s DPH

183,25 €

289 € s DPH Zľava 69,10 €

Výrobca: iEAST

Vytvára pre Vás magický audio systém 

Pripája sa k vašim tradičným aktívnym reproduktorom alebo externým zosilňovačom. Pripojenie aktívnych reproduktorov, iEAST StreamAmp AM160 zmení váš tradičný zvukový systém na bezdrôtový, čo vám umožní ovládať váš audio systém oveľa pohodlnejším spôsobom.

Jednoduché nastavenie
Funkcia iEAST StreamAmp AM160 nevyžaduje technické alebo bezdrôtové znalosti. Pripojte zariadenie iEAST StreamAmp AM160 k aktívnym reproduktorom v miestnosti, kde chcete prehrávať hudbu, pripojte sa k domácej sieti WiFi pomocou aplikácie iEAST Play, ktorá poskytuje jednoduché výzvy na obrazovke. V niekoľkých krokoch budete počúvať hudbu v priebehu pár minút.

Výkonný WiFi digitálny zosilňovač prináša úžasný zvuk v každej miestnosti

Zabudovaný, výkonný WiFi digitálny zosilňovač
Zariadenie iEAST StreamAmp AM160 napája pasívne reproduktory s výkonom 80 W na kanál. Zosilňovač triedy D Tento malý a ľahký zosilňovač je zvukovo skvelý a energeticky efektívny.
Chladenie
S hliníkovým puzdrom je zosilňovač chladený pasívne namiesto hlučných ventilátorov a tak zaručuje tichý chod.

Prístup k hudobným zdrojom

Streamovanie hudby. Pomocou aplikácie iEAST Play môžete streamovať hudbu z: 1) pamäte mobilného telefónu, tabletu,... 2) hudbu z USB vstupu (USB kľúč, externý HDD) 3) domácej siete NAS 4) externý analógový audio zdroj vstupného signálu zo zariadenia SteamAmp 160, ktorý je možné poslať aj do ostatných zón spojených do multiroom systému 5) populárnych online hudobných služieb ako Spotify, Qobuz, Tidal, Pandora, vTuner, Napster, TuneIn, iHeartRadio atď. To vám dáva úplne iný zážitok bez toho, aby ste zapínali hudbu z počítača tradičným spôsobom.

Ovládanie audio systému

Ovládajte všetku vašu hudbu pomocou tabletu, smartfónu. Voľná aplikácia iEAST Play pre Android, iPhone, iPad a Mac umožňuje pohodlne ovládať váš audio systém. Prevziať verziu aplikácie iEAST Play pre iOS môžete cez App Store a pre Android zo služby Google Play. Multi-room ovládanie 1) Prehrajte rovnakú skladbu v každej izbe v perfektnej synchronizácii. Ak máte viacero reproduktorov, ktoré sa pripájajú k zariadeniu iEAST M20, môžete jednoducho zoskupiť zariadenia a prehrať rovnakú skladbu do všetkých miestností v dokonalej synchronizácii. 2) Streamujte rôzne skladby do každej miestnosti súčasne Môžete naladiť rozhlasovú stanicu v kuchyni, prehrávať skladbu z online hudobnej služby do spálne, prehrávať hudbu z pamäte mobilného telefónu do obývačky a to všetko súčasne.

Ďalšie úžasné funkcie

Viaczónové ovládanie
Môžete zoskupiť rôzne zariadenia do rôznych zón, každá zóna môže prehrávať rôzne skladby.
Výber kanálu
Môžete si vybrať ľavý kanál, pravý kanál a režim stereo.
Časovač vypnutia
Môžete nastaviť čas pre aplikáciu, aby sa automaticky vyplo streamovanie v prípade, že zaspíte alebo chcete počúvať hudbu v určitom čase. To tiež robí váš život jednoduchší.
Budík
Nastavte budík tak, aby automaticky prebudil vašu obľúbenú hudbu alebo rozhlasovú stanicu v jednej miestnosti alebo v každej miestnosti.

Aktualizácia firmvéru

Nové funkcie a hudobné služby sa automaticky doručujú zadarmo Aplikácia iEAST Play vás automaticky upozorní Ak je k dispozícii nový firmware s novými funkciami a hudobnými službami. V celosvetovom meradle môžete bezplatne aktualizovať firmvér na najnovšiu verziu. Stačí kliknúť na jedno tlačidlo, systém sa sám aktualizuje.

Obsah balenia: iEAST StreamAmp AM160, napájač, RCA kábel, návod na obsluhu, 3dB anténa, banánové svorky

Technické parametre:

 • Aplikácia pre ovládanie: iEAST play
 • Zosilňovač: 2x80W triedy D
 • Podporované audio formáty: FLAC, WAV, AAC-LC, HE-AAC, MP3, WMA
 • WiFi pripojenie: 802.11b/g, WPA and WPA2
 • Prehráva aplikácie: Spotify, Qobuz, Tidal, Pandora, vTuner, Napster, TuneIn, iHeartRadio...
 • Lokálna hudba: Prehráva hudbu priamo z mobilu alebo NAS
 • Multiroom: viac zariadení môže byť spojených do jednej zóny a hrať tú istú hudbu (synchronizácia)
 • Vstupy: audio linkový RCA vstup (mobil, tablet...), USB konektor (USB kľúč, HDD)
 • Výstupy: reproduktorový výstup - STEREO, WPS (Wifi Protected Setup)
 • SNR: 87 dB
 • Dekódovanie: 24bit, 192kHZ
 • Napájanie ext. adaptér: 32V - 5A
 • Rozmery: 180x115x33mm (vrátane antény)
 • Váha: 650 g

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info