Panel používateľa

Antelope Audio LiveClock 192 kHz Live Master Clock

Antelope Audio LiveClock 192 kHz Live Master Clock

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Antelope Audio LiveClock 192 kHz Live Master Clock

990 € s DPH

825 €

999 € s DPH Zľava 9 €

Výrobca: Antelope Audio

Spoločnosť Antelope Audio dominantná na trhu už viac ako 10 rokov, pretože poskytuje najpresnejšiu synchronizáciu s analógovým zvukom. V posledných rokoch sa tieto synchronizačné technológie ukázali ako veľmi prospešné pre živé vystúpenia. Synchronizácia FOH (front of house) na mixe a monitorovacia súprava priniesli výnimočnú kvalitu zvuku ako pre publikum, tak aj pre samotných hudobníkov. Výrazný stereo obraz, precízny detail a autentická zvuková reprezentácia patrí medzi hlavne výhody, ktoré ponúka spoločnosť Antelope.

LiveClock od Antelope audio ponúka unikátnu veľkosť, kvalitu zvuku a audio master synchronizáciu. Dokonalé sa hodí do každej živej hudby. LiveClock je zabalený v robustnom hliníkovom púzdre s uzamykateľnou dotykovou obrazovkou. Môže byť taktiež súčasťou už nejakej zostavy. Bezkonkurenčná cena a elegantné malé rozmery robia toto zariadenie perfektnou voľbou pre ľubovoľného umelca alebo producenta, ktorý požaduje optimálnu kvalitu zvuku všade tam, kam ide. Využíva taktiež rovnakú technológiu synchronizovania ako legendárna Trinity alebo OSC HD Master Clock, čím ponúka výborný zvuk a najvyššiu kvalitu.

LiveClock je podporovaná na 192 kHz vzorkovacej frekvencii distribuovanej cez štyri Word Clock výstupy na BNC a dva páry AES/EBU a S/PDIF výstupy. Dokonalo sa dokáže zosúladiť s viacerými zariadeniami prostredníctvom Word Clocku. Ponúka 10 MHz vstup pre spojenie s Antelope 10 MX alebo 10M, pričom vôbec nestráca na kvalite zvuku.

Nový LiveClock sa ľahko konfiguruje pomocou elegantných dotykových tlačidiel. Funkcia „Panel Lock" bráni v zmene vzorkovacej rýchlosti počas živého hrania alebo relácie. Všetky aspekty tohto zariadenia sa ľahko ovládajú pomocou OS X alebo Windows, čím sa stávajú naozaj kompatibilné a spoľahlivé.

Technické parametre:

  • 192 kHz vzorkovacia frekvencia
  • 4 Word Clock výstupy na BNC
  • 2 páry AES/EBU a S/PDIF výstupy
  • Možnosť prepojiť s 10MX alebo 10M
  • Technológia synchronizácie rovnaká ako v Trinity alebo OSC HD Master Clock
  • Funkcia Panel Lock
  • Dotykový display
  • Kompatibilné s OS X aj Windows
  • Robustné hliníkové telo

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info