Tascam DR-40X

Tascam DR-40X

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Tascam DR-40X

184 € s DPH

153,33 €

Výrobca: Tascam

Nový rad populárnych vreckových rekordérov DR-X series od značky Tascam prichádza s dramatickým vylepšením funkcií a rozšírenými schopnosťami, ktoré vám umožnia zaobstarať záznam aj v tých najnepriaznivejších podmienkach. Rekordéry sú ideálne pre hudobníkov, reportérov a novinárov, ktorí vyžadujú kompaktné rozmery a štúdiovú kvalitu zvukového záznamu. Po prvom zapnutí zariadenia si iste ihneď všimnete modrého podsvietenia displeja, ten oproti oranžovému podsvieteniu z predchádzajúcej série disponuje skvelou viditeľnosti aj na priamom slnku.

Srdcom Tascam DR-40X sú dva smerové kondenzátorové mikrofóny v A / B alebo X / Y konfiguráciu s kardioidnou smerovou charakteristikou. Užívateľsky intuitívne ovládanie vám umožní rýchle nastavenie nahrávania zvukového záznamu. Všetko môžete kontrolovať na prehľadnom modro podsvietenom displeji. Rekordér tiež disponuje stereo Kombi XLR / TRS vstupom s fantómovým napájaním pre externý mikrofón (možno nahrávať s oboma mikrofónmi súčasne), slúchadlovým výstupom a vstavaným reproduktorom pre maximálnu kontrolu pri nahrávaní. Prepojenie s vašim PC dosiahnete cez microUSB výstup. Vreckový rekordér napájaju tri AA batérie s výdržou viac ako 18 hodín, alebo si môžete dokúpiť adaptér PS-P520 a napájať zariadenie priamo z elektrickej siete. Pri používaní rekordéra s digitálnou zrkadlovkou je možné pripojiť diaľkové ovládanie Tascam RC-3F / RC-10.

Záznam zachytíte v stereo kvalite 96 kHz / 24 bit vo formáte WAV alebo MP3 a následne ho uložíte na SD kartu s pamäťou až 128 GB. Rekordér disponuje funkciou automatického orezania nízkych frekvencií (40/80/120/220 Hz), zrýchleného prehrávania, ekvalizérom alebo chromatickou ladičkou a ďalšími funkciami, ktoré nájdete vo viacjazyčnom menu. Nepriaznivé šumy a hluky potom odstráni automatické level módy (Limiter, Peak Reduction, Auto Level) alebo môžete využiť funkciu Level Align pre odstránenie hlasitostí niancí. Určite oceníte aj šesť reverb efektov pre Input / Output signál a možnosť nahrania štyroch nezávislých stôp pomocou funkcie overdub, tá poteší predovšetkým muzikantov, ktorí si nahrávajú v jednej stope doporovod, v ďalšej spev, melodickú gitaru a nakoniec svoje sólo. Nový Dictation Mode umožní voľné preskakovanie v zázname, čo výrazne urýchli jeho prepis do textovej podoby a režim Overwrite zase vystrihne časť záznamu a nahradí ho záznamom novým.

Rekordér je vhodný pre živé streamovanie, podcasting, nahrávanie předporodukce alebo pre tvorcov video komentárov a dokumentov.

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info