Panel používateľa

Empirical Labs EL8X-S Distressor

Empirical Labs EL8X-S Distressor

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Empirical Labs EL8X-S Distressor - Stereo Kompresor

3489 € s DPH

2907,50 €

Výrobca: Empirical Labs

Zahŕňa 2 samostatné jednokanálové zariadenia, ktoré je možné navzájom prepojiť pomocou image-link konektorov.

Distressor ponúka teplý, vintage zvuk pomocou prispôsobeného obvodu riadenia zisku. Na rozdiel od väčšiny analógových kompresorov / obmedzovačov je Distressor digitálne riadeným zvukovým zariadením a v skutočnosti zahŕňa niekoľko produktov do jedného pomocou digitálnych ovládacích prvkov na prepínanie úplne odlišných obvodov dovnútra a von. EL8X Distressor od Empirical Labs je zariadenie na automatické riadenie zisku (alebo hlasitosti) určené pre profesionálne aplikácie.

Kompresor v podstate elektronicky riadi objem takmer akéhokoľvek zdroja veľmi príjemným a „hudobným" spôsobom - dodáva plnosť, zrozumiteľnosť a najmä v prípade sťažovateľa - vzrušenie. Audio profesionáli tento typ zariadenia často nazývajú „obmedzovačom" alebo „kompresorom" a jeho najpravdepodobnejšie využitie bude v nahrávacích štúdiách, živých zvukových situáciách, produkcii filmového zvuku a produkcii rozhlasového vysielania.

Na rozdiel od väčšiny analógových kompresorov / obmedzovačov je Distressor digitálne riadeným zvukovým zariadením a v skutočnosti zahŕňa niekoľko produktov do jedného pomocou digitálnych ovládacích prvkov na prepínanie úplne odlišných obvodov dovnútra a von. Roky testovania a redizajnu verzie beta prešli do modelu Distressor, ako to bolo v prípade všetkých produktov Empirical Labs. Okrem ponuky širokej škály ovládacích prvkov a jedinečných funkcií ponúka Distressor teplý vintage zvuk pomocou prispôsobeného obvodu riadenia zisku. Tento „hrejivý" alebo vintage zvuk sa stal dôležitým problémom za posledných 15 rokov, pretože super jasná a lineárna digitálna technológia nedokáže zmäkčiť „tvrdé" zvuky, aby zdôraznila basové frekvencie v hudobných zdrojoch. Na druhej strane starším analógovým páskam, vinylovým platniam a elektrónkovým prístrojom sa nedalo zabrániť zafarbeniu zvuku, často frustrácii nahrávacích technikov. Mnoho ľudí si však teraz uvedomilo, že toto zafarbenie môže byť veľmi príjemné a „hudobné". Súčasná digitálna technológia sa okrem iného často označuje ako „studená" a „krehká"...

  • Frekv. odozva je 2 Hz až 160 kHz v čistom zvukovom režime (+0, -3 dB). Odozva je tvarovaná v režimoch skreslenia (Dist 2, Dist 3).
  • Dynamický rozsah 110 dB od max. výstup na min. výstup v režime 1: 1. Viac ako 100 dB signálu na šum v skreslenom režime 3.
  • Skreslenie sa pohybuje medzi 0,02% a 20% v závislosti od režimu skreslenia a doby uvoľnenia nastavenej na prednom paneli.
  • DC výstup - vysokokvalitné vstupné kryty.
  • Vstupná impedancia je 20 K Ohmov, výstupná impedancia je <75 ohmov
  • Časové konštanty - Attack range 50uS - 50mS. Release range .05 až 3,5 sekundy, normálne režimy až 20 sekúnd v opto režime 10: 1. Časové konštanty sú závislé od pomeru.
  • Kovové šasi

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info