Panel používateľa

Smaart v8

Smaart v8

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

TIP PROFÍKA

Sound Measurement Acoustical Analysis Real Time tool

954 € s DPH

795 €

Výrobca: Rational Acoustic

SMAART (skratka pre Sound Measurement Acoustical Analysis Real Time tool) je jedným z najpoužívanejších meracích nástrojov pre realizáciu a analýzu akustických meraní a meranie zvukového vybavenia na svete. Jeho úlohou je pomôcť "live" zvukárom optimálne linearizovať ozvučovacie systémy počas samotnej produkcie, čo u väčšiny starších systémoch analýzy nie je možné vzhľadom na potrebu zaviesť do zvukového systému špeciálne, na počúvanie nepríjemné testovacie signály. SMAART tiež asistuje zvukovým inžinierom pri analýze výstupov z reproduktorov, zosilňovačov a ďalších audio zariadení a pomáha im s analýzou priestorovej akustiky.

Smaart v8 je najvýkonnejší, najviac flexibilné a prispôsobiteľná verzia v histórii. Či už potrebujete merať na štadiónoch, v divadlách, kluboch, koncertných sieňach alebo napríklad pevnú inštaláciu v obchode či reštaurácii. S poslednou verziou sa Smaart v8 vymanil z jedno oknového GUI, čo umožňuje obsluhe prispôsobiť rôznym podmienkam použitia a špecifických aplikácií na väčších displejoch, ale aj tých menších dotykových. Komunikačné API umožňuje pracovať aj na viacerých zariadeniach naraz.

Minimálne požiadavky na systém
Windows
Operačný systém: Windows 7 alebo novší (32 & 64 bit)
CPU: 2 GHz Dual-Core Intel i5 alebo rýchlejší
RAM: 2 GB alebo viac
Grafika: Intel HD 4000 alebo lepšia, alebo 256 MB dedikované video RAM
Displej: Min. 1024 × 600
Zvuk: Audio Hardware s OS kompatibilnými ASIO, Wav / WDM drivery.

MAC
Operačný systém: Mac OSX 10.7 (32 + 64 bit) alebo novšia
CPU: 2 GHz Dual-Core Intel i5 alebo rýchlejší
RAM: 2 GB alebo viac
Grafika: Intel HD 4000 alebo lepšia, alebo 256 MB dedikované video RAM
Zvuk: Audio Hardware s kompatibilnými Core Audio drivermi.

Jednoduchšie a intuitívnejšie konfigurácia merania

Proces konfigurácie merania bol vylepšený a prináša intuitívnejšie systém práce. Smaart v8 prináša zjednodušenie procesov pomocou automatizácie niektorých často vykonávaných úkonov. Túžba užívateľov po rozhranie využívajúce záložky (taby) bola tiež vypočutá a umožňuje tak prepínať medzi rôznymi pracovnými plochami, čo naďalej rozširuje myšlienku meracích skupín.

Možnosť zobrazenia viacerých okien

Každé z okien Smaart v8 obsahuje svoj vlastný set pracovných plôch vybavených záložkami, čo dáva možnosti, ako by bežalo niekoľko inštancií Smaart naraz.

Možnosť skrývanie / zobrazovania ovládacích prvkov

Ľahko si môžete na jednej obrazovke zobraziť viac rôznych parametrov a meraní, alebo sa zamerať iba na jedno, to najdôležitejšie. Tento koncept je aplikovaný na všetky prvky rozhrania.

Ovládací panel

So zvyšujúcou sa obľubou dotykových zariadení sa stáva používanie klávesových skratiek zložitejšie. Na pomoc prichádza užívateľsky konfigurovateľný ovládací panel s veľkými tlačidlami, umožňujúci volať akýkoľvek príkaz, predtým ovládaný klávesovou skratkou.

Vylepšený Data Storage a APL
Proces ukladania statických dát bol kompletne prepísaný, aby umožňoval pristupovať k veľkým súborovým štruktúram zaznamenaných meraní, bez spotrebovával zbytočne veľa RAM.

Nové okno Active Plot Legend vylepšuje zobrazovanie živých i statických záznamov.

širokopásmové meranie

Dlho očakávaná možnosť trvalého sledovania úrovne vstupného signálu, rovnako ako monitorovanie parametrov ako SPL Leq na viac vstupov naraz využíva novo vytvoreného okna Broadband Meters.

Integrované ovládanie IO
Ovládanie gain a phantom napájanie podporovaných zariadení je teraz priamo integrované do Smaart v8 rozhrania.

API Smaart-to-Smaart

Pomocou aplikačného rozhrania Smaart-to-Smaart je možné, aby jedna kópia Smaart v8 spolupracovala s druhou, čo znamená, že jeden počítač môže spracovávať vstupné signály a vykonávať meracie výpočty, zatiaľ čo druhý môže fungovať ako klient a vzdialene pristupovať k nameraným hodnotám. Táto schopnosť umožňuje nielen rozšírenie prostredie naprieč niekoľkými obrazovkami, ale niekoľkými počítačmi.

Vylepšenie výkonu pod kapotou
S novou verziou Smaart prichádza veľa vylepšení meracích algoritmov pod povrchom, čo znamená nielen vylepšenie užívateľského prostredia, ale tiež výrazné navýšenie výkonu na posledných operačných systémoch, vylepšenú stabilitu, zabezpečenie a vylepšenú podporu High definition displejov.

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info