Panel používateľa

STEINBERG CUBASE ELEMENTS 11

STEINBERG CUBASE ELEMENTS 11

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

SKLADOM EXTERNE

Perfektný základný DAW. Zoznámte sa so Steinberg Cubase Elements 11. Ak ste ctižiadostivým zvukovým dizajnérom, skladateľom alebo producentom, potom je tento DAW nevyhnutnosťou, poskytuje vám všetky potrebné digitálne nástroje na zostavenie, produkciu, mix a zvládnutie vašich stôp.

89 € s DPH

74,17 €

99,99 € s DPH Zľava 10,99 €

Výrobca: Steinberg

STEINBERG CUBASE ELEMENTS 11

Perfektný základný DAW. Zoznámte sa so Steinberg Cubase Elements 11. Ak ste ctižiadostivým zvukovým dizajnérom, skladateľom alebo producentom, potom je tento DAW nevyhnutnosťou, poskytuje vám všetky potrebné digitálne nástroje na zostavenie, produkciu, mix a zvládnutie vašich stôp.

V nadväznosti na dedičstvo 10.5 vám Elements 11 poskytuje všetky nové skladacie nástroje, 40 procesorov zvukových efektov, tri vysoko realistické virtuálne nástroje a 64-bitový procesor s pohyblivou rádovou čiarkou. Nebude vám nič brániť v tom, aby sa vaše zvukové vízie stali skutočnosťou vďaka schopnosti súčasne prehrávať až 48 zvukových stôp, 64 MIDI stôp a až 24 fyzických vstupov a výstupov.

Vďaka neuveriteľne ľahkému použitiu sa s Elements 11 budete cítiť ako doma. Neexistuje nepríjemná navigácia ani nekonečné množstvo ponúk. Jeho rafinované rozloženie vám umožní sústrediť sa na to najdôležitejšie. Všetko je o hudbe.

Steinberg Cubase 11 je generácia populárneho DAW program, ktorý asi nie je potrebné predstavovať. Cubase 11 opäť ponúka množstvo vylepšení, ktoré vám prácu v tomto editačnom a produkčným programu výrazne uľahčí. Vyberte si, či vám bude vyhovovať verzia Elements, Artist alebo Pro a nechajte sa inšpirovať pokročilými funkciami.

Hlavné novinky vo verzii Cubase Elements 11:
Sample, Strih, Pohyb, Glide

Editácia, strih a ďalšie úkony s jednotlivými stopami budú teraz v Cubase 11 opäť zase o niečo ľahšie a presnejšie. Novo si môžete rozdeliť track na jednotlivé slučky, alebo využiť dva globálne LFO filtre a umocniť tak emóciu a tvár vášho zvuku. Bassovej linky budú teraz ešte mohutnejšie, a to vďaka novému mono legato glide.

Váš osobný harmonický asistent

Táto nová funkcia iste poteší všetkých skladateľa a producentmi, je vhodná nielen do štúdia, ale aj na live performance. Asistent vie analyzovať správnosť tónov v MIDI tracku, čím sa vyvarujete prechmatov a nežiaducich tónov. Transpozícia celého MIDI tracku do inej tóniny ešte nikdy nebola jednoduchšie.

perfektné krivky

Nový Cubase prináša nové funkcie i pre Key Editor. Teraz môžete MIDI stopy upravovať aj prostredníctvom CC a Pitch Bend línií, rovnako ako pri automatizácii. Tým získate ešte viac optimálny zvuk pre vaše novovzniknutej nahrávky.

Vylepšená synchronizácia

Synchronizácia s tempom a značkami urobí váš život s Global Track ešte jednoduchším. Nie je potrebné ani opúšťať Key Editor, pretože skvelý vizuál a prehľadný ovládací panel udrží rýchlo a kreatívne vaše pohybujúce sa skladby vždy na oku.

Úžasný EDM se Squasherem

Elektronická a tanečná hudba nutne potrebuje nástroj squasher, Tento dynamický nástroj kombinuje horné a dolné kompresy v troch pásmach, je teda super flexibilná vo všetkých možných situáciách. Pomôže vám pretlačiť do predu sólové stopy, skrotí agresívne basové linky alebo vylepší jemný, vesmírny zvuk. Jeho používanie je veľmi jednoduché a zamiluje si ho každý.

Inšpirujte sa novými balíčky samplov

Cubase 11 obsahuje šesť balíčkov s exkluzívnymi zvukmi a slučkami vytvorenými pomocou nástrojov v Cubase 11. Vyskúšať si môžete zvuky od víťazom Grammy za Hip Hop Beat Butch, alebo hollywoodskeho zvukového dizajnéra Roberta Dudzice. Ďalej budete mať k dispozícii balíčky pre Lo-fi Hip Hop produkciu, Dancefloor Tech House, vokálne linky, alebo zvuky 80 's syntetizátorov.
Vlastnosti
Typ softvéru: Multitrack
Typ licencie: Plná verzia
Balenie: Krabica

 

Novinky vo verzii 11

sampler track

Sampler Track
Nový režim delenia vzoriek "nakrája" vaše slučky tak, aby boli pripravené hrať jediným kliknutím. Teraz sú k dispozícii dva globálne LFO, ktoré dodajú vášmu zvuku pohyb. S novými režimami kvality samplovacieho enginu môžete dosiahnuť zazrnený "vintage" zvuk alebo na bude absolútne verný. Potom je tu nový monofónna funkcia „Mono Legato Glide", pre basové linky v štýle 303.
Platí pre verzie:
Pro • Artist • Elements

squasher

Squasheru - viacpásmový dynamický kompresor
Vhodný hlave pre hlavne pre produkciu EDM - Elektronickej tanečnej ! Tento viacpásmový dynamický kompresor kombinuje kompresiu vo výška aj basoch dokonca až v troch pásmach. Použite ho na skrotenie agresívnych basových liniek alebo vylepšenie dozvuku t.j. na precíznu kontrolu nad dynamickým rozsahom.
Platí pre verzie:
Pro • Artist • Elements

scale asistant

Scale Assistant
je vynikajúcim doplnkom vašej sady nástrojov na písanie skladieb. V nástroji „Key Editor" môžete nastaviť stupnicu svojej skladby a kvantozivať sóla v tónine alebo hrať naživo dokonale zladený. Zobrazenie sa dá zmeniť tak, aby ste videli iba poznámky nastavenej stupnice. Môžete dokonca nechať „Scale Assistant" analyzovať vaše MIDI nahrávky a navrhnúť správnu stupnicu a odfiltrovať noty mimo stupnicu v reálnom čase v „Key Editore" alebo zobraziť iba tie v správnej stupnici.
Platí pre verzie:
Pro • Artist • Elements

curves

Perfektný „Pitch Bend"
Cubase 11 prináša obrovské zlepšenie funkčnosti Key Editora. Teraz môžete v CC a „Pitch Bend" vytvárať klesania a krivky počas automatizácie. Nastavte kroky "Pitch Bend" na poltón a budete vždy perfektne zladení. Všetky vaše úpravy CC je tiež možné pohodlne skopírovať na inú stopu MIDI, zatiaľ čo poznámky MIDI je možné odstrániť dvojitým kliknutím.
Platí pre verzie:
Pro • Artist • Elements

Nové samplovacie sady
Inšpirujte sa a okamžite začnite vyrábať so šiestimi novými, exkluzívnymi zvukovými a slučkovými sadami. Držiteľ ceny Grammy Beat Butcha prispieva sadou hip-hopových žhavých samplov. Hollywoodsky zvukový dizajnér Robert Dudzic prináša balíček Noir pre filmové trajlery, kde každý zvuk rozpráva príbeh. A Black Octopus Sound - známy svojimi samplami v mnohých súčasných produkciách - prispieva štyrmi exkluzívnymi setmi: Lo-fi hip-hop, Dancefloor Tech House, Vocal lines a 80. roky Synth Wave.
Platí pre verzie:
Pro • Artist • Elements

USB - eLicenser (Steinberg kľúč)
Nieje súčasťou verzie Cubase Elements len verzií Artist a PRO.
Pro • Artist • Elements

ARA2 a VariAudio3
Dostupná verzia Elements tiež získala niekoľko mimoriadne užitočných doplnkov, vrátane podpory ARA2 a VariAudio.
Platí pre verzie:
Pro • Artist • Elements

 

Video Novinky vo verzii 11

 

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info