Panel používateľa

Antelope Audio Zen Go Synergy Core

Antelope Audio Zen Go Synergy Core

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

NOVINKA

Špičková zvuková USB karta za výhodné peniaze.

489 € s DPH

407,50 €

499 € s DPH Zľava 10 €

Výrobca: Antelope Audio

Vezmite si profesionálnu konverziu, taktovanie a predzosilňovače kamkoľvek so stolným zvukovým rozhraním Antelope Zen Go Synergy Core s rozlíšením 4x8 USB typu C, ktoré prináša špičkovú kvalitu zvuku v pohodlnom formáte napájanom zbernicou, ktorý je cenovo dostupný umelcom a hudobníkom nahrávajúcim doma, mobilným producentom a tvorcom obsahu. Okrem odhaľujúcej kvality svojho hardvéru vám Zen Go Synergy Core poskytuje 37 analógovo modelovaných efektov v reálnom čase, ktoré sú poháňané vstavanými DSP a FPGA čipmi, aby sa zabezpečila ultranízka latencia a nezaťažoval sa procesor vášho počítača.

Každý z dvoch diskrétnych mikrofónových / linkových / Hi-Z predzosilňovačov Antelope má vlastné fantómové napájanie a až 65 dB zosilnenia, takže rozhranie je pripravené na nahrávanie všetkých druhov mikrofónov, nástrojov alebo dokonca linkových signálov z externých zariadení. Zariadenie Zen Go Synergy Core je vybavené dvoma nezávisle nastaviteľnými výstupmi pre slúchadlá a zrkadlovo vyváženými/nevyváženými výstupmi pre monitory, takže môže fungovať ako centrum vášho domáceho štúdia pre viaceré sady slúchadiel, mixov a monitorov. Jeho digitálne vstupno-výstupné porty S/PDIF sú ideálne na rozšírenie vašej zostavy o digitálne zariadenia, ako sú externé prevodníky, a k dispozícii je aj sekundárny port USB typu C, takže môžete nabíjať svoj smartfón alebo tablet.

Pozdvihnite sa nad zvuk, ktorý poznáte
Zen Go Synergy Core zmenšuje rozdiely v kvalite zvuku medzi umelcami s prístupom do prémiových štúdií a domácimi tvorcami. Nefalšovaný zvuk je výsledkom kombinácie profesionálnych prevodníkov AD/DA a ultralineárnych predzosilňovačov Antelope Discrete, ktoré zdieľajú obvody s legendárnymi americkými a britskými konzolami. Vynikajúca zvuková kvalita zariadenia by nebola možná bez hlavného piliera zvuku Antelope Audio - 64-bitovej technológie taktovania AFC zo špičkových hlavných hodín spoločnosti. Tá sa využíva v prestížnych štúdiách po celom svete a bola jej zverená bodová hodnota hollywoodskych trhákov.
Kompletný produkčný balík od začiatku
Zen Go Synergy Core sa dodáva s 37 prémiovými efektmi s analógovým modelovaním, ktoré vám pomôžu vytvárať ohromujúce, zvukovo bohaté produkcie. Okrem exkluzívnych kompresorov, ekvalizérov a predzosilňovačov sa rozhranie dodáva s 22 gitarovými zosilňovačmi a kabínami, gitarovou ladičkou a charakteristickým reverbom, ktoré sú pripravené na aplikáciu v reálnom čase pri trackovaní a mixovaní. Spracovanie efektov Synergy Core vám umožňuje navŕšiť reťazec s mnohými inštanciami efektov pri monitorovaní cez rozhranie bez obáv z preťaženia.

Svoju zbierku efektov môžete kedykoľvek rozšíriť zakúpením ďalších klasických go-to jednotiek, skutočných rarít, ktoré ešte nikdy neboli obnovené v digitálnej podobe, a efektov tretích strán, ako napríklad Antares Auto-Tune Synergy.
Vytvárajte odkiaľkoľvek a kedykoľvek
Prvé rozhranie Antelope Audio napájané zbernicou je optimalizované na nahrávanie s ultranízkou latenciou, prehrávanie vo vysokom rozlíšení, kreatívnu tvorbu beatov a podcastov prakticky odkiaľkoľvek. Len s káblom USB typu C (je súčasťou balenia) môžete Zen Go Synergy Core napájať z počítača a využívať jeho plný potenciál bez toho, aby ste so sebou museli nosiť špeciálny napájací zdroj. Rozhranie možno napájať aj pomocou ľubovoľnej nabíjačky USB typu C, ak ste mimo počítača a stále chcete využívať jeho základné funkcie.
Lepší pracovný postup pri nahrávaní a produkcii
Každá funkcia, ktorú máte k dispozícii v ovládacom paneli rozhrania, bola pridaná s cieľom zlepšiť dôležité aspekty vášho pracovného postupu. Keďže monitorovanie DAW nevyhnutne pridáva oneskorenie, môžete monitorovať priamo cez rozhranie, aby ste znížili oneskorenie na úplné minimum. Vďaka možnostiam smerovania môžete ľahko nastaviť mix s takmer nulovou latenciou a vyskladať ho svojimi obľúbenými efektmi Synergy Core bez obáv z preťaženia vstavanej platformy. Vyhradené meranie signálu je k dispozícii pre vstupné aj výstupné úrovne na displeji na prednom paneli a v ovládacom paneli softvéru.
Inteligentné pripojenie v malom balení
Dva XLR-1/4" combo vstupné konektory vám poskytujú flexibilitu pri výbere medzi diskrétnymi mikrofónovými predzosilňovačmi Antelope a linkovými / Hi-Z vstupmi; sú ľahko konfigurovateľné prostredníctvom ovládacieho panela. Dva 1/4" vyvážené výstupy TRS, zrkadlovo prepojené so stereo výstupom RCA, umožňujú posielať signál z D/A prevodníka profesionálnej úrovne do dvoch samostatných zvukových systémov. Jeden použite pre hlavné monitory a druhý pre DJ mixážny pult alebo akýkoľvek iný zvukový systém s pripojením RCA, pričom sa zachová integrita zvuku.
Konverzia a taktovanie
Špičková konverzia AD/DA v danej triede s rezervou až 127 dB
Nahrávanie, mixovanie a prehrávanie s frekvenciou až 24 bitov / 192 kHz
Vlastná 64-bitová technológia Acoustically Focused Clocking (AFC) a algoritmus Jitter Management prinášajúci zvýšenú šírku, oddelenie a detaily hudobných vystúpení

Analógové a digitálne pripojenie
Dva diskrétne ultralineárne predzosilňovače so ziskom 65 dB na nahrávanie v štúdiovej kvalite; všetky fungujú ako mikrofónové / linkové / Hi-Z vstupy prostredníctvom kombo konektorov XLR-1/4"
Port USB typu C prenášajúci až osem vstupných a osem výstupných kanálov v ľubovoľnom populárnom DAW s vlastnými ovládačmi pre macOS a Windows
Sekundárny port USB typu C na nabíjanie mobilného zariadenia
Stereofónny vstup a výstup S/PDIF na digitálne rozšírenie
Zrkadlové analógové monitorovacie výstupy vrátane jedného stereo výstupu cez RCA a jedného stereo výstupu cez vyvážený 1/4" TRS
Dva stereo výstupy pre slúchadlá so samostatným ovládaním zosilnenia
Funkcia spätnej slučky na streamovanie
Odosielajte svoje monitorovacie mixy obsahujúce ľubovoľný zdroj signálu zo vstupov rozhrania a OS/DAW return späť do virtuálnych vstupov počítača na jednoduché nastavenie online vysielania.
Vyvolanie relácie
Pre každý jednotlivý scenár nahrávania môžete ukladať súbory relácie a vytvárať presné snímky efektových reťazcov, aby ste ich mohli neskôr načítať bez toho, aby ste stratili svoj postup.
Funkcie na zlepšenie pracovného postupu
Konštrukcia napájaná zo zbernice nevyžaduje žiadny vyhradený zdroj napájania
Priame hardvérové monitorovanie s efektmi jadra Synergy spracovanými v reálnom čase s nepostrehnuteľným oneskorením
Zjednodušené smerovanie I/O s predkonfigurovanými nastaveniami, ktoré umožňujú okamžité nahrávanie a prehrávanie
Farebný LCD displej s ostrým meraním vstupov/výstupov
Predný panel s vyhradeným ovládačom hlasitosti a tlačidlami na nastavenie úrovne a praktické ovládanie základných parametrov
Prispôsobiteľné predvoľby s kompletným smerovaním signálu, nastavením úrovne, nastavením mixéra a submixov
Jednoduché nastavenie monitorových mixov pre výstup monitora a rozdelenie mixov pre slúchadlá na jednotlivé cue a submixy pri použití panorámy, reverbu a ďalších efektov a stereo prepojenia

 

37 Efekty v reálnom čase
Kolekcia 37 efektov Synergy Core vymodelovaných podľa klasických a vzácnych analógových externých zariadení, poháňaných vlastnou palubnou platformou Synergy Core, ktorá využíva DSP a jeden alebo viac čipov FPGA na spracovanie efektov v reálnom čase s nepostrehnuteľnou latenciou.

BA-31: Germanium Mic Preamp
Gyraf Gyratec IX: Dual tube mic preamp with high-pass filter
Clear Q: Parametric EQ
VEQ-1A: 2-band tube EQ
VMEQ-5: 3-band tube midrange EQ
VEQ-HLF: Tube 2-band high- and low-pass filters
VCA160: VCA compressor/limiter
Stay-Levin: Vari-Mu tube compressor
FET-A76: FET compressor/limiting amplifier
X903: VCA compressor/limiter
PowerFFC: Feed-forward compressor
Power Gate: Noise Gate
Power EX: Expander
Auraverb: Reverb
A-Tuner: Guitar tuner
Plexi 59 (UK): Tube guitar amp
Bass SuperTube VR: Tube guitar amp
Darkface 65 (US): Tube guitar amp
Top30 (UK) Bright: Tube guitar amp
Tweed Deluxe (US): Tube guitar amp
Overange 120 (UK): Tube guitar amp
BurnSphere (DE) Lead: Tube guitar amp
Marcus II (US) Lead: Tube guitar amp
Modern (US) CH3: Tube guitar amp
Rock 75 (UK): Tube guitar amp
Rock 22.10 (UK): Tube guitar amp
Darkface 65 2x12: Guitar cabinet
Top30 2x12: Guitar cabinet
Modern 4x12: Guitar cabinet
Green 2x12: Guitar cabinet
Vintage 4x12: Guitar cabinet
Green 4x12: Guitar cabinet
Caliper 50 1x10: Guitar cabinet
Bluelux 1x12: Guitar cabinet
Clst 1x12: Guitar cabinet
England 4x12: Guitar cabinet
Bass Tube 1x15: Guitar cabinet

 

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info