Audix OM2 dynamický vokálový mikrofón

Audix OM2 dynamický vokálový mikrofón

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Audix OM2 dynamický vokálový mikrofón

79,90 € s DPH

66,58 €

Výrobca: Audix

Napriek tomu, že hyperkardioidný mikrofón OM2 je navrhnutý tak, aby to bol v prvej rade dostupný mikrofón pre spev, znie skvele aj pri iných aplikáciách.

Oplýva radou vlastností, ktoré sa stali charakteristickými pre všetky mikrofóny Audix. Poskytuje bohatý prirodzený zvuk spevu s neobyčajnou čistotou a detailami. Vyniká svojim správaním pri speve mimo os mikrofónu a schopnosťou preniesť vysokú hladinu akustického tlaku (až 140 dB SPL) bez spätnej väzby a skreslenia.

Mnoho výrobcov používa hodnotu odolnosti proti spätnej väzbe mikrofónov Audix ako etalón pre vlastný vývoj. Zvuk sa vyznačuje príjemne teplým v stredobasoch a nepatrným zdôraznením stredových frekvencií. Vďaka ľahkému pridaniu stredných basov znie OM2 obzvlášť plne a jasne na menších a stredných PA systémoch bez nutnosti použitie ekvalizéru a je vhodný pre široké spektrum spevových štýlov.

Mikrofóny OM2 disponujú frekvenčným rozsahom 50 Hz - 16 kHz a vysoko kvalitným telom zo zinkovej zliatiny s povrchovou úpravou black E-coat. Mikrofóny OM2 sú vyrábané v USA. OM2 je mikrofón, ktorý stojí za to mať ho vo vybavení pre živé ozvučovanie aj pre štúdio.

Použitie:
- Živé vystúpenia
- Malé miesta a vonkajšie koncerty
- Vysielanie
- Saxofón, brass, gitara, dobro, flauta, perkusie, bicie
- Domáce štúdio

Technická špecifikácia:
- Frekvenčný rozsah: 50Hz- 16kHz
- Charakteristika: hyperkardioidná
- Impedancia: 250 ohm
- Citlivosť: 71.5dB
- Útlm mimo os: 25dB
- Maximálna SPL: 140dB
- Konektor: 3-pin, pozlátený
- Telo: zinková zliatina
- Úprava: čierny lak
- Hmotnosť: 300 gramov

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info