Audix HT5-P kondenzátorový hlavový mikrofón

Audix HT5-P kondenzátorový hlavový mikrofón

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Audix HT5-P kondenzátorový hlavový mikrofón

332 € s DPH

276,67 €

Výrobca: Audix

Značkový Audix HT5 je profesionálny hlavový mikrofón, s ktorým zažijete neuveriteľne čistý zvuk. Jeho široké možnosti použitia ocenia najmä herci v muzikáloch alebo divadlách, hráči na klávesové nástroje, bubeníci, speváci, inštruktori aerobiku a moderátori pri pódiových prezentáciách.

Ponúka excelentné potlačenie šumu mimo osu, čo je často zle dosiahnuteľné pri mikrofónoch tohto typu. Súčiastky sú vyrobené z kovového materiálu, ale napriek tomu je set veľmi ľahký. Mikrofón je odolný voči vlhkosti. V káblovom prevedení s fantómovým napájaním alebo

Navrhnutý pre použitie s Audix R360. Charakterizovaný jednotne ovládanou vše smerovou polárnou charakteristikou, je navrhnutý na zachytenie vokálov z pohodlnej vzdialenosti 6-10 centimetrov od osi. So širokým frekvenčným rozsahom 20 Hz - 20KHz, pracuje z vysokou úrovňou zvukového tlaku väčšou ako 140 dB bez skreslenia.

Jednoducho sa nastavuje, je ľahký vyrábaný s vysokým štandardom a úzkou toleranciou. Odolná konštrukcia vrátane gumenného plášťa na oceľovom zliatinovom ráme.

Prevedenie s fantómovým napájaním.

Použitie:
- vokálne sóla
- hovorené slovo
- prezentácie

Technické špecifikácie:
- Typ: kondenzátor
- Smerová charakteristika: všesmerová
- Frekvenčný rozsah: 20Hz - 20kHz
- Impedancia: 1000 Ohm
- Maximálne SPL: 135 dB
- Citlivosť: pri 1k 7.2 mV / Pascal
- Hmotnosť 31 g
- Farba: čierna

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info