SSL SiX

SSL SiX

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Mixážny pult SiX vypadá ako akýkoľvek stolový mixážny pult. Ak sa pozrieme bližšie zistíme, že ako všetky SSL konzoly je SiX vybavený mnohými funkciami. Vďaka jeho veľkosti môžeme povedať, že je stvorený pre flexibilitu a maximálnu kreativitu v štúdiu. Nesie 40 rokov skúseností SSL.

1380 € s DPH

1150 €

Výrobca: SSL

Štúdiový analógový mixážny pult

 

SiX je profesionálna konzola do štúdia a na postprodukciu. Prináša set vymožeností v malom formáte, ktorý sa zmestí do taśky a môžte ho zobrať všade zosebou. Mixážny pult SiX ponúka 2 nahrávacie kanály s technológiou SuperAnalogueTM, 2-pásmový EQ a klasický (one knob) SSL kompresor. 

 

SuperAnalogue™

SiX a jeho SSL SuperAnalogue dizajn - prináša vám zvukovú kvalitu podpísanú výrobcom SSL v malom formáte, ktorý sa vám zmestí do batoha. Signál je plne symetrický od predku po koniec mixu vrátane výstupu na sluchátka. SiX priniesol detailný zvuk s veľkým dynamickým rozsahom, miniálnym šumom a skreslením. 

 

Master Bus Magic

SiX a jeho G Series kompresor na hlavnom výstupe. Používa taký istý obvod ako legendárny SSL Bus Compressor z veľkých konzol s pevným pomerom, attack a release nastaveniami. Zjednodušená obsluha ho robí naozaj veĺmi jednoduchým na používanie. Taktiež obsahuje set vstupov pre externý processing ako napríklad SSL Fusion. 

 

Routing Pro

SiX obsahuje kolekciu profesionálnych routing & monitoring vychytávok, ktoré pochádzaju z jeho veľkých bratov. Má dva Stereo Cue bussy pre individuálne kanály. Každý kanál má tlačítko PFL a MUTE.

 

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info