Panel používateľa

BS Acoustic WA250

BS Acoustic WA250

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

NOVINKA SKLADOM

Stereo zosilňovač triedy D * 2×50W/4Ω * WIFI internetové rádio, podcasty * USB/MP3/BT

199 € s DPH

165,83 €

Výrobca: BS ACOUSTIC

BS Acoustic WA250

Tento WIFI digitálny zosilňovač zjednodušuje ozvučenie miestnosti s dvomi reproduktormi, vďaka čomu nie je potrebné riešiť zložitú kabeláž a zdroj hudby. Je malý a kompaktný. Využíva sieťové pripojenie pomocou WIFI. Umožňuje tak prehrávať hudbu z lokálnych, sieťových a internetových úložísk a služieb, internetové rádiá vrátane podcastov. Obsahuje USB/MP3 prehrávač s Bluetooth pripojením. Má stereo linkový vstup (2x RCA), optický (Toslink) vstup, výstup na aktívny subwoofer (RCA) a slúchadlový výstup (jack 3,5mm). K ovládaniu zariadenia je dodávané diaľkové ovládanie. Ďalej na ovládanie a nastavenie internetových rádií odporúčame využívať aplikáciu AUDIOCAST alebo SMART SONIX. Pomocou týchto aplikácií môžete ovládať prepínanie zdroja hudby (BT, OPT, USB, Wifi internetové rádiá alebo Line-in) pomocou tabletu, smartfónu so systémami Android a iOS. Je vhodný pre rodinné domy, byty, reštaurácie, bary, obchody atď.

Technické údaje

  • Streamovanie internetových rádií, podcastov a hudby z internetových úložísk
  • Streamovanie hudobného obsahu z miestnej siete LAN pomocou DLNA, AirPlay
  • Streamovanie lokálnej hudby zo smartfónu, tabletu, kde máte streamovaciu aplikáciu
  • Otvorený systém, audio je možné prehrávať pomocou rôznych aplikácií, napr. Muzo, Air Wire, All Connect a ďalších, alebo priamo pomocou aplikácií internetových služieb ako sú napr. Spotify, Qplay, Melon, TuneIn, iHeartRadio, Napster. Streamovať je možné aj priamo z prehrávačov smartfónov a tabletov. Podmienkou je, aby aplikácie mali možnosť vyberať UPnP zariadenia v sieti a streamovať cez DLNA alebo AirPlay.
  • Podpora protokolu AirPlay, DLNA, Qplay
  • Zosilňovač je univerzálne zariadenie UPnP v sieti
  • Podporuje hudobné formáty MP3, WMA, WAV, ALAC. Formáty internetových rádií a podcastov.
  • Obsluha streamovania vždy prebieha v streamovacej aplikácii.
  • Zosilňovač streamuje hudobný obsah napriamo. Kontaktuje priamo zdroj hudby (aj na internete) na základe povelu zo streamovacej aplikácie. Streamovanie se deje priamo zo zdroja hudby do zosilňovača a samotná aplikácia už potom nie je potrebná (môže byť vypnutá). Do Wifi siete môže byť prihlásených niekoľko takýchto zosilňovačov naraz, čím získate ucelený ozvučovací multiroom systém. V streamovacej aplikácii potom vidíte všetky zosilňovače naraz, zároveň si môžete zvoliť čo a kam sa má streamovať. V multiroom použití je možné fungovať v režime SOLO (rôzna hudba do rôznych zariadení) alebo MULTI (vybrané zariadenia sú vzájomne obsahovo synchronizované).

TECHNICKÉ ÚDAJE
Výkon RMS 2x 50 W / 4Ω

Impedancia 2× 4 / 8 Ω

Vonkajšie rozmery 190x55x160 mm

Napájanie 100-240V AC 50/60Hz

Hmotnosť 1.9000 kg

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info