Panel používateľa

Audient Sono

Audient Sono

Hodnotenie produktu: 5/5 (4x)

Vaše hodnotenie:

AKCIA VÝPREDAJ SKLADOM TIP PROFÍKA

Audient Sono - audio rozhranie / modelingový simulátor

269,90 € s DPH

224,92 €

429 € s DPH Zľava 159,10 €

Výrobca: Audient

Opätovaná láska pre všetkých tvorivých gitaristov a basgitaristov!

Svetoznáma britská firma Audient uvádza na trh absolútnu novinku - Audient Sono! Sono je špičkové audio rozhranie a modelingový simulátor gitarových kabinetov so zacielením určeným priamo na gitaristov, basgitaristov a hudobníkov, ktoré kombinuje oceňovanú analógovú nahrávaciu technológiu spoločnosti Audient s renomovanou simuláciou repro kabinetov od firmy Two notes, s ktorou spolupracuje už dlhší čas. Táto desktop zvuková karta poskytuje nový zaujímavý spôsob integrácie gitary do vášho DAW. Je založená na vstupnej sekcii, ktorá obsahuje elektrónku 12AX7. Obsahuje 3-pásmové tónové ovládanie basov, stredov a výšok a ďalej to najdôležitejšie: Two notes Torpedo modelingový výkonový zosilňovač a simulátor repro kabinetov.

Toto zariadenie vám umožní okamžite vytvárať, zaznamenávať a ukladať nápady z vašej hlavy prostredníctvom vašej gitary v akutálnom čase a v dokonalej kvalite. Pomocou vstavanému modelingu výkonových hláv a simulácie gitarových a basgitarových aparátov získate emulácie zvuku ako v profesionálnom nahrávacom štúdiu, to všetko priamo na vašom pracovnom stole! Nahrávajte vaše obľúbené zosilňovače, vyberte si zo širokej škály modelov gitarových a basových kabinetov a prehrajte si klasické nahrávky, ako napríklad Marshall 4x12, Fender 2x12, Ampeg 8x10 a mnoho ďalších.

K dispozícii máte až 8 typov nahrávacích priestorov, od klasického štúdia po sakrálnu katedrálu. Ďalej môžete prispôsobiť typ mikrofónu a umiestnenia tak, aby ste z počítača dostali ten pravý tón od vintage až po moderný sound. V samostatnom režime si uložíte až 3 presety vyhovujúcich tónov bez laptopu alebo máte možnosť si na pódium vziať tri zosilňovače! Rovnako ako pri obľúbencýh kartách série iD, aj Sono poskytuje 2 špičkové mikrofónove predzosilňovače, ktoré sú implementované aj vo veľkých štúdiových konzolách Heritage. Samozrejmosťou je nulová latencia, rozšírenie pomocou ADAT o ďalších 10 vstupov umožňuje nahrávanie celej kapely vrátane bicích a to aj na živých vystúpeniach. Vďaka robustnej konštrukcii môžete Sono bez obáv prenášať a využívať aj na cestách všade tam, kde to práve potrebujete. Rýchlo, jednoducho, profesionálne.  

Základné vlastnosti:

- vstupy/výstupy: 10 in/4 out
- klasický elektrónkový predzosilňovač s lampou 12AX7
- 3-pásmové tónové ovládanie Bass, Mid, Treble
- Re-amp výstup
- 2x Audient Console mikrofónový preamp
- High Performance AKM AD/DA konvertory
- ADAT vstup pre rozšírenie
- hlavné repro výstupyMain Speaker Output
- nezávislý slúchadlový
- nulová latencia monitoringu Monitor Mix
- USB2.0 pripojenie
- vzorkovacia frekvencia 24bit/96khz
- celokovové šasi prevedenie
- voľné pluginy a software prostredníctvom ARC Creative HUB

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info