Mogami 75OHMRCA0,5
S/PDIF kábel MOGAMI, RCA-RCA, pozlátené konektory, 75OHM, 0,5m Čítajte viac
Skladom
Výrobca: Mogami
Popis
S/PDIF kábel PRO
  • Dĺžka: 0,5 metra
  • Konektory RCA Amphenol ACPR - 75 Ohm
  • Kábel MOGAMI 2964
  • Impedancia: 75 OHM
  • Meď najvyššej kvality
  • Kábel je veľmi presný, detailný a veľmi hudobný
  • Všetky káble MOGAMI spĺňajú smernicu EU RoHS.
  • MOGAMI S / PDIF RCA digital je digitálne prepojenie S / PDIF 75Ohm. Je to rovnaký kábel ako prepojenie HD RCA 2964, iba v jednej verzii pre digitálne pripojenia. Kábel MOGAMI 2964 HD je vďaka svojej malej kapacite 57 pF / m a impedancii 75 ohmov perfektný ako analógové prepojenie, tak aj digitálne prepojenie S / PDIF